Autor Zpráva
Portware
Profil
mám otázku:

když platím za web třeba 30 kč ročně platím přez banku nebo kreditem přes mobil?
nebo něčím jiným...

je mi 14 let banku asi mít nemůžu ale web potřebuji.

poraďte mi jak se hosting platí ...
Petr Tichý
Profil
Zaplať to jednou za rok z účtu rodičů.
quinux
Profil
Portware
Tak řekni rodičům ať to zaplatí ze svého účtu.
xHire
Profil
Můžeš jim to zaplatit na účet složenkou typu A. Zaplatíš sice poplatek 20,- Kč, ale budeš to mít jenom ve své režiji a nebudeš do toho muset zatahovat rodiče. Složenku vyfasuješ zdarma na poště, s vyplněním ti buď poradí webhoster nebo snad i na poště, pokud si doneseš všechny potřebné údaje.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Pro převod na účet nepotřebuješ rodiče. Prostě zajdi do příslušné banky a vlož u přepážky peníze na účet.
Jirin
Profil
Ucet v bance mit muzes urcite, ja mel ucet asi uz v jedenacti - sice teda u postovni sporitelny, ci jak se to jmenuje, ale no problem. Jen je potreba mit u podpisu smlouvy rodice...
Portware
Profil
Jirin - rád bych se tě ohledně té banky něco zeptal ale to sem do téhle diskuze nepatří - napiš mi tvůj mail...

mimochodem děkuji za rady které jste mi sem poslali, ale ještě by mě zajímalo (Plaforma) - na www.hostingy.cz když jsem si vybíral nějaký ... u některých bylo napsáno: plaforma: Linux - ptal jsem se už na to ale prej to je jedno jaká plaforma je prej to ani já ani ostatní lidi nepoznalí ale nějaký rozdíl tam být přece musí. Ne? ...
DJ Miky
Profil
Portware
Platforma Windows se používá hlavně pro ASP.NET a MS SQL databázi.
Linux pak pro PHP a MySQL nebo PgSQL databáze.

Ale není to tak vždy.

Každopádně server s Windows bývá dražší, kvůli placenému systému, mnoho Linuxů je zdarma.
Portware
Profil
Databáze dělat zatím nebudu mě stačí zatím html a potom po případě si dám i PHP takže bych si měl plaformu vybrat linux abych pok v budoucnu nemusel hledat hosting ?

a neporadil by jste mi někdo s hostingem?

nejméně 10MB
zdarma
podpora PHP a html + elektonický obchod nebo download

na www.hotsingy.cz to změnili a teď se v tom nevyznám...

0