Autor Zpráva
jk_
Profil
Ahoj,
pokud máte stránky/projekt/nápad, které jsou
-nekomerční, obecně prospěšné
nebo
-hodně zajímavé

a chtěli byste bezplatně hosting, můžete mi zkusit napsat na webh@trashmail.net

Parametry... vzhledem k povaze věci taková omezení, na kterých komerční wehostingy třídí a podle toho zpoplatňují zákazníky, nejsou relevantní. Pokud si v nich někdo vysloveně libuje, tak co se webu týče, třeba skladovaný objem dat 100 GB, počet subdomén a podobných kravin 2000, traffic 20GB/den. PHP třeba 5, MySQL taky 5, databází co hrdlo ráčí.

Skutečná omezení - vlastní virtuální server s vlastní IP adresou a rootovským přístupem, libovolný software který se na unix dá nainstalovat a nainstalujete si, sežraný výkon ekvivalentní tak ~Athlon 1GHz, 0.5GB zabrané paměti. V případě větších nároků na výkon stejně potřebujete dedikovaný server.

Zdůrazňuju, že nemusí jít o hosting webu. Možné je víceméněně cokoli, co může běžet na unixovém serveru. Rozhodující je - že to musí to být - podle mě - buď obecně užitečné, nebo zajímavé.
TCH
Profil
To opravdu nabízíš skoro neomezený virtuální server zadarmo?
Jak je to placený?
jk_
Profil
Jo, opravdu to nabízím, ale pouze na - podle mě - buď obecně užitečný, nebo zajímavý účel.

Placené to není nijak. Vezmi si, že řada lidí dává peníze na různé sbírky, dobrovolně se stará o všechno možné... Tak proč by někdo nemohl věnovat hostingové služby? Když plácnu blbost, tak někdo přinese třeba do útulku pro kočky konzervu žrádla. Někdo peníze. Proč by někdo nemohl útulku pro kočky věnovat třeba hosting pro umísťovací webovou galerie opuštěných koček? :-) Někdo dobrovolně věnuje hodiny volného času třeba na sečení horských luk, tak proč nevěnovat trochu kvalifikovanější práci s internetem?

Jo - v kontextu oboru, kde majitelé webhostingových firem nemají volno, protože hodiny času tráví spamováním diskusí ve snaze získat dalšího zákaznika za 70Kč/měsíc, to může působit divně :-)
TCH
Profil
To jo ale obvykle když někdo chce vlastní virtuální server zdarma tak je označen za magora... :)
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Jo, opravdu to nabízím, ale pouze na - podle mě - buď obecně užitečný, nebo zajímavý účel.

Placené to není nijak. Vezmi si, že řada lidí dává peníze na různé sbírky, dobrovolně se stará o všechno možné... Tak proč by někdo nemohl věnovat hostingové služby? Když plácnu blbost, tak někdo přinese třeba do útulku pro kočky konzervu žrádla. Někdo peníze. Proč by někdo nemohl útulku pro kočky věnovat třeba hosting pro umísťovací webovou galerie opuštěných koček? :-) Někdo dobrovolně věnuje hodiny volného času třeba na sečení horských luk, tak proč nevěnovat trochu kvalifikovanější práci s internetem?

Jo - v kontextu oboru, kde majitelé webhostingových firem nemají volno, protože hodiny času tráví spamováním diskusí ve snaze získat dalšího zákaznika za 70Kč/měsíc, to může působit divně :-)


Spusta těch zaneprázdněných firem nabízí také hosting pro nekomerční a zajímavé projekty zdarma...
TCH
Profil
Spusta těch zaneprázdněných firem nabízí také hosting pro nekomerční a zajímavé projekty zdarma...

To sice nabízejí ale nikdo (kromě "mrtvého" vServeru od Pipni) nenabízí zdarma virtuální server (a to ani jinde ve světě).
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
TCH
To sice nabízejí ale nikdo (kromě "mrtvého" vServeru od Pipni) nenabízí zdarma virtuální server (a to ani jinde ve světě).

Urcite by se ve svete nekdo nasel... :)
Otazkou ale je, co by bylo tolik zajimave a zaroven nekomercni...
Xardas
Profil
Pisal som email ale uz 2dni mi nikto neodpovedal:(Mam celkom zaujimavi projekt.
Lexter
Profil
Co podpora? Záruky? Což o to, já právě rozjíždím něco, co bude potřebovat hafec místa (videa, obrázky, aplikace atd...) a troufám si říct, že to užitečné bude, ale raději si ho zaplatím. Budu mít jistotu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0