« 1 2 »
Autor Zpráva
Sirius
Profil
Dobrý den,
chtěl bych si v brzké době zaregistrovat doménu (nejspíš .cz) a najít si nějaký dobrý hosting.
Potřebuji min 150MB prostoru, PHP, MySQL a měl by být levný (jsem student).
Přemýšlel jsem o hostování u http://www.vshosting.cz/ - program Lite.
Co si o tom hostingu myslíte? A nevíte jestli je potřeba mít založenou doménu u nich? (nějak jsem to tam nenašel)
Jinak doménu bych si asi zaregistroval na domeny.cz, nebo pokud to bude nutné, tak na vshosting.cz.
Jaký je váš názor?

EDIT: Už jsem to našel - doména musí být u nich.
libol
Profil
Osobně je mi každý hosting u kterého MUSÍM mít doménu podezdřelý.
Člověku, který má jen jednu doménu to může být jedno, ale podmínky bych si přečetl důkladně.
Mi se nelíbí třeba jen pět subdomén, ale zase je to jen o osobních preferencích
Inpocasi
Profil
Sirius
Mají referenci CSFD...
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil
No když se podíváte na jejich smluvní podmínky - http://www.vshosting.cz/smluvni-podminky/ a porovnáte to se smluvníma podmínkama Ovoce - http://www.banan.cz/imgs/cz/podminky.pdf , tak mi to přijde stejné, tedy trochu zpřeházené. Takže je jasné, že za tím stojí stejní lidé a víte sami, jaké má Ovoce reference...
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
vshosting znam a muzu zcela s jistotou prohlasit, ze za tim stejni lide nestoji s ovocem to nema nic spolecnyho.
dalsi vec je, ze ty podminky maj podobny vsichni, neni tam moc co vymyslet :-)
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Hlavni duvod podminek je ten, aby zakaznik za kazde situace ze sporu a problemu vysel jako ten, co prohraje a nezustane mu ani koruna :)
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
hofy - to nepochybne:)
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Sirius mrkni na náš tarif student http://www.vas-hosting.cz
Plaváček
Profil
Inpocasi

Mají referenci CSFD...

Tak to bych neřekl. Technickým správcem domény csfd.cz je Active 24 nikoliv vshosting.cz. Přijde mi to celé jako nějaký podvůdek.
Mastodont
Profil
Na csfd je napsáno "Provoz serverů zajišťuje VSHosting s.r.o."
Plaváček
Profil
Mastodont

To jsem přehlédnul, dík za upřesnění.
Mastodont
Profil
V každém případě 19 korun měsíčně za 500 MB s PostgreSQL je cena dost dobrá a dávám si tenhle hosting do záložek ... akorát phpinfo nikde nevidím :(
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
pro me by bylo zajimave sledovat vyvoj loadu na danem serveru, protoze za 19 je to cena pod hranici rentability a to s emusi nekde objevit. Za 6 mesicu ci pozdeji.
Damir Špoljarič
Profil
Dobrý den,

narazil jsem na tuto diskusi a tak píši za společnost VSHosting. Hostingové služby provozujeme na značkových INTEL serverech o následující konfiguraci: 4x INTEL XEON (2x DUAL-CORE), 4GB RAM (quad-channel), 1,5TB diskové pole na každém serveru. Každý server je opatřen hardwarovým raidem značky LSI, 512MB cache a zálohovací baterií, aby bylo možno využívat write-back mod. Vše je dostatečně zálohováno na několika místech a servery nenecháváme přetěžovat. Nejnovější server je vytížen z 3% a ostatní servery maximálně do 50% svého výpočetního výkonu.

K hostingovým programům poskytujeme (jakožto gold partner společnosti SWSOFT) administrační rozhraní PLESK a plnou technickou podporu 24 hodin denně (telefonicky a emailem).

S pozdravem,
Damir Špoljarič
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Damir Špoljarič PLESK ma sve vyhody ale tezko si to udelate na telo. Jak se postavite ke klinetovi, ktery vyuzije vasi nabidku za 299 neomezene domena bud emit pod sebou 3000 domen? Dle te nabidky mu musite garantovat vse, co pisete. TO by mne zajimalo, jak to slovo "neomezene" v tomto priade je neomzene. Vocamcad, pocamcad co?

Pokud totiz mate technologii, jakou pisete, tak bych si zrusil servery savany a dal bych domeny k vam. Muzeme se domluvit? Platil bych i 500 mesice, ale urcite usetrim zhruba 80 000 mesicne za housing + administratora.
Damir Špoljarič
Profil
Pokud se budete vejít do 10GB prostoru tak Vám nic nebrání ...
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Damir Špoljarič tech 10 GB, to jsem prehledl, to je pravda...pak je to v praxci kolem 10 ti klasicky domen.
Damir Špoljarič
Profil
No pokud má web 1GB dat, tak ano. Ale mnohým zákazníkům to stačí i pro desítky domén.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Damir Špoljarič to muze byt take pravda, ale praxe je jina, ony emaily sezerou hodne moc. Bezne kolem 1 GB/domena
Damir Špoljarič
Profil
.. ještě k Vámi uvedeným nákladům. Neměl byste zájem využití nabídky dedikovaných serverů u nás? Věřím, že se servery pro 3000 domén se dostaneme pod 80.000 :-)
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Damir Špoljarič nemel, to byl spise zert :)
khuazyan
Profil
Ten vshosting je ale neuvěřitelně levný... prostě nevěřím, že to takhle může fungovat. Taková cena mě spíš odradí než přiláká :-).
Damir Špoljarič
Profil
Tak tomu věřte :-) Naše ceny jsou nastaveny tak, aby měl zákazník za co nejméně peněz co nejlepší kvalitu a vše co potřebuje. Všude tedy máte podporu php, mysql, postgre a administrace přes PLESK. Není důvod zákazníka omezovat.
khuazyan
Profil
Damir Špoljarič: Když si vezmu na zkoušku Lite za 19Kč, bude problém třeba po měsíci přejít na Profi a pak za půl roku třeba na Business? No, teď koukám, že nemáte .htaccess ani cron, nevidím nastavení apache-php...?
Damir Špoljarič
Profil

Damir Špoljarič: Když si vezmu na zkoušku Lite za 19Kč, bude problém třeba po měsíci přejít na Profi a pak za půl roku třeba na Business? No, teď koukám, že nemáte .htaccess ani cron, nevidím nastavení apache-php...?

K Vašemu dotazu. Ano, je možné bez problému přejít na vyšší hostingový program. Spočítá se rozdíl ceny a doplatíte pouze rozdíl. .htaccess i cron jsou samozřejmě podporovány u všech hostingových programů.

Nastavení php: https://apollo.vshosting.cz/phpinfo.php
khuazyan
Profil
Damir Špoljarič: Hm, velmi pěkné, a to phpinfo jsem takhle podrobné ještě neviděl. Asi nakonec podlehnu a tenhle hosting budu muset vyzkoušet :-), vypadá to fakt bezkounkurenčně.
Mike8748
Profil
Damir Špoljarič: dotaz, je nutne k vam prevadet domeny? NS by nestacily?
Damir Špoljarič
Profil
Ne, není nutné doménu převáděť. Při objednávce budete dotázání naším objednávkovým systémem na to, zda chcete doménu převést nebo zda si pouze nastavíte naše DNS.
tvurce
Profil
VShosting lite pouzivam uz pul roku a jsem spokojen! funguje naprosto spolehlive a bez problemu. Jen musim podotknout, ze trosku by meli zlepsit informovanost zakazniku, napriklad postradam nejaky manual, how to, faq... ted presli na PLESK, ale puvodnim zakaznikum nedali vedet, stale bezime na starem admin. rozhrani. Pan Damir píše, že CRON je u všech tarifů, ale nikde nevidim moznost jeho konfigurace...
wolfixis
Profil
VShosting rozhodne nedoporucuji!

Po nekolika telefonatech (dotazech) na tech. podporu nejsou schopni napsat ani email jestli podporuji to na co jsem se ptal takze uz mam predstavu jak asi funguji.

dekuji NE
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0