Autor Zpráva
Trupka_velka
Právě jsem hostovala necelý rok na FLYER.cz a hlásím, že budu velmi ráda, když tento hosting zmizí z povrchu zemského. Je to ještě horší než pipni a všechno dohromady. Za ten rok se mi prosím několikrát dostali na ftp a do title a patičky mi napsali velkým písmem hotováno na Flyer.cz aniž by na to měli právo. Dále na serveru dělají upravy, aniž by někoho upozornili, takže mi ted nejde několik týdnů forum, HLAVNĚ PROTO, že jsem tam hned při prvních příznacích problémů napsala email, na technickou podporu, neozvali se po týdnu, napsala jsem další dva, jeden na hlavní email, jeden přes formulář - NIC. Psala jsem na jejich technickou podporu na ICQ - nikdo tam nikdy nechodí! Zavolala jsem na telefonický kontakt na webu a telefonní číslo nefunguje! Skandální přístup!

Každopádně to všechno a dalších 100 problému s tímto hostingem mě donutilo odejít, chci se zeptat, potřebuju:

- PHP5, MySQL
- neomezený počet subdomen
- alespon 3 databáze (neomezená velikost)
- pro začátek 1 - 2GB dat (možnost růstu), neomezený přenos dat
- s www i bez
- stačí jeden FTP účet + neomezený FTP přístup
- není nutné zálohování
- stačí 3 emaily
- možnost modifikace chybových stran
- samozřejmě spolehlivý a dostupný, protože je na mém webu hlavní forum, je to nutné.

a jako chudý student aspon nějak finančně dostupné. Máte nějaký tip? Děkuju moc.
Filips
www.savana.cz

Btw nedoporučuju hostovat na takových hostinzích typu FLYER. Raději hostujte na známých a chválených hostinzích ;-)
TCH
To že ti vlezli na FTP.....neni to náhodnou proti smlouvě?
Pak by se dala podat stížnost ne?

...
5.1 Přístup k uživatelskému účtu, webhostingové služby a služby elektronické pošty jsou
určeny výhradně pro jejich užití objednatelem.
...
armin
Hosting armin.sk
www.armin.sk
Pro chude studenty 1gb placu za 400,- / rok, splnuje vsechny pozadavky ktere tady padly...

//edit: Dostupnost: 99,994%
DJ Miky
www.gigaserver.cz - tarif Live, splňuje ty tvé požadavky, ale padá jim to na můj vkus až dost často (jeden web 99,315%, druhý 99,079%), nicméně je to pořád velmi dobrá dostupnost. Podpora výborná.
jaho
zkus http://www.station.cz/ jinak mám zkušenosti se savanou a je celkem dobrá
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.