Autor Zpráva
Haluza
Profil
Dobrý den,

rád bych se zeptal, jestli nevíte, jak je možné změnit emailovou adresu administrátora .org domény (ve výpisu whois uvedeno jako "Admin Email"). Já jsem registrátor domény.

Děkuji.
Peca
Profil
Registrátor není ten, co nějakou doménu zaregistroval, ale ten, u koho je možné domény registrovat. Takže opravdu nejste registrátor domény...
Haluza
Profil
mno jo, registrant nebo jak se tomu řiká... prostě majitel domény...
Mike8748
Profil
to je problem napsat autorizovany pozadavek registratorovi domeny, "prosim zmente mi u DNS zaznamech Admin email z stary@mail.cz na novy@mail.cz" ?
Haluza
Profil
no vcelku ano když registrátor (Banán.cz, respektive Joker.com) tvrdí, že na to nemá pravomoce...
sejky
Profil
a ty jsi psal primo na joker? zmena by nemela byt vubec zadny problem...
Jindra Holý
Profil
tak to je poprvy snad co slysim, ze majitel nema k zmene na "Svem" majetku pravomoce :-)
Haluza
Profil
psal jsem banánům že chci změnit ten email, protože neexistuje a napsali mi toto:

>> Dobrý večer,
>>
>> změnu admin e-mailu vyžádejte prostřednictvím stávající adresy.
>>
>> S přáním hezkého večera

mno, napsal jsem jim znova že ten email neexistuje a proto z něj asi nemůžu požádat o změnu... napsali toto:

> Dobrý večer,
>
> vyplňte formulář na http://domainmaster.cz na změnu kontaktu
> (e-mailu).
>
> S přáním hezkého večera


další nesmysl... takže komu mám vlastně napsat? přímo na joker? problém je, že nemám k dispozici žádné udaje o té doméně, to všechno má banán, který domény od jokeru přeprodává...
sejky
Profil
muzes mi napsat o jakou domenu se presne jedna? podivam se ti na to kdo je vlastne primo registrator kdyztak mi to napis na icq
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0