Autor Zpráva
Aylis
Profil
Zdarec,

Free hosting+ free domena+administrace přímo na netu

Existuje vůbec něco takovýho? =o(

Myslím tím něco takovýho, jako byl webzdarma.cz, předtím než předělali správce souborů, že se musí nahrávat přes FTP.

Prostě hledam něco kde budou tlačítka vytvořit soubor, vytvořit adresář, u každýho souboru tlačítko editovat, aby se to mohlo dělat přímo tam... :o/


A prevence proti takvým těm radilům co chtějí jenom provokovat
- Nebudu si to nahrávat přes FTP => zdržuje mě to
- Nezaložim si blog => nemá tolik možností jako web

Děkuji moc pokud někdo znáte něco odpovídajícího popisu :o]
Railbot
Profil
Nebudu si to nahrávat přes FTP => zdržuje mě to
A já si vždy myslel, že správa souborů přes ftp je to nejrychlejší a nejpřehlednější, co může být. A ono ne, ona nějaká administrace na webu...chm :))
Peca
Profil
Co třeba používat PSPad? Ten by taky zdržoval? Umožňuje editovat soubory přímo na ftp.
Aylis
Profil
Railbot... mno já ti to vysvětlim...
Např. když něco napíšu v html, zapomenu tam třeba napsat </****>
prostě neukončim kód, a už je cela stranka v háji :D Takže zase si musim otevřít ten soubor, dopsat to tam, uložit to, nahrát na FTP... Kdežto když to udělam přímo na webu, tak jenom kliknu na "editovat", dopíšu tam to potřebné, a dam OK, a je to během chvilky ;)

Peca... Ok, díky vyzkoušim to :)
TCH
Profil
Aylis: Když používáš třeba Total Commander tak na FTP jenom klikneš na ten soubor, dáš F4 a on ti ho sám stáhned otevře a až ho upravíš tak to tam sám nahraje. A webový rozhraní je na nahrávání souborů to nejhorší co může bejt - to mi věř :)
lydoop
Profil
a co http://www.pro-php.org - 250 mb, administrace na netu, subdoména, možnost nastavit si češtinu - aspoň někde
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0