Autor Zpráva
Fantomasmag
Profil
Ahoj. Znáte někdo tento hosting: http://www.grafig.net? Co říkáte na ceny a máte někdo zkušenosti s jejich službamy? Díky za info.
whoisik
Profil
Jdi ke station.cz, máš tam větší místo, subdomény, a jiný fičůrky.
Petr Tichý
Profil
whoisik
Trochu mimo mísu, ne?
Tower
Profil
Už jejich web vyvolává špatný pocit. Některé informace jsou nepřesné, jiné chaotické (různé verze na odlišných částech webu, které by měly pojednávat o stejné věci) a něco zcela chybí - prezentace provozovatele (nezákonné), provozní podmínky.

Když jsem jim někdy před Vánocemi napsal dotaz, tak odpověděli pouze na část pojednávající o zprávě o připravované podpoře na stránkách, což byla prý mystifikace (na ostatní otázky poněkud zapomněli a nechtěli si vzpomenout). Navíc, cenově mi to také nepřipadá nějak zajímavé. Předpokládám, že hlavní zdroj zákazníků bude z jejich grafického studia na .cz doméně.
Fantomasmag
Profil
whoisik
Díky za info, pokud bych provozaval web v php, o Station.cz bych jistě uvažoval, ale s .NETem si tam moc nezahostuju ;-)

Tower
Jejich prezentace opravdu vypadá docela podivně, proto jsem se ptal na nazory zdejších diskutujících. A pokud je jejich podpora opravdu taková, jak píšeš: "na ostatní otázky poněkud zapomněli a nechtěli si vzpomenout", není o čem debatovat a rozhodně u nich hostovat nebudu.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Fantomasmag
1. misto kontaktu jen form
2. to vypada jen na obyc preprodejce hostingu nekoho jineho, ted se ten nesvar zacina objevovat, protoze jsou hostingy, kteri nabii za 300 mesicne neomzeny pocet domen v danem programu.

Kazdopadne to bude poradna racha, az tu dojde na urcitou mez.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Hofy: s tim tvym bodem 2) plne souhlasim... treba kuk semka - vypadek 28.4.2007 je jaksi u silene moc "PROFI" spolecnosti :))

// edit:
LOL, tedka jsem se zadival ze jeste sedi i pocet dosavadnich vypadku :D
TCH
Profil
armin
Koukni se na copyright (Copyright © 1999-2007 Tripsoft, © 2007 WebHouse, s.r.o., Trnava, Slovak Republic.) a design. Vše je buď podobné nebo stejné.
A nijak netají že je to pořád ta samá firma.
armin
Hosting armin.sk
Profil
TCH: no ja se nedival primo na ty weby, ale hold je to pyramida... Je nekdo hlavni a pak pod nim x dalsich lidi a kdyz se kdokoliv rozhodne pro ten nejposlednejsi clanek v retezci, tak pak to tak i vypada s podporou a se vsim, promptnost rovnajici se limite blizici se k nule.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0