Autor Zpráva
Walter
Profil
Máte nějaké zkušenosti s nimi?
HeWeR
Profil
Ano, mám. Relativně dobré (tzn. dostupnost výborná, podpora výborná, na ftp je někdy pomalý výpis adresáře, ale za tu cenu je to velmi kvalitní služba).
xHire
Profil
Ano, hostoval jsem u nich pár domén, ale jakmile jsem začal u jedné experimentovat a využívat pokročilejší funkce, které nabízí (DNS subdomény, statistiky..), tak začaly problémy. Ze všeho nejdřív zastavili doménu (tohle s předcházejícím tvrzením nemá nic společného), že překročila traffic. Dle JEJICH statistik však nikdy (ani za celou dobu hostování domény) nebylo dosaženo jejich týdenního trafficu, natož pak za týden (na serveru navíc nebylo nahráno nic, pomocí čeho by šlo traffic vygenerovat). To celkem naznačuje, že v tom mají tak trochu bordel. Nakonec se je podařilo obměkčit, aby doménu opět spustili, ale řekli, že nám schválně dodají statistiky, z nichž překročení trafficu jasně vyplývá ... dodnes nic nedodali.. Další potíže přišly, když doména nebyla několik dnů dostupná. Trvalo jim příliš dlouho než to dokázali spravit, takže jsem si změnil name servery na svoje (a přešel pod svého registrátora) a nastavil tam vše tak, jak mělo být. Následně mě nařkli, že jsem porušil podmínky. :-D Jenže po zkušenostech, co jsem s nimi měl, jsem odmítl vše vracet do původního stavu, proto jsem od nich odešel a přenesl doménu jinam. Teď jsem celkem spokojený. :-)

Přesto ale musím říct, že to je vcelku dobrý hosting, ale hodně mi vadí jejich přístup k doménám. Kdyby prostě řekli, že chtějí 300,- Kč ročně, a nevázali to na doménu, tak by určitě měli mnohem více zákazníků, ale takhle je dost omezují.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0