Autor Zpráva
Why
Profil
Poraďte mi prosím nějaký kvalitní (samozřejmě co nejlevnější :D ) webhosting, kde můžu mít denní traffic až 10 GB (nebo neomezeneý, ale aby mě nevyhodili kuli tomu že mam příliš vysoký, což se mi už stalo...), jinak na ostatni tolik nezáleží:
Místo min 20 Mb, alespoň 2 databáze, samozřejmě php, alespoň 3 ftp účty, 5 emailů,...
TCH
Profil
Opravdu na 20MB stránky potřebuješ 10GB přenos dat denně?????
Ale můžeš zkusit www.kraja.cz :)
A nebo www.corecluster.cz (pokud máš kreditku tak www.servage.net - je to to samý ale levnější)
Why
Profil
jj, je to tak, dokonce pro 1,7 MB web ;)
jinak, to kraja vypadá dobře, zkusím se tam poptat, moc díky :)
quinux
Profil
Why
Pokud jsis nepopletl jednotky tak takový web musí uživit jak drahý hosting tak i tebe ;o)
DJ Miky
Profil
(pokud máš kreditku tak www.servage.net - je to to samý ale levnější)

Na Servage jde platit i bankovním převodem, jen nevím, jak tučné budou poplatky...
TCH
Profil
Ale pokud to nemáš přes CoreCluster tak to musíš posílat do ciziny ne?
A to potom platíš za převod do ciziny a řek bych že to taky bude dost :(
Chilli
Profil
Poraďte mi prosím nějaký kvalitní (samozřejmě co nejlevnější :D ) webhosting, kde můžu mít denní traffic až 10 GB (nebo neomezeneý, ale aby mě nevyhodili kuli tomu že mam příliš vysoký, což se mi už stalo...), jinak na ostatni tolik nezáleží:
Místo min 20 Mb, alespoň 2 databáze, samozřejmě php, alespoň 3 ftp účty, 5 emailů,...


No můžu, a nejenom tobě, doporučit Mediahost. Já u něho hostuju a je to zatím nejlepší hosting, u které jsem zatím byl (a to jsem už cestoval po hodně hostinzích). Mají dobré ceny (300Mb minimálně, neomezeně subdomén i neomezený traffic), krásnou podporu....maj tam obrázkové tutorialy, slovník pojmů, fórum....navíc jsem za dobu co jsem u nich nezažil jedinný výpadek.

Opravdu doporučuju ;)
DJ Miky
Profil
A to potom platíš za převod do ciziny a řek bych že to taky bude dost :(
Právě, ale pokud to platíš ročně, tak to může vyjít levněji, než si to objednat u Coreclusteru. Nevím, poplatky jsem nestudoval, ale hosting na Corecluster stojí téměř o polovinu více než na Servage. Nemá někdo zkušenosti s bankovním převodem do zahraničí?
Why
Profil
quinux: Jednotky jsem si nespletl, na hosting si web vydělá, ale rozhodně mě neuživý ;)
Tak nakonec jsem objednal www.web4ce.cz , a napsal na kraja.cz, ještě se mi neozvaly...
To kraja.cz použiju jako hlavní hosting, a web4ce jako záložní.
To servage.net Vypadá dobře, ale vadí mi na tom jenom ten traffic 2100 měsčně, bojím se že by mi to pak přestalo stačit, jinak jde tam platit ještě třeba přes Pay Pal?
DJ Miky
Profil
jde tam platit ještě třeba přes Pay Pal?

Ano, jde:



traffic 2100 měsčně

Ono to je 70 GB denně, ne 2100 GB měsíčně, i když to vyjde nastejno. Pokud v jednom dni překročíte 70 GB traffic, zablokují vám doménu až do půlnoci.
woric18
Profil
lol co to maš za projekt který ma 1,7Mb a denně potřebuješ trafik 10Gb?
10 000 000 000 b
a 1 700 000 b. je to rozdíl :D
napadamě jen nějaký torrent nebo něco takového :D
japlavaren
Profil
to mě tedy fakt zaujímá,co je to za web
Why
Profil
Ehm, tak trochu špatně sem si to spočítal :D 70 gb denně mi bude stačit v pohodě.
Jinak 1 700 000 b * 10 000 lidí denně je ještě víc jak 10 000 000 000 b... Je to za předpokladu, že prolezou celou stránku, ale taky ten traffic je zatim asi tak 5 Gb ;)
tiso
Profil
Why pozri do logov koľko stránok pozerá priemerný návštevník a nestrieľaj čísla z brucha...
Why
Profil
nestřílim "čísla z brucha", sou to čísla ze statistiky
tiso
Profil
Why v tom prípade mi vysvetli ktoré z týchto údajov máš zo štatistiky, resp. odkiaľ ich máš:
Jinak 1 700 000 b * 10 000 lidí denně je ještě víc jak 10 000 000 000 b... Je to za předpokladu, že prolezou celou stránku
armin
Hosting armin.sk
Profil
"Jinak 1 700 000 b * 10 000 lidí denně... "

pouze kdyby vsichni meli vyplou cache. A pochybuji ze mas kazdy den 10k unikatnich navstev ;) a kazda stranka vypada zcela jinak a pokazde se nacitaji zcela jine obrazky ;) ;) ;)
Danburger
Profil
zkus www.mediahost.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0