Autor Zpráva
Rokka
Profil
Jake mate zkusenosti s hositngem u gigahostingu?
twixs
Profil
gigahosting v žádném případě nebrat sem u nich cca 2 roky a neustále problémy s výpadky + pomalé načítání stránek a teď se dokonce nemužu dostat ani do administrace webu a email schránek
na moje emaily nikdo nereaguje a helpdesk jim nefunguje.
kdyby nejake dalsi dotazy tak me kontaktujte na icq 072009218
xHire
Profil
twixs: tak proč u nich tedy ještě pořád jsi? Já když jsem byl třeba u banánů, tak jsem zmizel tak rychle, jak jen to šlo... A pokud neplní závazky dané smlouvou při objednávce, tak bych si na ně stěžoval a chtěl náhradu škody apod.
ilk
Profil
mam podobne zkusenosti jako twixs. Caste vypadky, nefukncni administracni rozhrani apod. Doporucuji se velkym obloukem vyhnout. Sam jdu pryc...
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
to je divne, ze za 10 Kc mesicne to nefunguje :) Vzdyt na kazdem serveru maji jen 5000 webu jako jste vy, to by melo stihat :)
libol
Profil
To Hofy:
Mohl bych dostat odkaz na nabídku hostingu u GIGAHOSTINGU za 10Kč měsíčně?

Nejlevnější Gigahosting je ve stejné cenové relaci jako Savana - mám tomu rozumět tak, že v hodnocení kvality vycházíte z vlastní zkušenosti?
Mastodont
Profil
libol - hofy 1:0
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Jezis pardon, ja si to spletl s gigaserverem. :)
Eddie0
Profil
Nebrat, nebrat, nebrat.

Pred rokem jsem s nimi zacal, jeden rok bezproblemovy, obcas vypadky, ale to se stava vsem hostingum.

Nedavno jsem si vzpomnel, ze mi skonci najem domeny, nedosel mi ale od nich zadny mail, jakym zpusobem mam zaplatit.
Obratil jsem se tedy na ne, do hodiny mi prisel mail s navodem, jak mam postupovat. Penize jsem poslal, ofoceny prikaz k uhrade jsem poslal na mail.

Osd te doby uplynuly dva tydny, nic se nestalo, domenu neprodlouzili, web je nepristupny. Poslal jsem jim X mailu se slusnou zadosti o napravu. Nic. Ignorace. Nechali si poslat penize a tim to pro ne skoncilo.
Oleg
Profil
Eddie0: jsi chudak :( nezavidim
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Jsou prazdniny a jsou vsichni na dovolene :)
Eddie0
Profil
2Hofy:

uz je to vic jak dva tydny, jinak pri provovozani hostingu by vzdy mel byt nekdo k dispozici. Pripadne to dat vedet alespon predem.

Predpokladam, ze tohle chovani je zalovatelne ... jen nevim, zda to ma vubec cenu :/
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Eddie0 cenu to nema, pokud nejde o desetitisice, to bys musel prokazat ze timto jednanim ti ucinili skodu treba 50 000. Protoze soud bude trvat 4 roky, pudete 10x kazdy k vyslechu atd. Pomuze jedine, priste mit vetsi stesti na vyber firmy a hlavne od ceho jsou reference...
Eddie0
Profil
2Hofy: jasne, nema to cenu, tahle sranda me stala "jen" kolem 1KKc.

Ale se*e me to z principu, ze si tohle dovoluji k zakaznikum :/
Eddie0
Profil
Cert vem Gigahosting ...

Ale zajima me domena. Registrovali mi ji oni, vyprsela, ale stale ji neni mozne registrovat. Je mozne ji nekde preregistrovat na jiny server? Resp. jakym zpusobem mam nejakou organizaci sidlici v USA presvedcit o me identite? (domena je psana na mne) Problem je samozrejme v tom, ze gigahosting spolupracovat asi nebude, kdyz me vytrvale ignoruje ...
libol
Profil
vypršela, ale je tm ochranná lhůta
Pokud je to "tvá" doména, tak je mail na tebe a (více méně) to stačí. kdekoli si dáš žádost o převod. Prokazuješ se tím mailem a autorizačním kódem. O autorizační kód musíš požádat gigahosting, nebo toho kdo jim registruje domény (je to ve whois). Tedy předpokládám, že nemáš v administraci nějakou ikonku - žádost o autorizační kód - jinak by stačil klepec na ni.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Casto problem byva, ze domena v expiraci pak stoji prodlouzeni i nekolik tisic
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
a az vyprsi uplne, tak si ji regne na sebe nejaky machynator s domenama
Marty110r
Profil
Eddie0 jak jsi dopadl s doménou ?

Jsem naprosto stejný případ. Jsem u nich dva roky naprosto bez problémů, ale letos jsem taky nedostal email k prodloužení domény a ta vypršela před týdnem.
Moje stránky www.skoda110r.COM jsou mimo provoz a z gigahostingu se nikdo na emaily neozývá.

Je nějaká možnost zaplatit to přímo u FORPSI , kde má gigahosting domény registrované?

Opravdu teď budu platit místo běžného prodlužovacího poplatku víc??
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
Marty110r u COM domen je to po 30 dnech od expirace az 4900,-. Prtopadnout bych ji nenechal, protoze hne dobratem si ji na sebe zaregistruje nejaky podvodnik s domenami.
Marty110r
Profil
no dobře, tak KDE to mám zaplatit když gigahosting dělá mrtvýho brouka?
Marty110r
Profil
co to vlastně je EXPIRACE - že mi doména už propadla, nebo že je jako "poslední varování" před propadnutím zablokovaná?
Marty110r
Profil
UFF tak snad je to zaplacené - néé gigahosting se neprobudil, ale napsal jsem přímo na www.forpsi.cz a prodloužení zaplatil přímo u nich. žádná pokuta se nekonala, platil jsem normálně 238,-
HURÁAAAAAAAAA
Marty110r
Profil
Tak jsem křivdil i gigahostingu, ozvali se hodinu po odeslání sms s tím že mi okamžitě pošlou platební email k prodloužení domény.
To ale nic nemění na faktu že výzvu k zaplacení domény mě předtím neposlali.
Parth
Profil
Od gigahostingu právě odcházím. Vypadávají databáze a nikdo nereaguje na emaily ani na žádosti v podobě ticketů na podpoře přímo na jejich stránkách. Tyto zkušenosti s gigahostingem bohužel nemám jen já. V mém okolí jsou další 3 lidé co mají hosting u nich a končej taky. Jednomu vypršela platnost domény před 2 měsíci a nikdo nebyl schopnej se u ozvat. Věřím že na zřízení hostingu u nich ještě reagují ale to je tak vše. Takže radím GIGAHOSTING nebrat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0