Autor Zpráva
pyty
Profil
Zdravim. Viete mi doporucit nejaku dobru hostingovu spolocnost, taku s ktorou mate skusenost ze nie su nejake problemy a ze ma nizke ceny. Dolezita je ale jedna podmienka aby nemala problem z slovenskymi zakaznikmi :). Inak to kludne moze byt ceska aj slovenska spolocnost. Moje poziadavky su asi len take ze ja si uz program dajky najdem (:)) ale chcem nejaky plateny hosting tak do 100 sk/mesiac (php, mysql, htaccess mod_rewirte a klasicke veci a tak normalne miesta 150-200 mb staci...) + .sk domena. Tak mi prosim odporucte nieco s cim mate dobre skusenosti a su tam nizke ceny :) Dik
armin
Hosting armin.sk
Profil
- .sk domena - 499,- Sk bez 19% dph (BEZ ziadnych skrytych platieb ako je to inde standardom)
- hosting (ak si student) tak za 400,- bez 19% DPH / rok mas 1 GB

Viac info tu.
pyty
Profil
webportal.sk

freehost.sk
slovakhosting.sk
megahosting.sk
a3web.sk
dobryhosting.sk
euroweby.sk
webdomena.sk
sk-domeny.sk
webdisk.sk
webyslovakia.sk
web1.sk
webpriestor.com
unihost.sk
mojedomeny.sk
webstranky.sk
goldweb.sk
h1.sk
domains.sk


Tak toto vsetko su hostingy od jednej spolocnosti - TRIPSOFT Webhosting, Trnava. Najprv som nasiel webportal.sk a cital som cenniky. Celkom ma ta firma zaujala. No ked som potom objavil vsetky tie klony trochu ma to zmiatlo. Niekto tu raz pisal ze sa mam vyhybat velkym aj malym hostingovym spolocnostiam. Mate s touto nejake skusenosti? Za 111 SK mesacne sluzby celkom dobre a domena za polovicu. Celkom ferove podmienky. Mesiac skusanie zadarmo. Podla mna to nie je velmi nejake "nizke ceny" ale take primerane a to ma zaujalo. Tak ako je to u nich?
marvas
Profil
Ahoj

Ja už asi mesiac hostujem na tejto službe domains.sk mám doménu sk a webhosting optimum. Podľa monitoringu servrou mám 1583 meraní a 2 výpadky t.j. 99,865 dostupnosť. Ich garancia 100% dostupnosti ti je zbytočná, lebo aj tak musí byť výpadok dlhši ako 5 minút a ty ho musíš zaznamenať a poslať im mail. Podporu som ešte nepodtreboval, ale zvyčajne niekto online je, keby niečo.

Som s nimi spokojný.
Sevrin
Profil
Ja u domains.sk hostujem vyše roka, nie vždy všetko bolo na 100% okrem iného o domains.sk som od iných ľudí čítal hocičo, ale môžem povedať že som spokojný. Mám náročný web a všetko mi funguje tak ako má. Dostupnosť síce nie je úplne 100% (ale treba si prečítať na stránkach domains podmienky čo si predstavujú pod 100% dostupnosťou), konkrétne môj web má priemerne 99,87%, ale inak je to spoľahlivé. Keby niekto potreboval odporučiť hosting tak domains.sk by som odporučil. Cenovo sú veľmi prijateľní.

Dostupnosť mojej stránky za posledných 5 mesiacov (hostované u domains.sk):

Prosinec 2006 - 100%
Leden 2007 - 99,738%
Únor 2007 - 99,874%
Březen 2007 - 99,905%
Duben 2007 - 99,942%


Zlú skúsenosť mám s pipni.cz (free) a čo som čítal na pipni fóre, tak ani s plateným hostingom to vraj nie je o moc lepšie.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0