Autor Zpráva
Bohuslav
Profil
Zdravim všechny,

jaký hosting by podle Vás byl nejlepší pro http://www.noob.cz/ , v současné době hostuji u banan.cz a nejsem vůbec spokojen...
požadavky:
velký počet subdomén s vlastními DB a FTP pristupem (pro klany a fan stránky her)
misto a traffic co největší (screenshoty, instalačky etc)
! perfektní dostupnost, technická podpora 24h denne, denní zálohy,

děkuji za postřehy,
Bohuslav Čech
souki
Profil
A rozpočet?
Bohuslav
Profil
Koukal jsem na balíčky od savany, station, či třeba svethostingu kde se většinou pohybují kolem 130/měsíc, tudíž rozpočet 100-200kč za měsíc.
Křeček
Profil
Já doporučuji http://www.station.cz jsem u nich již 2 měsícem a jsem nadmíru spokojen.
Bohuslav
Profil
Děkuji za názor, doufám že již brzo budu moci říct též o svém hostingu že jsem spokojen :)
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Bohuslav
Ahoj, pokud by ses NAHODOU rozhodl pro SAVANA.CZ, tak radeji k nam nechod, se strankami jako mas ty je potiz. Pisi to narovinu, aby ses vyhnul pripadnemu dalsimu zklamani, az bysme museli resit nadmerny tarffic atd.
Nepisi to nejak zle, jen rovnam na rovinu, vim co X subdomen a na kazde 500 MB obrazku atd udela s trafficem a navstevnosti.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Bohuslav
jeste si dovolim reakci na tve pozadavky
1. perfektni dostupnost (nerozumim, co to je, lepsi je uvadet cislo)
2. technicka podpora 24 hod denne ma kazdy slusny hosting, ale dost lidi to zamenuje s helpdeskem. Technicka podpora je to, ze kdyz se neco POTO, tak pracovnici hostingu uz natom 2 minuty po POTOM pracuji, aby to nebylo POTO. Helpdesk je to, ze odepisuji na urcite dotazy, nesouvisejici s poruchou hostingu.
3. denni zalohy jsou prima, ale nejsou zas tak nutne, vetsinou kdyz se neco POTO, tak nejd eo ztratu dat, dle mych zkusenosti by stacila i zaloha 1x za 7 dnu, z praktickeho hlediska je to to same jako kazdy den, pokud nejde o mega news web, pak to je jina, ale zalohy DB jdou delat i samostatne pres CRON atd.
Bohuslav
Profil
hofy: k subdomenam, ne fotky, proste dalsi weby o jednotlivych hrach... ovsem jsem rad za uprimnost :)

1) okolo 99 procent by bylo pekne
2) myslim skutecne technickou podporu, u bananu mam zkusenost ze kdyz vyhodi databazi nebo jako treba posledne smazou cely adresar tak technickou podporu zastihnu bud cestou na obed nebo ji v 10 vecer dokonce vzbudim...
3) mam jine zkusenosti a radeji bych opravdu kazdodenni
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Bohuslav
1. 99% ma snad kazdy seriozni webhosting, ale tezko se to meri, protoze v dostupnosti neni zahrnut pocet vypadku DB, emailu atd.
2. opravdovou technickou podporu, kterou ty myslis najdes jen na hostinzich jako je czechia, ignum atd, protoze jednak maji tisice klientu a za druhe, jejich programy stoji 200-500 mesicne, tudiz je je z ceho platit. Musis si rozhodnout sam, zda chces tech. podporu a tudiz si priplatis a nebo chces smudlat hosting za 40 Kc mesicne a tudiz cekej podporu na obede. To je proste realita. Bud mam nizkonakladovy webhosting a nebo ne. U nizkonakladovych hostingu je rozdil jen ten, ze jeden nema vypadky a druhy ano, to je jejich hlavni a jediny rozdil.
3. kazdodenni zalohu chapu, zalezi kd ehostujes a smazani celeho adresare z niceho nic, to je hodne zvlastni vec a mel bys uvest, coz tam mel, zda to nebylo nahodou opravnene.
Bohuslav
Profil
1,2) ok, pouvazuji o tom
3) byl to cely noob v subdomene www;)
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Ja bych nemel, ale doporucuji www.netzona.cz ;)

0