Autor Zpráva
Suplik
Profil
www.kik-nik.wbl.sk
nazory piste na chat na tej stranke
armin
Hosting armin.sk
Profil
Milý šuplík, napíšem ti to po slovensky a s diakritikou, asi ti to pôjde lepšie do hlavy:
1) Ten tvoj spam je predovšetkým v zlej kategórií, to že ponúkaš "tvorbu webu" pokiaľ to vôbec je možné takto označiť, tak to máš písať do časti "Nabídka / Poptávka".
2) Design zaslanej stránky vypadá ako keby sa pár minát ohrial v tráviacom trakte a potom bol vyvrhnutý a umiestnený na web. Proste mdlé farby, nezáživné, v roku 1995/1996 by sa dalo polemizovať o "designe", dnes sú bohužial štandardy trošku inde
3) Moc by som sa tým nechválil, hlavne keď máš všetko natrtkané v .html súbore - html, js, css. Naviac ti asi vôbec nič nehovori W3C validácia stránky.

Suma sumárum:
Prosím ťa zamysli sa trošku nad sebou, ľudia ktorý sa nerozumejú webu tak pre nich je to čo vytvoríš niečo úžasné, ale na tomto fóre by som nespamoval a nepovažoval sa za IT/web guru len preto, že nie si schopný si zriadiť ani len doménu 2. rádu, na webe máš index.php ktorý pracuje s getom a píšeš nevalidný kód. Je to skutočne hardcore kombinácia... To by bolo asi z mojej strany všetko, keď tak si prelúskaj celý tento web a nauč sa niečo o základných html tagoch a ako sa používajú.
Railbot
Profil
Suplik
Přestaň tu spamovat a zakládat tíéma neustále ve špatné sekci, Vážně už si koleduješ o ban.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0