Autor Zpráva
japlavaren
Profil
prosim, poradte nejaky dobry SK hosting. idealne by dolo,aby firma existovala na slovensku. potrebujem hostovat internetový obchod... pre začiatok moc veµkú návątevnos» nepredpohladám, ale neskůr dajme do 500 000 µudi denne.
moje predstavy: min 500MB /príp 400disk+100mySQL/. z programov na webe phpMyAdmin.
FTP, PHP prip.CGI., 5x E-mail ostatne co potrebujem je standart na vsetkych veboch. spoµahlivý a dostupný
za nejaké normálne peniaze.

pokiaµ mi můzete niečo doporučit, poradte
armin
Hosting armin.sk
Profil
co treba banan.cz ? Tam mas za 50,- Kc na rok neomezenej hosting :) Urcite bych sel k nim, to je bez debaty, protoze kamarad u nich ma web, ma 12 navstev dene a je max. spokojenej...
armin
Hosting armin.sk
Profil
ted me napadlo - co rozumis pod pojmem "nejake normalne peniaze"?

Jako ja se docela bavim jak je tady hafo threadu ve stylu "sel jsem k nim, bo jsem mel na rok za 150,- prostor 10gb, domenu .com .net .cz a .org v cene, ale po mesici mi vypli domenu ze jim to moc vytezuje stroj. No pani, to je ale pristup!".

A to ze predpokladas 500k navstev dene, je informace s nulovym informacnim potencionalem. Pokud je skript dementne napsan, databaze blbe navrzena, bez klicu a indexu, tak i 1000 navstev za hodinu ti vytizi na docela dost slusne vykkonnej stroj, ze? :)
V podstate mas 2 moznosti - bud preskakovat od 1 profika ke druhemu, a nebo s nekym solidnim si domluvit zkusebni provoz (nezavazne) pro otestovani. Dle vytizenosti masiny se pak da stanovit cena. Alespon ja osobne bych volil takovyto postup pri vyberu hostingu. Na http://mereni.kyblsoft.cz je jich hodne, muzes vypisovat mejly a psat na icq ;)
japlavaren
Profil
armin - nevieą číta» nejaky dobry SK hosting - pre platbe do zahranićia sú problémy
armin
Hosting armin.sk
Profil
japlavaren:
Opakovani je matka moudrosti:
"Na http://mereni.kyblsoft.cz je jich hodne, muzes vypisovat mejly a psat na icq ;)"

Je tam moznost filtrace - vsechny / ceske / slovenske. Muzu udelat i screenshot pokud by byl problem najit ten select :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0