Autor Zpráva
belial
Profil
Nejsem spokojeny s hostingem a tak jsem si nasel hosting novy. Muze mi nekdo rict jak techmicky provedu zmenu hostingu?
Potrebuju mit stary web funkcni do doby nez na novy hosting prevedu vsechny potrebne informace. Jak pri testovani budu pristupovat na novy hosting?
Diky z aodpovedi.
Peca
Profil
To se asi poptej na tom novém hostingu. Většinou nějak ve formátu domena.hosting.tld, nebo hosting.tld/domena
armin
Hosting armin.sk
Profil
Musim souhlasit s predeslym prispevkem - smeruj veskere sve dotazy na novy hosting a pak pisni jak jsi spokojen s podporou (promptnost, ochota resit problem,...) :)
belial
Profil
armin
To vam muzu napsat uz ted.

www.xweb.cz - prava v php.ini jako na wz.cz, coz mne na placeny hosting prijde trochu divne. o rewrite nechtel ani slyset, i kdyz jsem chtel poslat .htaccess .. pri mych dalsich dotazech, mozna trochu stupidnich pro cloveka ktery rozumi zabezpeceni serveru, jsem byl oznacen za hackera, ktery se snazi nabourat server. Naprosto smesne. Vzhledem k tomu ze tam nefungovala spousta veci, vc. rewrite, ktery ma zasadni vliv na SEO, menim hosting.

www.savana.cz - jiz tam hostuju jeden web a naprosta spokojenost. doporucil jsem tedy firme ktere web spravuju, aby take presla zde. jednani super, ceny dobre, pomoc pres icq a to i v docela neocekavanych hodinach. s .htaccess mne vysli v pohode vstrict. dost ale chvaly, nerad bych to zakriknul ...
kubiseg
Profil
jj, Savana.cz je super... Sam jsem tam byl drive a musim uznat, ze ac jsem taky z Decina a pana Hofnera jsem nepoznal osobne, byl jsem spokojeny s jejich sluzbami...
armin
Hosting armin.sk
Profil
na savane frci i webik prison-break.cz - web o nejlepsim serialu na svete... maji tam celkem dost navstev dene a ja osobne taky nikdy nevidel nejaky vypadek nebo spatnou odezvu atd atd
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0