Autor Zpráva
Elza
Profil
Tak jsme narazili na tenhle celkem zajímavý hosting a spočítali si, že pokud bychom k nim přešli, ušetřili bychom za rok za těch cca 20 domén, co máme registrovaných s hostingy, celkem pul druhého desetitisíce ve firmě. Měli bychom tak všechny hostingy pod jednou střechou.
http://www.vodahost.com

Nabízí:
-- 24 GB prostoru
-- 600 GB přenos dat / měsíčně
-- jednu doménu zdarma v ceně (s omezením na asi pouze 6 TLD (.com, .net, ...)
-- neomezený počet domén (s možností přesměrování podle DNS)
-- CGI, PHP skripty a neomezený počet MySQL databází
-- technická podpora 24/7
-- a mnoho dalšího...

Takhle nějak vypadá administrační rozhraní klientské sekce:
http://cpdemo.vodahost.com:2082/frontend/vodahost/index.html

Jenomže, má to jeden háček. Je to zahraniční hostingová společnost a nevíme o ni jinak skoro vlastně nic. Nemá někdo s ní nebo s podobnými zahraničními hostingovými společnostmi nějaké zkušenosti?
DJ Miky
Profil
Servery budou mimo Evropu, takže budou problémy s dostupností.

Pokud to jsou projekty převážně pro české uživatele, nešel bych tam.

Maximálně můžeš zkusit třeba www.servage.net - mají lepší parametry, výhodnější cenu a servery jsou v Německu, s dostupností není takový problém. Na zahraničních fórech je všichni chválí.
ppooler
Profil
Hosting, který je (mimo jiné) určen pro www vytvořené ve wisywig editoru Bluevoda. -což je nechvalně proslulý software, protože ukládá soubory s koncovkou .bvp
armin
Hosting armin.sk
Profil
Jinak ja bych dodal ze firmy pouzivajici cPanel a jine obdobne reseni (ne vlastni) pro spravu domeny, delaji hosting jen pro penize. Pokud nekdo neni schopen ani udelat si vlastni administraci, tak v jakem asi stavu budou servery ze? Jo, jsou to dohady, nic proti, ale je to to same jako nabizet v prodejne rekneme Renault kola z lehkych zlitin znacky Fiat... co si teda asi tak pomyslet o takove firme?
Elza
Profil
S názorem Armina trochu souhlasím, ale cPanel je docela rozšířený systém a používají ho i velké společnosti. :o)

Jinak jsem zkoušel servage.net a docela se mi zamlouvá více. Hlavně z toho ohledu, že je to Evropa a ne zámoří, takže rychlost tam asi bude znát. :) U dedikovaných serverů nevím nevím, tam by byl jeho provoz asi dost drahý a tam už moc velký rozdíl v ceně, jestli mám 15 - 20 malých hostingů s doménou, anebo 1 dedikovaný server v pronájmu, IMHO není.

Jinak zatím díky za tipy.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0