Autor Zpráva
Morasino
Profil
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat jak je to s pipni.cz a jejich webhostingem FREE.Chci si to u nich objednat docela se mi to líbí ale prý má strašně malou dostupnost.Je to pravda?
______________________________________________________________________ ________

Stačí dostupnost 97%

Díky
TCH
Profil
Ehm........Pipni Free je snad nejkritizovanější freehosting na českém internetu!
To jdi kamkoliv jinam a bude ti tam líp :)
xHire
Profil
To by ti fakt nevadilo, že by ti to 22 hodin měsíčně nešlo? Tak to jsi potom hodně nenáročný.. Ale podle mého měření na MrAlert.com pipni vykazuje dostupnost pouze 95.35 %, což je fakt málo. Link je tu: http://www.mralert.com/stats/8249/.

Fakt bych ti taky doporučil, ať jdeš kamkoli jinam (kromě jednoho ovocnářství, kde to bylo podobné a jsou tam i další zářezy). Všude bude líp. A moc bych nevěřil ani jejich placenému hostingu, ale třeba je lepší, nevím.
AlešD
Profil
Free pipni:
+ free :-)
+ možnost hostovat vlastní doménu 2. úrovně
+ možnost (asi) libovolného počtu subdomén 3.úrovně typu něco.mojedoména.cz
+ mysql, postgresql a firebird
+ statistiky
- není podporován mod_rewrite
- safe_mode=on (to je ale možná spíš výhoda)
- vůbec divná podpora (spíš nepodpora) .htaccess
- často dojde místo na disku (ale to i na placeném)
- dostupnost free, sice nevím přesne, ale vzhledem k tomu že dostupnost placeného kolísá od 98,5 do 99,9, nebude to asi nic moc. (měření ivancice.net na http://statistiky.monitoring-serveru.cz po 10 minutách)
- podpora ze strany adminů=0 (na placeném je podpora poměrně OK)

Jak se k tomu postavit? Free asi ne, placený jakžtakž na projekty, kde dostupnost není až tak důležitá (blogy etc), tady to vyváží propracované statistiky.
jaho
Profil
pipni je strašný, měl jsem tam web a musel jsem rychle utýct (každou chvíli výpadek, prostě katastrofa) rači bych ti doporučil si připlatit a zkusit např. savanu, nebo station
jrm
Profil
Pípni = špatná zkušenost i s placeným hostingem.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
FREE=NEGARANTOVANY, nechapu proto, co zde dale resite.
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Kdyz uz date ty penize za domenu, tak by stalo za to si najit nejaky levny hosting. A "obetovat" dalsi 2-3 stovky na rok za hosting.

Nadavat Pipni ze ma nekvalitni neco co dava zadarmo je smesne...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0