Autor Zpráva
arnir
Profil
mohu se zaptat, jaky hosting by jste mi doporucili, pro stranky o grafice a programovani
bude to web i forum
a aby to bylo nejak kolem 1200 kc na rok
a ne nejaky neznamy

jak jsem hledal, tak by byl dobry: normal-lite u forpsi

ale nevim jestli 50 mb DB staci


diky
Railbot
Profil
www.svethostingu.cz napriklad, mam s nimi jen ty nejlepsi zkusenosti. Perfektni dostupnost, administrace a samozrejme ceny. Za sebe muzu doporucit.
arnir
Profil
ten vypada moc dobre
myslim standart
a kolik to celkem vyjde: hosting standart+ domena .com (i s DPH) na rok?
diky
do tohoto asi pudu
Filips
Profil
www.savana.cz
arnir
Profil
ten svet hostingu vypada lepe
ale stejne diky

ana kolik to teda vychazi?
spocital bych to sam, ale je tam napsano ze platim jen 10 mesicu, a nevim jestli je to s DPH atd.
prosim
Railbot
Profil
arnir
1056,- program standard i s DPH na 14 mesicu (plati se rok + dva mesice zdarma).
Doména .com je na rok za 107,10,- i s DPH
Martin
Profil
Jsem spokojený u http://hosting.blueboard.cz takže doporučuji ten.
arnir
Profil
1056,- program standard i s DPH na 14 mesicu (plati se rok + dva mesice zdarma).
Doména .com je na rok za 107,10,- i s DPH


takze nejakych 1200 kc na rok?
to jsem presne hledal, moc diky

jinak 2martin: diky za snahu ale ja uz si vybral
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
arnir: mohu otazku? Co te presvedcilo, ze jsi tam sel?
ASSASIN
Profil
ten světhostingu.cz vypadá zajímavě...zrovna teď vybírám doménu a hosting...jenom jsem tam nikde nevyčetl..zda mi u jejich basic programu pojedou javascripty...pokud někdo víte....dejte prosím vědět..díky...
A ještě jedna věc:
Má Seo optimlizace nabízená jako součást hostingového programu nějaký vliv na umístění stránek?Když už jsem si SEO udělal sám?
ASSASIN
Profil
ten světhostingu.cz vypadá zajímavě...zrovna teď vybírám doménu a hosting...jenom jsem tam nikde nevyčetl..zda mi u jejich basic programu pojedou javascripty...pokud někdo víte....dejte prosím vědět..díky...
A ještě jedna věc:
Má Seo optimlizace nabízená jako součást hostingového programu nějaký vliv na umístění stránek?Když už jsem si SEO udělal sám?
xHire
Profil
ASSASIN
JS ti tam pojede, ale to není závislé na hostingu, ale na prohlížeči klienta, který si prohlíží tvůj web. A ta nabízená SEO optimalizace ti nepomůže, protože ti nic neoptimalizuje. :c) Maximálně ti mohou nabídnout prostředky k tomu, abys mohl používat specializované apache moduly (jako je např. mod_rewrite), ale to je tak všechno. (Maximálně, že by ti tu optimalizaci udělali v rámci objednávky zdarma. :-))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0