Autor Zpráva
bbf
Profil
Zdravim,

prosim, muzete mi poradit nejaky kvalitni e-mail hosting? V podstate potrebuji jenom spolehlivou sluzbu, potesi IMAP a kulturni rychly webmail.

U stavajiciho hostingu (Cesky hosting) bohuzel zavedli pro vsechny povinne greylisting a maily jsou ted jako komunikacni prostredek dost neschopne, zpozdeni v radu desitek minut, nektere servery se nesnazi posilat mail opakovane a tak se primo ztrati (treba pipni.cz, ale nechodi mi maily ani od nekterych velkych firem - treva z ABB Brno a to uz povazuju za velky pruser, ktery me muze pripravit o dost penez). Vysvetlujte pak zakaznikovi, ze jsem jeho mail necetl protoze __jeho__ server je spatne nastaveny (a pritom vsem ostatnim se domailovat muze). ... Takze potrebuju najit neco jineho, kde bych se temto problemum vyhnul. Zaroven nechci presouvat weby, s tim jsem u C.H. spokojeny a nemam na jejich presun ani cas.

Diky moc za odpovedi,
Ivo
Martin Kuželka
Profil
Pokud by nebyl podmínkou ten IMAP, tak by mohl být ok Gmail for your domain.
libol
Profil
Tak už dlouhou dobu něco takového sháním a na nic lepšího než Gmail jsem prozatím nenarazil. V podstatě ještě pořád dumám nad www.forpsi.cz - líbí se mi ve všem (a vaše podmínky plně splňuje) - já bych si představoval, že když za to platím oni mi to aspoň budou zálohovat. Výborně taky vypadá www.vas-hosting.cz - jen si nejsem jist jak to u nich bude se spolehlivostí.
bbf
Profil
Diky za rady, zkusil jsem Gmail a vypada to dobre.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0