Autor Zpráva
jaho
Profil
Který hosting je podle vás lepší savana nebo station?
(poznámka: nezajímají mě parametry, ale funkčnost)
Gekon
Profil
Dle zkušeností mých přátel je lepší station. Mají lepší zkušenosti s podporou.
Křeček
Profil
jaho
Já jsem taky spokojený u www.station.cz
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Doporucuji u obou zkusit demo, projit si administrace a pak se rozhodnout. Ja jsem majitel jednoho z nich, proto nemohu doporucovat, ale jen radit.
takzejtra
Profil
Station neznám. Na Savaně mám jeden web cca rok a zatím nebyl problém. Jak funguje podpora nevím páč jsem ji nikdy nepotřeboval.
jaho
Profil
já mám taky na savaně jeden web, ale tenhle dělám na zakázku a když můj zákazník zjistil, že je station o dvě kila levnější a o 1000MB prostoru bohatší tak si ho chtěl hned objednat, ale nevim jestli jí ho mám rozmluvit, nebo doporučit.
jaho
Profil
Hofy
Nějak jste zdražil, protože na svém webu uvádíte 1000MB za 60Kč a přitom je za 70Kč.
jaho
Profil
běží na stationu i php4? (v informacích piší, že ano, ale mě to tak nepřipadá.)
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
jaho pokud myslis na hofylandu, tak to potvrzuji, tam je stara reklama a nejsou lidi to zmenit. A zdrazilo se, ale to je jen opticke, ono se do tech tarifu proti predeslemu dost take pridalo. Tehda totiz bylo SAVANA 1000 jen 1000 MB pro vse, ale ted to je v realu 1000 WEB + 1500 EMAIL + 200 MB DB = 2700 MB celkem. Dale jsou rychlejsi servery a byl nasazen cluster housing (kdyz padne 1 server, prevezme jeho praci nekolik dalsich a deli se o zatez). TO moc hostingu v teto cenove relaci nema, rekl bych, ze nikdo.


jaho vas zakaznik ma pravo volby, to schvaluji, ale pokud zakaznik, kteremu delate web se rozhoduje podle toho, ze rocne usetri 200 Kc a misto 1000 MB dostane 2000 MB, tak to je jeho volba. Jsouz ase zakaznici, kteri uprednostnuji upln ejine parametry. (rychlost, dostupnost, profi administraci, cluster housing). Ti jdou treba zase k nam. Ono jestli hosting stoji 50 nebo 70 mesicne je o nicem.


U savany bezi PHP4 a PHP5 a to je tak, ze proste se udela "CVAK" v administraci hostingu a jede se na PHP5, udela se "CVAK" a uz se jede zase na PHP4.
jaho
Profil
Hofy
výhody stationu:
- station má lepší technickou podporu
- má více serverů
- má větší dostupnost (99,921%, píšou to na mereni.kyblsoft.cz)
- má víc spokojených uživatelů (neříkám, že já nejsem spokojen se savanou)
Morasino
Profil
Lepší je station.cz jestli se nepletu tak mají freehosting over.cz a ten je skoro bez výpadků.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
jaho

- lepsi technicka podpora - jak se to meri? Jak se to pozna?
- vice serveru - to je co za argument? Takze kdyz si koupim 40 serveru se slabym CPU a nebudu tam davam 4 CPU stroje, tak to je vyhoda? Neni to treba i lepsi umeni nastaveni serveru administratorem, lepsi archytektura mezi servery?
- mereni dostupnosti neukazuje nic, zrovna tve stranky jsou na webu, ktery neni meren a ten muze mit dostupnost 92%
- na zaklade jakeho pruzkumu jsi zjistil, ze ma vice spokojenych zakazniku? Napis mi jaky jsi ucinil vzorek pro pruzkum, kolik respondentu jsi oslovil a jaka je jejich struktura vzdelani, pohlavi, veku.


Sorry ale PROMO jako prase :)

Cesti treba pocet GB RAM na serverech savanya stationu

SAVANA: 58 GB
STATION: 34,5 GB

Ono otom chce neco take vedet, nez zacnu psat blaboly.



Morasino free hosting s 200 domenami = zadny problem
free hosting s 5000 domenami = hodne problemu
Morasino
Profil
To máš pravdu.
jaho
Profil
Hofy
prostě si nechcete přiznat, že jste byl poražen stationem

Morasino
over je goooood
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
jaho ano, to bude ten pravy duvod. A porazeny v cem? Ja s nim bojoval? Pardon, mam pocit, ze si pisi s deckem.
Morasino
Profil
To Hofy

Každej majtel hostingů chce být nejlepší :-)
DJ Miky
Profil
- lepsi technicka podpora - jak se to meri? Jak se to pozna?

Může se to měřit třeba v dobách odezvy.

Pozná se to třeba podle ochoty, dostupnosti podpory (v noci, přes svátky,...), kvality odpovědi (obsahově) a mnoha dalších „parametrů“.
Dero
Profil
jaho: Zkus raději argumentovat a jen neprovokovat. Pokud nevíš, jak se vede argumentace, nepouštěj se do nich.

Hofy: Prosím o trochu nadhledu. Myslím, že Savaně neprospíváte, pokud se zde přetahujete s místními přispěvateli o každé slovo.

Mimochodem:

Sorry ale PROMO jako prase :)

Cesti treba pocet GB RAM na serverech savanya stationu

SAVANA: 58 GB
STATION: 34,5 GB

Ono otom chce neco take vedet, nez zacnu psat blaboly.


Jaký je průměr RAM na jeden stroj u každého poskytovatele? Myslím, že tento údaj by měl narozdíl od absolutních čísel alespoň nějakou výpovědní hodnotu. Pokud má Station opravdu více serverů, tak by pro nás ta čísla mohla být mnohem zajímavějším údajem i přesto, že je to jen střípek.
jaho
Profil
Hofy
ještě se chci zeptat, jestli je u vás ještě někdo jiný na technický podpoře než vy?
Inpocasi
Profil
Určitě station... dobrá technická podpora, srozumitelná administrace, více serverů, rozvíjejí se
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Koncim, nemuzu uz :) Vice serveru vyhrava, uznavam :)
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
DJ Miky

Může se to měřit třeba v dobách odezvy.

Pozná se to třeba podle ochoty, dostupnosti podpory (v noci, přes svátky,...), kvality odpovědi (obsahově) a mnoha dalších „parametrů“.


To ja chapu, jak to je mysleno, u nas na savane mame heslo, ze nejlepsi technicka podpora je ta, ktera neni vubec potreba. A ma reakce na dotycneho byla hlavne z toho duvodu, ze on zvatla pitomosti o kterych nema ani tuseni co obsahuji. Proste napsat ze je neco nejlepsiho jentakdo vetru umi kazdy Pepik.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Dero uznavam svou horkou hlavu.
berkof
Profil
jsem u stationu a spokojenost, je to můj 3-tí webhoster v pořadí, ale doufám, že mě nic nedonutí ho změnit
Curo
Profil
Určitě station... dobrá technická podpora, srozumitelná administrace, více serverů, rozvíjejí se
Vyzkoušel jste oba dva?
Jsem u Savany 2 roky, prošel jsem celkem 4 hostingy předtím a rozhodně je Savana hostingem, u kterého zůstanu.
Technická podpora mi odpovídala na dotazy a pomáhala 24 hodin denně (ano, klidně i ve 4 ráno, kdy normálně pracuji).
Administrace je na profesionální úrovni (vyzkoušejte demo, lepší jsem na hostinzích ještě neviděl). A poslední, Savana se nerozvíjí? Rozvíjí a správným směrem (vše je naddiimenzováno, vynikající odezvy, stabilní) - a když mi jsou poskytovány vynikající služby a podpora, co více jako zákazník potřebuji?

- lepsi technicka podpora - jak se to meri? Jak se to pozna?
Může se to měřit třeba v dobách odezvy.
Pozná se to třeba podle ochoty, dostupnosti podpory (v noci, přes svátky,...), kvality odpovědi (obsahově) a mnoha dalších „parametrů“.

Viz výše.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0