« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Falco
Profil
Mohl by to také vyřešit prohlížeč. Mozila FireFox by snad blokovala.
Spikee
Profil
Falco
Myslím, že blokovať to dokáže každý prehliadač.
IMHO je ale lepšie nemať na stránke žiadne pop-up okná, pretože ak to náhodou užívateľov prehliadač neblokoju, tak by ho to mohlo dosť otravovať (takže keď sa to dá vypnúť, tak to treba vypnúť).
Acci
Profil
Falco
A proč 3x to samé?

To ano, Firefox nebo Opera nebo IE s programamy by pomohl, ale je to zbytečné, když se to dá vypnou a nebude se to zobrazovat všem
Fred
Profil
Hlasuji k původnímu dotazu jednoznačně pro webzdarma. Je to slušný kompromis a bezproblémová funkčnost s minimem výpadků, osobně jsem již dlouhou dobu trvale velmi spokojen.
Falco
Profil
AcciJa jsem tu poprvé a místo změnit jsem to poslal znovu. Omlouvám se :-(
Marty
Profil
S webzdarma mám asi roční zkušenost, minumum výpadků, spolehlivost a celková kvalita pro něj jednoznačně hovoří.
Jedinný problém má s kešováním, ale ten se dá ještě vydýchat.
Falco
Profil
Marty
Hlavní je, že to funguje dobře, ale ty reklamy by mě štvaly.
Marty
Profil
Falco
Reklamy jsou podle mě v pohodě, když je dáš na spodek stránky, skoro ani nevíš, že tam jsou.
Ale myslím že 50MB prostoru, PHP a MySQL tu reklamu vyvažuje.
blast3r
Profil
Ja som za www.xhosting.cz
Ked mas na strankach fotogaleriu tak tych ubohych 50mb od wz je dost malo!
Spolahlivost je tiez dobra, nemal som zatial nijake problemy, ale 1GB traffic je dost malo :-(.
A na xhostingu si mozes dat vlastne reklami system, alebo sa zaregistrovat na napr. www.billboard.cz a dat si to na stranky,
Zato keby si to urobil na webzdarma ta porusujes ich pravidla.
a este jedna vec na xhostingu mozes pouzivat prostor na komercne ucely.
PS: Zasadne som proti webzdarma!!!, su aj lepsie freehosingy len ludia o nich nevedia.
webzdarma- ziadna tech. podpora
xhosting- velmi dobra tech. podpora
Marty
Profil
blast3r
Souhlasím s tím, že pro někoho bude výhodnější xhosting, než webzdarma.
Ale na xhostingu mě zarazilo pár drobností(trafic, není možné nastavit 404) a to by mi moc nevyhovovalo.
Záleží ale asi na výběru jedince. Někomu se nelíbí to a někomu zase ono.
blast3r
Profil
Falco:

Ja by som ti navrhoval:
1, pokial si zaciatocnik a su to tvoje prve(druhe) stranky tak odporucam www.webzdarma.cz , www.xhosting.cz alebo www.fbi.cz (20GB TRAFFIC)
2, pokial mas nejake skusenosti s tvorbou straniek tak odporucam ti zaregistrovat si vlastnu domenu (300-400sk) a ist na hosting napr.: www.pipni.cz alebo www.pes.cz (vsetko su to freehostingy)
Kráťa
Profil
Ked mas na strankach fotogaleriu tak tych ubohych 50mb od wz je dost malo!
Jedny stránky mám 4 roky na mujwebu, kde je snad pouze 15 MB, těch fotogaleríí tam mám zatím 15 a ještě se mi nestalo, že bych potřeboval více místa. Co teprve 50 MB.
ceflapoyd
Profil
Falco: ne snad ale urcite ; )
a Acci ma pravdu de to tam zrusit bez reklamy normalne...ale obcas to tk je straaasne pomaly nez se to presmeruje : /
blast3r
Profil
Jedny stránky mám 4 roky na mujwebu, kde je snad pouze 15 MB, těch fotogaleríí tam mám zatím 15 a ještě se mi nestalo, že bych potřeboval více místa.

No ale ked mam fotogaleriu a 1 fotka ma priemerne 1,13 MB (1 189 591 bajtov) tak sa mi tam tych fotiek moc zmesti, nehovorim o mujweb
habendorf
Profil
No ale ked mam fotogaleriu a 1 fotka ma priemerne 1,13 MB (1 189 591 bajtov) tak sa mi tam tych fotiek moc zmesti, nehovorim o mujweb

No potěš toho chudáka, který si to bude prohlížet.
blast3r
Profil
No potěš toho chudáka, který si to bude prohlížet
Ale ved tam mam zmensene obrazky, a ked na niektory kliknes otvori sa ti original (vtedy to dlho trva) a mozes si ho ulozit
habendorf
Profil
No to je jasný, ale stejně bych je udělal menší. Takhle se to třeba při 800x600 ani nevejde na monitor.

Teda pokud ten tvůj web není přímo zaměřen na stahování fotek, to by bylo pak něco jiného.
Kráťa
Profil
No ale ked mam fotogaleriu a 1 fotka ma priemerne 1,13 MB
Já mám v těch fotogaleriích fotky velké 550x412 px, datově mají okolo 240 kB. Nač tam dávat nějaké dvoumetrové plachty, když nikdo ani nemá tak velký monitor.
Náhledy dělám 100x100 px (9 kB)
habendorf
Profil
Kráťa: Náhledy dělám 100x100 px

To musejí být deformované, ne? Proč je neděláš v poměru 3:2? Má to nějakou výhodu?
blast3r
Profil
Ja mam ten web o rybacke a o rybach, takze si asi nikdo nechce dat ako wallpaper kapra, to mi je jasne, ale ked som tie fotky fotil digitalom tak som ich fotil na najlepsej kvalite. A 80 fotiek sa mi nechce rucne prerabat a zmensovat.
habendorf
Profil
blast3r: Jsou programy, ve kterých zadáš způsob zpracování (třeba "zmenši na 30%") a proženeš všechny fotky najednou. Myslím že to umí třeba Irfan.
Měli by jsme založit nové téma, tady jsme totálně OT.
Kráťa
Profil
jj přidám ještě jedno OT. Návod na hromadné zpracování obrázků je na
http://www.obcasnicek.nazory.cz/navody/d_konverze/d_konverze.html
těch 80 zmenšit z 2500 px, nebo kolik to foťák dělá na oněch 550 vidím tak na 5 minut veškeré práce.
blast3r
Profil
Dik velmi pekne vam dakujem.
Este raz THANKX
hafan
Profil *
je to v piči
Martin Kuželka
Profil
hafane, trochu slušnosti, prosím...
Acci
Profil
ale obcas to tk je straaasne pomaly nez se to presmeruje
Doména TK pouze zobrazuje v rámcích tvou stránku, takže se nic nepřesměrovává.
vincenzo
Profil *
Taky používám WZ a s tou reklamou bych to neviděl jako problém...
udělal jsem si "index.htm" kde je jen obrázek a napiš "vstupte"
tam jsem si nechal dát reklamu nahoru na stránku, protoze tam se nepletla...
a na dalšich stránkách už není...
A nebo nevím jak to přesně funguje ale vím že kámoš to řešil tak že pomocí CSS pozicování
si dal Logo přesně přes tu reklamu a byl pokoj!!!
Acci
Profil
udělal jsem si "index.htm" kde je jen obrázek a napiš "vstupte"
Tak to už radší reklamu na úvodní stránce
Hanz
Profil
vincenzo
A nebo nevím jak to přesně funguje ale vím že kámoš to řešil tak že pomocí CSS pozicování
si dal Logo přesně přes tu reklamu a byl pokoj!!!


Jo až na to že ti za to taky můžou pěkně zrušit účet :o)
krist
Profil *
http://e2uhosting.com/

1GB free, 5GB trafic, FTP, 1soubor max.2MB
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0