Autor Zpráva
Mila
Profil
Čau, nevíte někdo, co se od včerejšího odpoledne děje s webhostingem na fbi a kgb? Nemá tam někdo web či blog a nemá nějaké aktuální zprávy? Jestli ano, tak napište, dík. Naše Evča tam má blog.
souki
Profil
Mila
http://evca.fbi.cz/blog ?
Nějak se mu nechce... Jestli potřebuješ, tak stáhni data a můžu poskytnout blogovací azyl
Mila
Profil
souki

Díky za nabídku, budem muset počkat, jestli se to rozjede, protože poslední měsíc se měl teď zálohovat, ale zapoměla a teď se nejde dostat ani k databázím. Ono to totiž nejde celoplošně, včetně jejich hlavních stránek a nejde tam vkročit ani přes ftp.
souki
Profil
Mila
V nejhorším případě se můžu zachránit texty přes Google cache... Pak ti můžu případně nabídnout adresu např evca.glosuje.eu
Ale za tebe doufám, že se fbi.cz vzpamatuje :)
Mila
Profil
souki zatím díky
Joker
Profil
Mila
Já osobně s FBI/KGB hostingy mám akorát jednu starší a ne moc dobrou zkušenost, kdy jsem se pokusil registrovat tam web "na pokusy" a registrační mail přišel asi po roce a půl :-) kdy už jsem samozřejmě měl web jinde.
Takže koukám, že jim to funguje pořád stejně.
Neddy
Profil
Jak může mít někdo stránky na FBI, Site, KGB a pod., já tam sice stránky také mám, ale budu odcházet - nelíbí se mi technická podpora (vůbec nefunguje...) a ty výpadky mě taky štvou, web jede ale FTP ne :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0