Autor Zpráva
Saint
Profil
Dobrý den, může mi někdo prosím Vás poradit s hostingem pro clanové stránky. U hodně clanů vidím že služby využívají od wz (webzdarma.cz) nebo pd ic (ic.cz) který je z nich lepší?
quinux
Profil
Saint
IMHO oba dva vyjdou nastejno. Jsou to free hostingy, takže od nich nelze moc čekat. ;o)
marvas
Profil
Tak toto si tu nemal písať. Teraz tu bude vojna o to, ktorý je lepší. Podľa mňa sú rovnaké (podobné). S wz mám skúsenosti mám tam asi 3 domény a som spokojný.

Zadarmo sa veľa čakať nedá.
Saint
Profil
Zadarmo sa veľa čakať nedá.
Mě to ale stačí. Downloady tam žádné nechci dávat tak že není co řešit. Ale tak ic a wz nejsou v ničem odlišné? U wz jsem si všiml, že musí být vytvořena titulní strana pro vstup na stránky!
quinux
Profil
Saint
U wz jsem si všiml, že musí být vytvořena titulní strana pro vstup na stránky
Nemusí a pokud se nepletu tak už ani nesmí.
Bubák
Profil
V každém případě se vyplatí přečíst si podmínky obou freehostingů a podle toho se rozhodnout. Podmínky pro wz jsou tady:
www.webzdarma.cz/podminky.html - všeobecně
www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html - podmínky zobrazení reklamy

Ještě k "titulní straně", , wz používá pojem "úvodní stránka". Jedna z možností umístění reklamy je na "úvodní stránce" nahoře, ale stránka, kde skoro nic není, krom obrovského nápisu "Vstupte", se nepovažuje podle pravidel wz za "úvodní stránku". Pro jistotu sem zkopíruji kousek z výše odkázaných pravidel:

Úvodní stránkou je myšlena nejnavštěvovanější stránka Vašeho webu, tedy zpravidla index.html, index.htm, index.php nebo index.php3. Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou.

Protože podmínky a funkčnost ic a wz jsou velmi vyrovnané, mnoho lidí si vybírá podle toho, jaká reklama jim vadí nejmíň, tentý proužek nahoře (ic), baner nahoře na jediné stránce, nebo na všech stránkách dole (wz).
Saint
Profil
Úvodní stránkou je myšlena nejnavštěvovanější stránka Vašeho webu, tedy zpravidla index.html, index.htm, index.php nebo index.php3. Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou.

Bohužel já index používám jako home. A dá se titulní strana vypnout?
bertik
Profil
Rozhodně ic.cz je podstatně lepší
Saint
Profil
Rozhodně ic.cz je podstatně lepší

Pro mě asi ne xD

Lituji, Vaše adresa nemá zpětný záznam ..., pokud jste opravdu z ČR či SK, napište nám vaší ipadresu a domenu o kterou mate zajem.

Pokud se Vám zobrazila tato stránka, tak server zjistil ze nelze pokračovat v registraci.

Nápověda:
Hlášení Vaše adresa nemé zpětný záznam - znamená že server nenalezl tzv. reversní záznam. V rámci kontrolních opatření, jsou registrace omezeny pouze na domeny .cz a .sk. Pokud se Vám zobrazí tato zpráva, a přesto se nacházíte v doméně .cz (popr. .sk), je nutné pořádat kolegu/kolegini, který/á reversní záznam na IP adresu má.

Hlášení Adresa je mimo povolenou zonu - znamená že nejste v zóně .cz či .sk, pouze z těchto domén se lze na server registrovat.
morce
Profil
treba ClanHost
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0