« 1 2 3
Autor Zpráva
Falco
Profil
Dotaz mimo téma byl moderátorem odstraněn. Na nové dotazy prosím zakládejte nová témata.
blast3r
Profil
http://php5.cz
Mas to bez reklamy a plna podpora php5, pristup k htaccess,
10mb ; 1 myql databaza
ghoss
Profil
Já mam s WebemZdarma celkem dobrý zkušenosti... Určitě je ale lepší než Sweb! Jenom pokud už máš představu jak budou tvoje stránky vypadat, ale eště si je nezačal dělat. Tak si tam někde nahoře na titulní stránce vynech místo na reklamu asi o velikosti width="468" height="60". Nebo tak nějak to tam je. Taky je tam možnost dát si reklamu na každou stránku dolu (ale to nedoporučuju; nevim proč)... zdar
Piper Halliwellová
Profil
Pokud si mám vybírat mezi mujweb.cz nebo webzdarma.cz tak určitě webzdarma!! :)
Draks
Profil *
nejlepší freehosting je pro mě http://www.ic.cz
Draks
Profil *
já mám taky přesměrované na do.tk může se to?
Martin Kuželka
Profil
Draks: asi se pleteš. Myslím, že to máš spíš naopak, adresu něco.tk přesměrovanou na wz.cz - to afaik žádným pravidlům neodporuje.
Kráťa
Profil
ghoss
Reklama na Webuzdarma - klidně na všechny stránky, není přeci problém dát na konec stránky, před body na střed:

<div style="width: 90%; height: 50px; background: #000000; color #ffcc00;text-align: center; padding: 15px">
nějakápatička, třeba pouze "já 4/2005"
<div>
<div style="height: 150px>
<div>

Nejen, že to při otevření nestraší hned na očích a nehyzdí to stránku, ale když návštěvník vidí ukončení, tak už ani nemá důvod koukat ještě více dolů a když jo, bude tam reklamní proužek, zcela oddělený od obsahu.
Dle mého názoru je to mnohem lepší řešení, než všelijaké ty vstuptestránky, co kvůkli tomu webotvůrci dělají.
Teď mne ještě napadlo, udělat tu reklamu do fieldsetu s rámečkem a jako legend napsat:
Skvělý freehosting, pouze za tuto teklamu. :-)
Skyver_
Profil
Na webu zdarma sou ted tusim registrace pouze z IP v Ceske republice, ale ja se svoji IP si registraci udelat nemohu to nechapu. Je mozne ze provider ma sice zahranicni IP ale ja o tom pochybuju a navic na nekterych serverech kde je lokalizace podle IP mi to ukazuje CR.
Bones
Profil *
Co takhle IC.cz?100MB, PHP4, PHP5, MySQL, PostgreSQL, WebMail, phpMyAdmin, phpPgAdmin...
Anonymní
Profil *
Bones
Nefunguje im tam .htaccess, to je pre mna velke minus
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0