Autor Zpráva
WHOIS
Profil
Zdravím, poslední dobou mám šílené problémy s hostingem na forpsi.com

a) nejde jim soubor .htaccess- furt mi píšou nějaký kraviny o tom že mám zakázané direktivity, ale nejde mi ani zapnout mod ReWrite. Server vždy vykáže chybu 500.

b)Nejdou jim subdomény, píšou v jejich zbnalecké databázi http://kb.forpsi.com/article.php?id=132
jde na Linuxu udělat, hosting tam mám, ale skript SubAdmin jim nefunguje. Navíc mi vnucují objednání, což pokud vím je blbost když jde subdomény udělat zadarmo.

c) Píšu jim mail, už 14 dní a vždy mi pošlou zpětně mail, že se problémem zabývá ten a ten pracovník. Jejich nevzájem mne udivuje.

imho, mam už na ně vztek. Máte někdo podobné vkušenosti?
Miloš
Profil
S těma subdoménama je to opravdu lekrační, protože ač to není technicky problém, nechávají si za to některé hostingy platit. A proč by nenechaly, když jsou to peníze za nic? A proč tedy nezměnit hosting?
jonge
Profil
WHOIS
ad. a) Není to tím že to máš uložené v UTF-8? Nedávno jsem měl podobný problém, když jsem to uložil v iso-8859-2 tak to fungovalo.
Mike8748
Profil
no nevim no,

na foru sem se zeptal jestli je mozne delat subdomeny pomoci mod_rewrite (na linuxu), bylo mi receno ze ano.
napsal sem podpore, aby mi povolili .htaccess, stalo se
pridal sem do .htaccess pravidla, subdomeny normalne fungujou

to cely mi zabralo asi 20 minut (kdyz nepocitam prodlevu mezi odpovedi na foru a skutecnou zadosti o .htaccess, zas tak moc sem to nepotreboval, tak sem to nehlidal)
xHire
Profil
jonge
Já osobně se všemi soubory pracuji jenom v UTF-8 a nemám nejmenší problém s čímkoliv. Ale asi záleží na konkrétním serveru... i když se mi to jeví jako celkem zvláštní...
Mike8748
Profil
problem s UTF nastane v okamziku kdy editor vlozi do souboru BOM signaturu.

v okamziku kdy je v souboru BOM, tak ani .htaccess ani php skripty nepojedou spravne
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0