Autor Zpráva
CZepepe
Profil
Máte někdo zkušenosti, nebo poradíte s výběrem mezi hostingem na www.onebit.cz a "relativně mladým" hostingem u www.narovinu.cz co se týče dostupnosti, kvality HW, SW a poskytovaných služeb ?

Může mi také někdo vysvětlit, jaký má vliv na měření dostupnosti Hlavní stránka + Hostovaná stránka #1 a #2 u onebit.cz nebo jen Hlavní stránka u narovinu.cz.

Minimální požadavky na hosting :
1. dostupnost
2. 150-200MB
3. PhP 5, 1xMySQL, 1xemail
4. alias pro 2 domény
5. podpora .htaccess a Mod_rewrite


Děkuji za názory a rady
Peca
Profil
4. alias pro 2 domény
S tím budou asi problémy. To nabízí málo hostingů - nemají k tomu důvod. Pochybuju, že to některý z uvedených splňuje.
quinux
Profil
Peca
Pochybuju, že to některý z uvedených splňuje.
Ale jo, to problém nebu (alespoň u onebit.cz), ale je to myslím placené zvlášť.


CZepepe
Jsem u onebit.cz už druhým rokem a jsem spokojen.
CZepepe
Profil
Peca
Mám mj. placený www.vshosting.cz pro jinou doménu, kde až tak striktně vysokou dostupnost nepožaduji ;-) ale i přes to, jak píšeš, standardně aliasy nenabízejí, na mou žádost na helpdesk bez problémů přidali. Samozřejmě i u těchto dvou bych to předem zjistil. Na forpsi byla dobrá služba přesměrování domén na jinou www, ale tu bohužel už zrušili, tak musím řešit aliasy.
CZepepe
Profil
Oba mají celkem dobrou dostupnost, www.narovinu.cz je trochu levnější, ale na tom mi až tak nezáleží - spíš mě zajímá objektivnost a nezávislost měření na kýblu a ten výše popisovaný rozdíl.
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
kdyz uz bych ja vybiral z techto dvou (ani u jednoho jsem nikdy nebyl, soudim jen podle toho jak jsou tu dlouho a co jsem slysel a videl), tak bych vybral rozhodne onebit.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Lidi, podle mereni dostupnosti se neridte. Dyt nevite, co vlastne meri. Kazdy druhy hosting ma svou prezentaci na serveru, kd ejim nic nebezi a vase stranky pojedou uplne na jinem HW. A navic i kdyby, tak tezko z toho vyctete, zda neni pretizena DB< zda nepada, zda jde mail atd. Myslete trochu proboha uz.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0