« 1 2
Autor Zpráva
Mastodont
Profil
Tam by prostě anonymové nesměli - registrace mailem, žádné schránky z google, seznam, atlas apod. ... muselo by to prošpekulovat.
YoSarin
Profil
Mastodont
Tam by prostě anonymové nesměli - registrace mailem, žádné schránky z google, seznam, atlas apod.
Zas až tak bych to nehrotil - prostě bych tu diskuzi označil za moderovanou.
Současně s příspěvkem (nebo s registrací) by museli poslat třeba fakturu z daného hostingu (jako že někdy byli jeho zákazníky) a mohli by přispívat pouze tam, kde měli nějaký web.
Ale už vidím jak se do toho všichni hrnou - na mě vybafnout při registraci takovejch podmínek tak to zavřu, pokropim monitor svěcenou vodou a třikrát odříkám otčenáš... :)
Ale důvěryhodnost něco stojí. :)

EDIT
Zas až tak bych to nehrotil
Heh - jsem to převyhrotil ;)
Rob
Profil
Ta myslenka je ale dobra. Myslim, ze v tomhle je na internetu opravdu svetly misto. Ale jak bylo receno muselo by to prošpekulovat
YoSarin
Profil
Rob
muselo by to prošpekulovat
jj - ono by se to muselo nějak prošpekulovat, nejlépe samo. ;)
Ale já bych do toho šel. :)
Mastodont
Profil
Moderované by to být muselo.

Faktura z hostingu není dobrá, protože někdo může být nespokojen i po vyzkoušení dema.

Ověření lidé od providerů by měli mít právo komentovat odlišnou barvou, aby byla reakce odlišitelná.
YoSarin
Profil
Faktura z hostingu není dobrá, protože někdo může být nespokojen i po vyzkoušení dema.
To mě nenapadlo... Ale stejně bych osoby, které fakturu pošlou třeba nějak zvýraznil - přeci jen demo je vizitka a na vizitky bejvají většinou celkem nablejskaný...
Rob
Profil
Ale já bych do toho šel. :).... ja sem ted v jednom kole, ale kdyby se tady vytvorila nejaka skupina lidi, ktery by to mysleli vazne, taky bych se pripojil

Faktura z hostingu není dobrá, protože někdo může být nespokojen i po vyzkoušení dema. .... to asi bych nerekl, ale myslim, ze ta faktura dobra asi fakt neni... To mě nenapadlo... Ale stejně bych osoby, které fakturu pošlou třeba nějak zvýraznil ... s tim bych souhlasil
Mastodont
Profil
Já bych do toho - dle možností :-) - taky šel.

Ale chtělo by to špekulovat taky prakticky - kdo to bude platit? Hostingové firmy? :-))
DJ Miky
Profil
Docela protekci bude mít ten hosting, kde bude tenhle web hostovat... ;-)
Rob
Profil
kdo to bude platit a to je třeba zásadní spekulace :D

Docela protekci bude mít ten hosting, kde bude tenhle web hostovat... ;-) ... taky svatá pravda, ale zas o to vetší důvody budou mit k tomu ten web hostovat svědomitě :)
YoSarin
Profil
Mastodont
kdo to bude platit? Hostingové firmy?
No, můžu ti říct, že pro začátek asi nikdo :D

DJ Miky
Docela protekci bude mít ten hosting, kde bude tenhle web hostovat
To bude ještě utajovanější informace než sexuální orientace Göringa. ;)
Mastodont
Profil
No, mohli bychom si založit jiné téma, protože název "Doporučte" už asi nikoho dalšího nepřiláká a určitě by byly zajímavé názory dalších lidí.
Rob
Profil
Mastodont
jj.... ale spis bych pozadal nejakeho moderatora o presun/prejmenovani.... protoze nejake navrhy uz padli, tak at nezaciname od zacatku
Mastodont
Profil
Rob

Tak to prosím udělej, ty jsi tohle téma založil.
Rob
Profil
ehm, stydim se, ale ted premyslim jak na to :D

každopádně ještě jeden nápad k dobru: zkusil bych se zeptat Yuhůa, jestli by nechtěl ten náš potenciální projekt zastřešit pod JPW... tim by odpadla ta část o placení a vlastne i o hosting
YoSarin
Profil
Rob
tim by odpadla ta část o placení a vlastne i o hosting
Pokud je mi známo, tak JPW má s hostingem problémy už teď - navíc nevím jestli by bylo správné takhle "vyžírkovat". :)
Já si spíš nedovedu představit tu hádku mezi potencionálními tvůrci až se bude rozhodovat na který hosting ten projekt půjde. ;)
Mastodont
Profil
YoSarin

Asi by bylo nejlepší to hodit někam ven, aby byla zaručena nestrannost ... :-/
YoSarin
Profil
Mastodont
Asi by bylo nejlepší to hodit někam ven, aby byla zaručena nestrannost
Jako třeba z okna...? ;)
Nebo se ten hosting může co měsíc stěhovat... :) Aby se to ověřilo vždy z první ruky. :)
Rob
Profil
Nebo se ten hosting může co měsíc stěhovat... :) Aby se to ověřilo vždy z první ruky. :)

to je sice dobrej nápad, opravdu by se to tak ověřilo nejlíp, ale většina hostingů je na rok, nebo minimálně na půl roku. A to by se asi dost prodražilo.
YoSarin
Profil
Rob
Nebál bych se o neobjektivitu. Buď by se nikdo, kdo by měl s tím webem něco společného neměl právo vyjadřovat k hostingu kde to bude, nebo bych to vůbec neřešil...
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil
IMHO vymejšlíte blbosti. V CR je cca 250 hostingových "společností". Tohle se nedá umoderovat. Navíc každej je svým způsobem zaujatej, každej má jen subjektivní zkušenosti. A jak byte chtěli hodnotit? Každej má jiný priority. K čemu je např. dobrá cena a hodně služeb, když se Vám kdokoli může podívat na Vaše skripty a třeba zjistit heslo k databázi? O tom se už nikde nemluví. V bezpečnosti je IMHO největší problém, ale nikdo jí neposuzuje. To je pořád dostupnost, cena, velikost prostoru...
Nivelen
Profil
Tak pokud jde o prachy zaplatil bych třeba live program na gigaserveru jen by se o to musel někdo starat a já bych si finance zpět zajistil z reklamy.
xHire
Profil
Mulder
Konečně názor, který nevisí v oblacích. :) Takový web by sice byla hezká věc, ale prakticky je to opravdu spíš utopie - nemyslím si, že by bylo tolik lidí, kteří by se chtěli složitě registrovat (pokud by se chtěla zachovat jistá úroveň důvěryhodnosti), aby mohli napsat jeden příspěvek ke 'svému' hostingu.

Další věc taky je, že každá hostingová společnost má jistou farmu serverů, ale třeba dostupnost se zpravidla měří jenom jednoho a jak už tu někde bylo řečeno, nic jiného se neměří (e-mail, databáze,..) a bezpečnost může být v podstatě na každém stroji taky na různé úrovni.
Mastodont
Profil
xHire

Tak ona by to byla výhoda, kdyby tam nepsaly tisíce moulů z diskusí na Novinkách ...

Mmch, ono by to stálo za to udělat i jako konečně pořádné vyhledávání hostingu podle parametrů - já jsem třeba nikde nenarazil na možnost hledat podle safe mode on či off ...
Lexter
Profil
Dobrý nápad, jen aby tam nebyli ovocnáři.
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil
Mastodont

Mmch, ono by to stálo za to udělat i jako konečně pořádné vyhledávání hostingu podle parametrů - já jsem třeba nikde nenarazil na možnost hledat podle safe mode on či off ...

Proč je pro tebe důležitej vypnutej safe mod? Jde ti o to, abys neměl problémy s právy souborů a adresářů, například při instalaci redakčních systémů (Joomla, Drupal...)? Nebo na co potřebuješ "vypnutej" safe mod?
Mastodont
Profil
Mulder

Jo, když jsem to potřeboval, tak šlo o Mambo.
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil
Mastodont

Jo, když jsem to potřeboval, tak šlo o Mambo.


Na to ale nemusis mit hosting s vypnutym safe modem. Jsou hostingy, kde problemy s pravy nejsou, lec je safe mod zapnuty. Tohle taky nikdo neposuzuje pri hodnoceni hostingu...
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0