Autor Zpráva
alois
Profil
Ahoj, hledám hosting-zatím jsem nikde nehostoval.... (php5,mysql , rewrite,1 GB, subdomény nekonečně,FTP mnoho nebo nekonečně(třebas i k subdoménám)) nějak zabezpečený(v té bezpečnosti se moc nevyznám) Občas je dobré když na žádost něco zprovozní(na úkor bezpečnosti sice). Cena do 60-100 Kč za měsíc...

Jsou bežné podmínky typu: http://www.station.cz/podminky.pdf bod 5.5 .
Poskytovatel nenese zodpovědnost za ztrátu dat ?


Dále jsem nedávno narazil na informace, že lidem byly služby přerušeny v důsledku návštěvnosti(možná jinak)...(toho se bojím mnohem míň) a byly nuceni zaplatit více(nevím co to bylo za hostingy)..

A
TCH
Profil
V důsledku návštěvnosti......asi myslíš kvůli velkému přenosu dat.
Pokud plánuješ opravdu velký objem přenášených dat měsíčně, tak je dobré se na tom dohodnout s poskytovatelem hostingu ještě než to objednáš.
armin
Hosting armin.sk
Profil
welcome to the real world...

To ze nakej magor tvrdi ze ruci za data, tak je to totalni blbost a nalakaji na to leda tak lidi s nizkym IQ. Ani jedna jedina pojistovna na toto nepojistuje a za dalsi - blablabla.txt - soubor o velikosti 40B muze mit pro me hodnotu 20 milionu Kc (pokud bude obsahovat pristup k uctu v bance na kterem disponuji takovou castkou).
CILI CENU DAT NELZE VYCISLIT... data se zalohuji (teda alespon u normalnich hostingu co maji 5+ serveru), kdyz odejde nekde disk, mas k dispozici 1 den stare data, coz neni az takova skoda. Spis si v podminkach hledej zda data zalohuji a jak casto.
alois
Profil
Tak je to běžné :-)

Kdybyste věděli o něčem dobrém za 50-100 kč....

Našel jsem http://www.station.cz/webhosting bus.station. ale nemám zkušenosti s hostováním (své vlatní).
Nebo http://www.onebit.cz/?tar=7#programs WEB-OPTIM

Byl bych rád za jakýkoliv názor
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0