« 1 2
Autor Zpráva
Sirius
Profil
Tak koukam ze asi nejvic vam vadi kvalita "informaci zakaznikum", toho jsem se obaval..
wolfixis
Profil
chtel jsem si u nich zridit tarif Business /hodne se mi zamlouvalo vice domen na uctu + plesk/ ale po tom co predvedli sem zklamanej :( /mozna maj moc zakazniku :)) / viz prispevek vyse

asi pujdu do onebit
Damir Špoljarič 2
Profil
Dobrý den,

samozřejmě je Vaše právo si rozhodnout, ke kterému poskytovateli půjdete. Trochu mi to tu ale zavání nepravdou. Silně pochybuji, že Vám nebylo odpovězeno. Možná jste dotaz špatně formuloval nebo že by jste byl z konkurenční společnosti a snažite se o pomluvu? (trestný čin) :-)

Jak vidíte, mám čas odpovídat i na toto forum a až na Vás máme několik set spokojených zákazníků.

Jako jedni z mála poskytujeme to, co jiní neposkytují a k tomu všemu mají všichni noví zákazníci k dispozici administrační rozhraní PLESK, které patří mezi špici v této oblasti (VShosting je gold partner Swsoftu) (stávající zákazníci v případě zájmu mohou být převedeni pod PLESK z původního control panel).

Kvalitní technická podpora je to, na čem si potrpíme.

S pozdravem,
Damir Špoljarič (omlouvám se za jiný nick, ale nemůžu se na starý účet přihlásit)
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Damir Špoljarič 2 vzdy nekdo nabizi neco, co jini neposkytuji. Me by zajimalo, co to je ve vasme pripade? TO je tvrzeni na backoru.
Jinak PLESKem bych s emoc neohanel, nejsme schopnis i napsat sve vlastni, tak si koupime PLESK ze?
Dale byt GOLD partner Swsoftu je prima vec, jen si staci zaplatit, to neni nic, co byste si vy zaslouzili. Kdo plati, ten se goldi.
Damir Špoljarič 2
Profil
Pane "Hofy", zamyslete se nad tím co říkate. Vždy přeci není to co si člověk napíše sám to nejlepší a když existuje skvělé hotové řešení a my chceme zákazníkům poskytnout to nejlepší, tak je přeci jedno, že za to platíme ne ?

Řekl bych, že to naopak poukazuje na kvalitu našich služeb. Zákazníkům za pouhých 19Kč poskytujeme prostor o kapacitě 500MB, databáze MySQL i PostgreSQL, PHP5, CRON apod. a výše zmiňované administrační rozhraní PLESK.

Nenutím Vás využívat našich služeb, ale radím Vám, své nepravdy si nechte pro sebe.
Damir Špoljarič 2
Profil
Pane Hofy, všiml jsem si, že jste provozovatel "konkurenčního" projektu Savana.cz :-), takže už vím, odkaď vítr vane.

Nechť si čtenář udělá vlastní obrázek. Navážet se do svých konkurentů, kteří mají pravděpodobně něco navíc, je opravdu uměni. Gratuluji pane Hofy :-)
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Damir Špoljarič 2 to ze jsem majitel jineho hostingu, to jsem zde nikdy netajil, jen nemam rad takove reci, ze je nekdo GOLD a nenekdo nabizi neco, co jini nemaji, to jsou takove teoreticke zvasty, ze mi to proste vadi, tak oponuji. Bud pisu fakta a konkretni veci a nebo si necham reci na koledu. Co se tyka vasi cenove politiky, tak vam fandim. Ono vas to nadseni prejde pri 5 000 domenach a najednou zjistite, ze to nejd eprovozovat na 1-2 serverech, ale je jich potreba 15. Al ei tak drzim palce. Mladi v pred.
libol
Profil
Taḱ nevědět za koho kope Hofy - viditelně jste tady nováček ;-)
Reagujete celkym rychle, tak by mne docela zajímal důvod omezení velikosti mailu na 50MB - k čemu potom IMAP?
BTW:Hoffy je na tom stejně
Damir Špoljarič 2
Profil
Damir Špoljarič 2 to ze jsem majitel jineho hostingu, to jsem zde nikdy netajil, jen nemam rad takove reci, ze je nekdo GOLD a nenekdo nabizi neco, co jini nemaji, to jsou takove teoreticke zvasty, ze mi to proste vadi, tak oponuji. Bud pisu fakta a konkretni veci a nebo si necham reci na koledu. Co se tyka vasi cenove politiky, tak vam fandim. Ono vas to nadseni prejde pri 5 000 domenach a najednou zjistite, ze to nejd eprovozovat na 1-2 serverech, ale je jich potreba 15. Al ei tak drzim palce. Mladi v pred.

Evidentně nevíte, čím se primárně zabýváme. Naše primární zaměření jsou serverové služby (housing, dedikované servery, managed server, virtual servery). V současné době máme téměř sto serverů a další desítky na skladě připravené pro okamžité připojení a zprovoznění. Viz náš web..

V říjnu tohoto roku bude mít VSHosting také vyhrazenou serverovnu pro kapacitu více jak 300 serverů.

WebHosting je tedy jen jedna z mnoha služeb které poskytujeme.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
libol 1. jsem Hofy, ne Hoffffy :)
2. 50 MB ja mam proto, abych zabranil hromadeni zbytecnych mailu u nas na serveru, protoze vim, ze kdo ma na centrumu email 100 MB, ma ho plny a kdo ma 2 GB, ma ho take plny, ale ve skutecnosti ty emaily nepotrebuje. Tak sup s nima pres pop3 na lokal a nebo pokud chci IMAP, tak se mi vice MB hodi, tak si priplatim. 50 MB je jen u S500.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Damir Špoljarič 2 neni to ten rikejn a vase serverovna to, ze s ebude v Casablance otvirat nova serverovna? A 300 serveru= cca 8 45 U racku, nemilim li se. No tak jste lepsi, mate hodne serveru, jak rikam, fandim vam. A proc nejsou stari klienti prevedeny take pod PLESK? protoze to neumime ze? Ono by stacilo toto napsat a nedelat kolem toho brikule.
Damir Špoljarič 2
Profil
Damir Špoljarič 2 neni to ten rikejn a vase serverovna to, ze s ebude v Casablance otvirat nova serverovna? A 300 serveru= cca 8 45 U racku, nemilim li se. No tak jste lepsi, mate hodne serveru, jak rikam, fandim vam. A proc nejsou stari klienti prevedeny take pod PLESK? protoze to neumime ze? Ono by stacilo toto napsat a nedelat kolem toho brikule.

ad 1) stávající zákazníky nepřevádíme, protože si to řada z nich nepřála. Jsou zvyklí na své stávající rozhraní.

ad 2) Casablanca to opravdu nebude. Bude to uplne jina kvalitnostní třída. V Casablance budeme nadále poskytovat pouze housing pro ty, kteří si casablancu výslovně vyžádají.

Nový sál bude v profesionálním telehouse, bude vyhrazen pouze pro VSHosting a bude obsahovat vyhrazené klimatizační jednotky, přístupový systém, automatický hasící systém FM-200 apod.
Damir Špoljarič 2
Profil
Damir Špoljarič 2 neni to ten rikejn a vase serverovna to, ze s ebude v Casablance otvirat nova serverovna? A 300 serveru= cca 8 45 U racku, nemilim li se. No tak jste lepsi, mate hodne serveru, jak rikam, fandim vam. A proc nejsou stari klienti prevedeny take pod PLESK? protoze to neumime ze? Ono by stacilo toto napsat a nedelat kolem toho brikule.

Koukám, pane "Hofy", že rychleji píšete než myslíte. Čtete si to po sobě než to pošlete?
Damir Špoljarič 2
Profil
Taḱ nevědět za koho kope Hofy - viditelně jste tady nováček ;-)
Reagujete celkym rychle, tak by mne docela zajímal důvod omezení velikosti mailu na 50MB - k čemu potom IMAP?
BTW:Hoffy je na tom stejně


Zdravím Vás,

k omezení schránky na 50MB je stejný důvod jako omezení celého hostingového účtu například na 500MB - tedy aby zákazník server vytěžoval adekvátně podle toho, jaký si zvolil program a kolik zaplatil. Pokud vyžadujete například až neomezenou emailovou schránku, doporučuji zvolit vyšší tarif z naší nabídky.
Sirius
Profil
Kdyz jsem zalozil tuto diskusi, opravdu jsem netusil, ze to dopadne takhle, vshosting me zaujal svými cenami a jen jsem chtěl vědět jestli je důvěryhodný (mám špatné skušenosti s ovocem). Prosím nechte těch hádek, nemá to konců.. a dokonce ani smysl..
Oleg
Profil
off topic:

valka poskytovatelu :) hura revoluci
wolfixis
Profil
Hmm pekne jedete :)

Damir Špoljarič 2
jak pise sirius tahle diskuze byla zalozena aby sem napsal nekdo kdo ma zkusenost s VShosting s.r.o.

ja jsem napsal jakou mam zkusenost bohuzel spatnou :(

I kdyz co je tezkeho na zaslani odkazu na phpinfo ?? nebo jestli podporujete IonCube ?? mozna ted uz si neakej vas obchodak vzpomene ?? a nez napisete ze tady v teto diskuzi je odkaz na phpinfo uz davno /o tom linku vim/ tak vas zarazim protoze tohle je TO jak jsem zkousel jestli a jak reagujete na neakej pozadavek. mozna jeste pockam az ten mail poslete :)
Damir Špoljarič 2
Profil
I kdyz co je tezkeho na zaslani odkazu na phpinfo ?? nebo jestli podporujete IonCube ?? mozna ted uz si neakej vas obchodak vzpomene ?? a nez napisete ze tady v teto diskuzi je odkaz na phpinfo uz davno /o tom linku vim/ tak vas zarazim protoze tohle je TO jak jsem zkousel jestli a jak reagujete na neakej pozadavek. mozna jeste pockam az ten mail poslete :)

Dobrý den,

samozřejmě to prověřím.

Ohledně Vašich dotazů: IonCube bohužel na klasickém hostingu nepodporujeme, adres na phpinfo naleznete zde: http://apollo.vshosting.cz/phpinfo.php
Ivori
Profil
Koukám, že se to tu zvrhlo v pěknou debatu ale o vlastní zkušenost se tu moc lidí nepodělilo tak já připojím svoji :)

U VShostingu mám tři domény, ta nejstarší je tam zhruba kolem 8 měsíců, takže si myslím, že celkém dlouhá doba na posouzení. Tarify mám 2x lite a 1x Business (plus ještě další pro známé apod. ale ty jsem tam dal z vlastní iniciativy). Co se týče spokojenosti, tak za ty peníze určitě spokojený jsem (lidi co za těch pár korun taky čekáte :-)). Vše šlape tak jak má, stránky se načítají poměrně rychle, stejně jako FTP dobře šlape. Čeho jsem si ale všimnul je fakt, že na LITE serveru asi přibylo více lidí, protože ve večerních či ranních hodinách stránky občas vypadnou a to včetně webmailu. Určitě to není záležitost celého hostingu protože jsem se v době výpadku díval na svoje stránky které jsou na tarifu business a ty normálně fungovali. Výpadky to nebyly dlouhé ale zase jich tak málo nebylo (teď už to vypadá že je zas vše v pořádku, takže asi nějaký upgrade). Pokud chcete dostupnost, tak si připlaťte, jinak za těch pár korun opravdu asi jinde více nedostanete.

Měl jsem možnost vyzkoušet i podporu a to ne jednou. Odpoví většinou velmi rychle, někdy to chvilku trvá, jsou ochotní a snaží se vše vyřešit. Vyloženě špatnou zkušenost nemám ovšem nějaký menší zádrhel tam byl. Jde o to, že u jedné domény (nevím proč se u ostatních tak neděje) nefunguje varianta s www. Prostě zadáte si adresu třeba http://example.com a funguje ale www.example.com už ne. Podpora se to semnou snažila řešit. Předtím jsem zkoušel dát zápis do .htacess který by to vyřešil leč nepovedlo se, nefungoval. Řešení spočívalo v tom, že by mi podpora při každé nově založené doméně třetího řádu, nastavila variantu s www na serveru, jenže to je pro mě zdlouhová věc a pro ně asi také. Jestli si pan Damir Špoljarič bude tyto řádky číst, jste super hosting ale tohle jsem pořád nevyřešil :-)

Takže ve zkratce mé zhodnocení: Vyzkoušel jsem mnoho hostingů a zde jsem zatím spokojený (asi nejlepší kde jsem byl). Myslím, že je to hodně muziky za málo peněz, ovšem to se může s přívalem nových zákazníků změnit jak jsem se přesvědčil už jinde. Držím palce ať vám to vydrží.
Jardanet
Profil
Ivori

Dá se souhlasit s tím, co píšete. Z levných hostingů je to docela dobrá varianta. Má to své výhody i mouchy. Dá se docela dohodnout s technickou podporou, i když se mi stalo, že jsem musel žádost opakovat. Načítání stránek je na tomto hostingu výborné, ale dochází k občasným krátkodobým výpadkům - dohodl jsem se s hostingem na přestěhování na jiný server a výpadky už nejsou (dodatečně ještě jednou děkuji). S ohledem na cenu hostingu je to docela dobrá volba.

Jarda
Railbot
Profil
Ivori
Bylo nutné vytahovat 4 měsíce staré téma?
Mastodont
Profil
Railbot
A proč ne? VSHosting patří k těm lacinějším, tudíž se dá očekávat, že se o něj lidé budou zajímat pořád ...
Ivori
Profil
Railbot

Myslím si, že stáří vlákna nehraje roli. Určitě je lepší psát do jednoho tématu, které je třeba staré, než zakládat denně další duplicitní. Pokud to někomu vadí, má téma zamknout a je pokoj :)
Mastodont
Profil
Jj, v ideálním případě by tu měl mít každý hosting svoje téma.
Jardanet
Profil
Mastodont

Výborný nápad. Bylo by to vyřešené.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0