Autor Zpráva
nightfish
Profil
Máte někdo zkušenosti s levnyhosting.com?
Ceny vypadají docela dobře, ale je tu pár věcí, které mě docela zaráží a vzbuzují nedůvěru:

1) není uveden provozovatel
2) Nejsme plátci DPH a zároveň Všechny ceny jsou včetně DPH.
3) Služby nejsou poskytovány za účelem zisku.
4) Obsahová úroveň webu taktéž nic moc.
Plaváček
Profil
nightfish

Odpověděl sis sám. Objednávat si službu u někoho, kdo se stydí za své identifikační údaje, je hazard nehodný rozumného člověka.
armin
Hosting armin.sk
Profil
mozna majitel ma tak smesne jmeno a prijmeni, ze se za nej stydi a kazdy navstevnik webu by se z toho jeho jmena podelal zfleku :)

//edit po 2minutach
bez www to ani nejede, ja jsem na SK, jede mi to 700B/s - 4,8kB/s, tomu rikam komunistickej 100MBit :) V CR to jede, ale pro lidi zvenku je to takrka nedostupne :)
Davex
Profil
Nebude problém s rychlostí kvůli tomu, že je server někde v USA (asi Chicago)?
armin
Hosting armin.sk
Profil
2 Davex: jo mas recht, ale presneji je to v Doveru u New Jersey. Jako fakt nechapu co to je proboha za cloveka, co tim chce dokazat s tak mizernou konektivitou?
TCH
Profil
jj, je to v USA. Tipnul bych si že u nějakýho freehostingu s cPanelem dostali reseller (určenej k rozdávání freehostingů) a účty vytvořený v něm teď prodávaj...
Martin Kuželka
Profil
Myslím, že je to toto: http://calhosting.net/index.php?act=viewCat&catId=6
armin
Hosting armin.sk
Profil
jako me je docela fuk kdo co nabizi, ja taky delam v tomto oboru, taky delam do e-obchodu (komplet vse je muj kod), a nevadi mi ze nakej uhrovitej pubertak jen s potizemi zvladne napsat echo "Copyright 2007 moje jmeno"; a prodava takhle oscommerce nebo jakekoliv gnu/gpl projekty...
ale co totalne nechapu, co chce dotycna osoba ve zdejsich koncinach dokazat s tak mizernym pripojenim. Abych rekl pravdu (a zase at se neozyva x lidi ze si delam reklamu), tak takovyto hosting je nepouzitelny - modemove rychlosti...
Frantisek4
Profil
Hmm, muj kamos u nich teda je a zatim je spokojenej. Dostupnost zatim bez problemu (nevim o vypadku)...
Rychlost je podle me dobra, nepoznal jsem na tom webu nic pomalyho... V dobe, kdy jsem mu hosting kupoval, jsem rozhodne nevedel, ze server je v USA, ale zatim v tom nevidim problem. Zrejme jsem ale byl jejich prvni zakaznik, protoze jejich web je registrovan od 8.3. :-))) Doufam, ze nejsem prvni a zaroven posledni. :((
Frantisek4
Profil
...jede mi to 700B/s - 4,8kB/s...

Schvalne jsem to zkousel u toho kamose a zajimalo by me, kde jsi prisel na tuhle rychlost? Nahral jsem tam pres FTP soubor, kterej jsem v zapeti stahoval a vali to uplne normalne.

S mym 2mbps pripojenim k internetu mi to stahuje soubor rychlosti cca 220 kB/s.

EDIT: Tak mi to nedalo, zkusil jsem to jeste stahnou vzdalene pres server v praci a vysledek:

Soubor 18.5MB...cas cca 35 sekund...prumerna rychlost 535kB/s , takze jsem snad tak spatne nekoupil. ;-)
armin
Hosting armin.sk
Profil
touto rychlosti se mi nacitala jejich web stranka. Mam doma adsl 1/256, neomezeny data, bez fupu, nic jineho jsem netahal... zkus si opingovat tu masinu, kdyz jsem delal ten screenshot, tak 2,5 minuty to trvalo parsecu nez zjistil kde to je...
Davex
Profil
Frantisek4
Ono také záleží na tom, kdy jsi to měřil. V noci bude situace asi jiná než přes den. Navíc armin psal, že je na SK.

Já bych největší problém viděl spíš v tom, že v případě nějakých problémů bude podpora reagovat výrazně pomaleji, než kdyby šlo o zavedený hosting v ČR. A navíc pokud jde o přeprodaný cizí hosting, tak bude problém s extra nastaveními podle přání zákazníka (nevím jaká je přesná konfigurace např. PHP, podrobné informace na homepage zatím chybí).
Frantisek4
Profil
Ono také záleží na tom, kdy jsi to měřil. V noci bude situace asi jiná než přes den. Navíc armin psal, že je na SK.

Zkousel jsem to i ted pres den...

Jen pro porovnani (NE reklama):

LEVNYHOSTING.COM
Soubor 18.5MB...prumerna rychlost 415kB/s

HOSTING-ZDARMA.CZ
Soubor 18.5MB...prumerna rychlost 395kB/s

(zkousel jsem ten samej soubor stahovat desetkrat a udelal prumer, takze to neni jenom jedno stahovani; samozrejme mereno na stejnem serveru, ve stejnou dobu na stridacku)

EDIT: Ping je opravdu vyssi. Na SK jsem to opravdu nezkousel, ale pokud je server v USA, tak myslim, ze az takovy vliv to mejt nebude.
nightfish
Profil
Na SK jsem to opravdu nezkousel, ale pokud je server v USA, tak myslim, ze az takovy vliv to mejt nebude.
pokud je člověk na SK připojen k ISP, který má do USA pouze tenkou linku, tak to mít vliv může
Frantisek4
Profil
jaká je přesná konfigurace např. PHP, podrobné informace na homepage zatím chybí

Tak nevim, ale zkus jak maji informace o serveru, tak PHP version-je tam odkaz na informace o php konfiguraci.

Ale vsimnul jsem si, ze provozovatel zrejme cte tuto diskuzi, protoze kontakt na provozovatele uz tam je. ;-)
armin
Hosting armin.sk
Profil
no rychlost stahovani... ja mam pres den 3,5 - 6MB/s, v noci (03:00 - 05:00) neni problem 11MB/s... treba vytizenost meho stroje je nejak takhle
Frantisek4
Profil
no rychlost stahovani... ja mam pres den 3,5 - 6MB/s, v noci (03:00 - 05:00) neni problem 11MB/s... treba vytizenost meho stroje je nejak takhle

jj, ale ten server, pres kterej jsem to zkousel, tak vetsi rychlost nema. ;-)

Jinak po dalších 14 dnech užívání služeb http://levnyhosting.com jsem porad spokojenej.
Hlavně online podpora odpovídá často na mail i do hodiny! :-)

Dostupnost stranek je porad skvela a zatim jsem nezaznamenal zadnej problem.

Jestli to nekomu nevadi, budu tady prubezne informovat o stavu tohoto webhostingu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0