Autor Zpráva
flz
Profil
www.site.cz -> 200MB, php, mysql, 3 weby, 6 mejlov proste cool :)
tento hosting je stary 10 sni, takze v zaciatkoch moze troska haprovat
pokec
Profil *
Moc dekuju za tento odkaz! Vypada to docela slibne, protoze nejlepsi byl zatim asi webzdarma a tento hosting ho asi trumfne. :)
Yuhů
Profil
no právě, že je to staré deset dní. Možná bych počkal, jak se jim to rozjede (a párkrát spadne, přetíží apod.), než bych to hodnotil. Ale samozřejmě jim fandím.
mat
Profil
jen bych dodal, že site.cz je vlastně "pobočkou" fbi.cz a kgb.cz - jak píše Yuhů, s hodnocením bych raději také počkal, s bývalým fbi.cz mám zkušenosti zlé, nedobré...
Webspy
Profil
jdu to vyzkoušet, uvidíme, jak si povede... dík za odkaz :-)

Přidáno po navštívení site.cz:

Ale vypadá to jako kgb.cz resp. fbi.cz, no nevím...
Martin Kuželka
Profil
V souvislosti s fbi.cz/kgb.cz bych se chtěl zeptat, jsetli někdo neví, jak často se aktualizuje whois databáze nic.cz? Když totiž koukám na domény fbi.cz, kgb.cz, tak je u nich držitel Karel Kovar (bývalý provozovatel fbi.cz/kgb.cz). Stejný držitel je i u domény site.cz (expirace domény 28.10.2004).
Vít Dlouhý
Profil
to Martin: Pokud se ta doména převádí tak tyto údaje musí změnit nový majitel, nebo ne?
Martin Kuželka
Profil
To Vít Dlouhý: to fakt netuším :-(
Pida
Profil *
můžu se zeptat, jestli někdo už vyzkoušel hosting na www.site.cz, protože mi to nějak nejede ...
Webspy
Profil
Hm, site má stejné domény jako KGB.cz, taky by mě zajímalo, jestli se musí vytvářet nový uživatel, nebo je to jedno, ze které domény se přihlásím.

Teď se omlouvám za tuto větu: Ale stejně jsou to hovada, že udělají tři domény se stejnou službou...
flz
Profil
pida>>> mne to ide, aj kamosovi (www.soad.site.cz)
Pida
Profil *
to flz: no me to nejede, sice se přihlásím přes FTP, ale když chci něco zkopírovat, tak to hodí přenos selhal!
Yuhů
Profil
nemám změnit titulek diskuse? Asi nejlepší hosting...
flz
Profil
skor to uprav, chyba tam totiz freehosting :)
lukysy
Profil
Do toho bych nešel... Už jednou to zrušili a teď ještě sprostě nabízejí domény podobné WZ.
Bill
Profil *
Ono to je kgb.cz !!!!
Vice se dozvite na www.freeweby.tk
twenty_4
Profil *
Nejak jim to tedka blbne, taky mi to hazi prenos selhal...?
Pida
Profil *
to twenty_4: no já sem si nevšiml,že se tam zadává velikost prostoru v kb a ne v Mb, tak sem to trochu zvysil a bylo to v pohode ...
twenty_4
Profil *
to Pida: Jo, taky jsem na ten den prisel :-)
Johny
Profil
site.cz, kgb.cz, fbi.cz jedno jest a je jedno odkud se přihlásíte
pyty
Profil
noo, ale zatial este casto maju poruchy..
cez vykend vypadol cely server, a teraz je momentalne "vypadnuta databaza"

Profil *
Jedná se o staronovou fbi.cz a kgb.cz nabízejí výběr z domén
cokoliv.site.cz
cokoliv.muzika.cz
cokoliv.kgb.cz
cokoliv.fbi.cz
možná i další ted jsi nejsem jist, už tam pár dní provozuji pár stránek a je to absolutně v pohodě ...
Zeli
Profil *
....a jeste:

cokoliv.webzdarma.info
cokoliv.borec.net
cokoliv.mysteria.info
Johny
Profil
Zeli: což považuji za sprosté parazitování na WZ
Zeli
Profil *
Ted meli par vypadku, ale slibujou ze do konce roku se rozjedou "na ostro". Pry to nema se starym spatnym kgb nic spolecnyho.
Meldo
Profil
Mne ide site.cz skoro perfektne. nemám výhrady. možno len na to obmedzenie ftp rýchlosti.
Marek Bureš
Profil *
Tak tuhle službu nedoporučuji nikomu...
Každý den pozoruji nějaký výpadek.

I když máte tu nejvyšší službu, tak nemáte šanci se domluvit s technickou podporou.

Statistika návštěvnosti? Kde? Kdy? Jak se k tomu dostat? Asi neexistuje...

Nevím jak fungovalo kgb a fbi, ale tohle nemůže být lepší...

Jediné co se mi líbí je rychlost ftp

Ale super administrace, která maže něco jiného než chcete, to je kuriozní funkce...
uplne jinej martin
Profil
Jediné co se mi líbí je rychlost ftp
32kbps? Jestlis to myslel jako ironii, tak jo, ale jinak...
Meldo
Profil
uplne jinej martin

Nie. To nie je ironia. Este v dobe ked to bolo zadarmo tak som tam mal stranky a ten prenos bol strasny. Bolo to mozno aj menej ako 32kbps.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0