« 1 2
Autor Zpráva
armin
Hosting armin.sk
Profil
Proc jit ke me? Ja za 8 let vyzkousel x spolecnosti, ani jedna mi nevyhovovala, proto mam vlastni stroje (mnozne cislo). Doposud zadne stiznosti, akorat x dotazu ohledne subdomen - nechapou ze subdomenu lze jednoduse vytvorit tak, ze se udela adresar v rootu domeny. To co jsem napsal mi muzes a nemusis verit, forum na webu neprovozuji, jsem k dispozici 16h dene na mailu,icq,skype,msn a dotaz vyresim okamzite. Staci ze "plytvam" casem na tomto foru :)
Railbot
Profil
armin
To jo, raději se doučit pravopis, abys působil trošku seriózně :)
Gekon
Profil
armin
Bezva. Ještě si počkám na názor hofyho a uvidím. Jeden takový OT dotaz; slovenská doména, slovenské kontakty, píšeš česky?
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Gekon super hosting nedefinuje kapacita prostoru. Stale si nerozumime. Super hosting muz enabizet jen 10 MB a budes spokojena bude te u nej stat 150 Kc mesicne. Je to vzdy najit to prave.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Ja ti uz odpovedel o par prispevku zpet, ze se registruj, aktivuji ti demoa uvidis.
Gekon
Profil
Hofy
Ano, to jsem pouze napsal obrazně. Jinak si myslím celkem rozumíme.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
jinak pardon za preklepy, pisi z mobilu a je tu tma, v loznici si nesvitim, nejsem v praci
YoSarin
Profil
Já bych vyzdvihl ten zapadlej profitux - mám s ním zatím jen dobrou zkušenost - splňuje všechny ty tvoje požadavky. Jak je na tom s "reklamštinou" netuším, ale zatím vše jede v pohodě (občas je trošilinku pomalejší, ale na moji osobní prezentaci mi to bohatě stačí - prostě je mi to sympatické. :) )
Gekon
Profil
Hofy
Jo, promiň, to jsem přehlédl. Jdu se na to mrknout.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Railbot: chtel bych videt jak ty pises a mluvis po slovensky :-P. Jinak co se tyce demo - muzu nabidnout plnohodnotni domenu na otestovani, pristup sdelim na mejlu, nebo na nekterem z IM. Jinak jak tak koukam je tady boj o Gekona jako kdyby se jednalo o zakazku za 450.000,- :)
Jinak to co psal Hofy s tema cenama, tak plne souhlasim. I ten nejvetsi blbec dokaze dat cokoliv "levne" jen aby nahrnul klienty. Ale je to kratkodobe, viz muj prispevek zde. Ja osobne se urcite nehodlam vydat touto cestou, protoze vim ze nekdy min znamena vic ;) Neni problem zakazniky nalakat, problem je si zakazniky udrzet a to v takovem meritku, aby zakaznici doporucovali me svym znamym a kamaradum. Zatim se mi to dari a nemam duvod nijak menit svoji strategii :)

// edit
Gekon: pisu a mluvim cesky bo jsem studoval v Brne za pana inzenyra elektrofakulty :)
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
V tuto nocni hodinu pisi vselijak, jen ne cesky. Omluvte prosim zhorssenou kvalitu gramatiky. Neni to chyba na vasem prijimaci. Dekuji za pochopeni. :)
Darth Daron
Profil
Eště k to Profituxu....naprosto souhlasim k YoSarinem.....Newim, jak je na tom s podporou, ale jinak fakt neni co vytknout...
Flip
Profil
www.gigaserver.cz
Gekon
Profil
Prosím všechny tři náhončí hostingových společností, aby mě přestali prudit na mailu. Hosting už mám dávno vybrán. Děkuji;)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0