« 1 2 »
Autor Zpráva
Rob
Profil
Tak uz nekolik hodin zoufale hledám hosting pro zákazníka. Cenový strop je 150Kč. Pokud jde o parametky, tak jsem toho našel spoustu, ale potřebuju vědět, který je opravdu spolehlivý.

Byl bych vděčný za nějaké doporučení a rád bych se zeptal na zkušenosti s Pipni. Případně nějaké stránky, kde se porovnává kvalita českých hostingů. Díky
Mastodont
Profil
Já mám jeden web na Aerohostingu a jeden u Webdum.com. Obojí v pohodě.
Petr Tichý
Profil
Na Pipni ja na českém internetu hodně kritiky.
Danburger
Profil
zkus se mrknou na mediahost.cz...myslim ze by sis tam vybral ;) nebo popřípadě bravenet.cz...

na českém internetu se najde snad na každý hosting kritika..
Rob
Profil
na českém internetu se najde snad na každý hosting kritika..

Tak nejake statistiky? Potrebuji co nejmene vypadku a podporu, ktera vyresi problem, kdyz nastane. Pak teprve si budu vybirat parametry. Resp. nejsou příliš náročné.
TCH
Profil
Statistiky dostupnosti: http://mereni.kyblsoft.cz
xHire
Profil
Zkušenosti s pipni jsou katastrofální, a to jak s free, tak problémy jsou i s placeným. Za vše hovoří i jen letmý pohled do jejich fóra... Kvalitu zatím asi nikdo nesrovnává, ale můžeš srovnávat dostupnost: mereni.kyblsoft.cz.
xHire
Profil
TCH
To jsem si mohl myslet, že mě někdo předběhne o půl minuty, kdy to píšu. ;c)
Petr Tichý
Profil
Rob
Když to vezmu kolem a kolem, nejvíce kritiky je na pipni a banán. Nejvíce pochvaly je imho na cesky-hosting.cz a gigaserver.cz.
Manq
Profil
osobně jedu na OneBit.cz
TCH
Profil
Celkem chválenej je taky Station.cz
hofycz
Profil
Mam z toho tady opet spatny pocit. DIskuze zde ohledne doporuceni nemaji smysl, protoze dle meho si tu doporuceni pisi jen sami webhosteri a nebo jejich nochsledi. Urcite bych zde doporuceni nebral vazne, toto diskuzni forum je tim jiz zname.

Napr. TCH: vsude pise jako nenapadne o station, projdeme si tu jeho prispevky a to je samy station.cz, over.cz. Nic o nich nevi, ale vsude, kde muze je pere. Pak se zmini o kraja.cz

Klasicky promoter.

A tak bych mohl pokracovat a patrat i po ostatnich doporucovatelich.
Lexter
Profil
Já tedy doporučuji www.bluehost.cz . podpora velmi vstřícná. nechci ze sebe dělat hlupáka, ale klidně mi pomohou s kdejakou "volovinou" a klidně i ve dvě ráno. Jakto? Protože jsem to už jednou vyzkoušel. Jedu prakticky bez výpadků dostupnost 99,98% Opravdu, jak se naskytne problém, tak pro úpodporu není nic nemožné. Tudíž z čistého svědomí doporučím právě tyhle kluky.
TCH
Profil
hofycz
Píšu o station protože sem na nej zatím slyšel samou chválu, z žádného jiného důvodu. A over.cz je asi zatim nejlepší českej freehosting jakej sem našel. Opravdu nejsem nějakej placenej promoter (!)
Btw. to seš tu novej nebo sis vytvořil druhej účet? Protože si zatím nenapsal nic jinýho než tuhle kritiku na mě.
Mastodont
Profil
hofycz

Klidně pátrej, dobrý muži. Je to přesně tak, jak píšu - mám několik let dva weby u dvou providerů a v obou případech jsem spokojen. Nic víc, nic míň.
Gekon
Profil
hofycz
Jen tak náhodou nemáš tu ještě druhý účet s přezdívkou hofy, kde propaguješ svojí savanu.cz?
hofycz
Profil
Gekon jj mam tu i hofyho, ale ne nej neznam heslo a kdyz si ho necham poslat, tak mi to i s nim nejde prihlasit se. Tak jsem na tuhle reakci udelal hofycz, kde jasne neskyrvam svou totoznost, jen me nic jineho za HOFY nenapadlo, ale kazdy a i ty takto poznal, ze to jsem ja. Ja svou savanu uz zde par mesicu nepropaguji, protoze to nema cenu, myslim na tomto foru a zde jsem o ni take nenapsal ani sluvko, jen jsem vyslovil svuj nazor, jak je to tu pruhledne a nespolehlive nekoho brat vazne.


TCH no dle meho promoter jsi, ikdyz neplaceny, OVER je nejlepsi freehosting, protoze jede mesic. Az tam bude 20 000 domen, uz nejlepsi nebude. Kvalita freehostingu, nebo spis NEKVALITA free hostingu sse projevi az pri nekolika tisicich domenach, do te doby to s prominutim umi stabilne udelat kazdy pitomec, tim se nechci dotknout nikoho konkretne, zvlast provozovatelu freehostingu over a podobne.

Jen proste vim, jak to je s hostingem z druhe strany a co to da za praci a fin. prostredky, aby to jelo kvalitne, rychle, spolehlive.

Mastodont patrat s emi nechce a ani nebudu, nemam duvod, jen jsem nahodne podival na hisotrii jednoho usera a nasel jsem ruzne spojitosti.

Jednoznacne nejlepsi je zkusit DEMO a vykaslat se na mistni nazory, ktere nemaji zadnou vahu a toto forum nema smysl, stale se to omyla to same dokola. Nic konstruktvniho, jen same DOPORUCTE a pak nabeh promoteru... a stale dokola...
Mastodont
Profil
Jednoznacne nejlepsi je zkusit DEMO

Co brání providerovi umístit demo na volný server a tak úplně zkreslit kvalitu služeb??
armin
Hosting armin.sk
Profil
Mastodont: A co brani "vyvalit" hostingove spolecnosti rocne par set korun na nakup domeny pro demo ucely? Treba demo-savana.cz, nebo demo-pipni.cz, nebo demo-bluehost.cz ? Ja si myslim ze nic, resp. vsichni koukaji a vybiraji hosting dle ceny. To je kriterium cislo jedna, ale co treba tech. podpora do hodiny, kvalita sluzeb,...? To je kazdemu ukradeno a radeji pak bude ocernovat kazdou spolecnost jak stoji za ***** a porad neco nejede... O vlakno driv tady nekdo psal ze lidi od casablanca neodpovedeli ani do 5ti dnu, coz si myslim je primo ukazkova kvalita sluzeb. Hold, jsou ale asi levny :)
hofycz
Profil
armin naprosto souhlasim s tvym nazorem! U nas je to vzdy vse o cene a pak lidi rvou, ze neco nejde, vzdyt plati 10 KC MESICNE! :)


Mastodont ano, mas tak epravdu, nebrani vubec nic, ale treba u savany to nejde tak jednoduse, jedeme totiz na clusterove technologii, tzn, ze teoreticky by nemel by tnikdy vypadek. TEORETICKY! :)))
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil
Je to divný, ale souhlasím s Hofym. Jakmile se někdo zeptá na hosting, sesype se parta lobistů, ať "placených" nebo neplacených. Docela bych se nedivil, kdyby se vždy ptal jeden z nich, aby se mohl vzápětí doporučit.
YoSarin
Profil
Rob
Zpátky k tématu - já jedu na Profituxu a je to v pohodě - jediný problém je že občas to trochu "šnečí", ale pro moje účely to postačuje. Výpadek jsem nezaregistroval snad žádný, dostupnost je 99,79% a podpora je bezproblémová.

hofycz
za tuto "reklamu" mám od profituxu slíbenýho Mustanga... :-P
Rob
Profil
YoSarin
Ja ti toho Mustanga preju :D
hofycz
Profil
Me kone moc neberou....
YoSarin
Profil
hofycz
Mě taky ne
Gekon
Profil
YoSarin
Za to já plivu všude možně špínu na pipni, kteří jsou naprosto neschopní řešit problémy (4 dny nejelo FTP), dostupnost je tak 70% (přeháním), podpora nulová. Nutno dodat, že jde o freehosting:)

Za tuto "antireklamu" mám slíbenou od xxxxxx čekuládu:P
Mastodont
Profil
A je u nás vůbec nějaký server, kde bylo možné hosting vyhledávat a psát tam komentáře??? Já znám hostingy.cz, hormart.cz, ale tam jsem na komentáře nenarazil ...
YoSarin
Profil
Mastodont
Vidíš... a to by se mohlo udělat...
Mastodont
Profil
YoSarin

Hm, tak už je počtvrté za pár týdnů, co slyším, že "se něco mělo udělat" :-)

Akorát by to asi chtělo domluvit se s hostingama, pokud by o to měli zájem (už vidím, jak někdo sám ochotně sleduje změny v plánech jednotlivých providerů), a určit netiketu pro komentáře.
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil
Jenze jakmile bude takova diskuze, tak se tam zacne na vsechny plivat. Anonymne tam bude osocovat jedna hostingova spolecnost druhou... Vzdyt se podivejte treba na Lupu, na webhostery do ankety.

http://www.lupa.cz/adresar/thinline-interactive/

Myslíte, že je k něčemu ta anketa? Ta je naprosto zmanipulovana...
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0