Autor Zpráva
Why
Profil
Chtěl bych vás poprosit o radu, v dedikovaných serverech se moc nevyznám, ale již jsem měl asi 3 hostingy, a vždy byly dohady o trafficu a s pomalým načítánim, nízkou dostupností....
Zajímalo by mě, co by server do 1500,-/měsíc utáhl...Mám web s návštěvností až 15-20 tisíc denně a trafficem až 5 GB denně. Kolik takových podobných webů by teoreticky ještě utáhl? utáhl by Takový web + CS 1.6 public s 14ti sloty?
Vyplatí se to vůbec?
Prosím poraďte mi,
Díky moc :)
armin
Hosting armin.sk
Profil
spatne polozenej dotaz. To je to same jako kdybych ti rekl ze chci odvezt nakej stavebni material a zda mi to auto do 150.000,- uveze. Vubec nezalezi na poctu navstev, ale o tom jak jsou ty weby napsane. Pokud jsou ty web aplikace iracionalne navrzene, tak budes abnormalne vytezovat kazdy stroj. A za cenu 1500,- / mesic nic normalniho nesezenes jako dedikovane. Holt musis zkouset stylem pokus omyl a odzkouset x spolecnosti. Videl jsem zde tipy na linux.cz nebo tak nejak, oni maji hodne levny tyto stroje, ovsem na ukor vykonnosti.
soudruh
Profil
nabizime o par korun drazsi, nicmene velmi vykonne "zelezo"

podivejte se na www.hosting4u.cz/pronajem-serveru-ibm-blade-center.php

dane pozadavky by mel utahnout i zakladni modul - kazdopadne souhlasim s tim, ze zalezi na tom, jak je aplikace napsana - nicmene, tyto hot-swap blade jednotky maji siroke moznosti rozsireni, takze pri potrebe vyssiho vykonu lze rychle implementovat vice pameti, vice CPU / rychlejsi CPU

ovsem na ukor ceny, ta samozrejme stoupa - jenomze kdyz uz nekdo ma takto narocny projekt, proc by si nepriplatil za kvalitu, ze ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0