Autor Zpráva
khuazyan
Profil
Dobrý den, chtěl bych si konečně zaplatit kvalitní hosting a teď se rozhoduji hlavně mezi http://hosting.blueboard.cz a www.webhosting-c4.cz
Potřebuji hlavně php, mysql, .htaccess, cron, přístup k logům, bezproblémové vytváření subdomén...

kterému z hostingů blueboard / webhosting-c4 byste dali přednost a proč, případně jaký jiný hosting byste mi doporučili? Moc děkuji za každou odpověď.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Zalezi co od sluzeb ocekavate. Kolik prostoru, dostupnost, technologie. Aby ste neplatil za neco co nevyuzijete. Existuji i programy u jinych velmi kvalitnich hostingovych spolecnosti u kterych zaplatite za kvalitua jen za to co opravdu vyuzijete.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
khuazyan nabizim www.savana.cz
khuazyan
Profil
Hofy: Jo, savana vypadá dobře, už jsem na to koukal dřív. Jen by mě zajímalo, jestli by nešlo dát víc mailů než 20, jaká je verze php + nastavení serveru a přístup k logům (chtěl bych si je pravidelně stahovat).
enachod:Ten Web4U se mi vůbec nezdá, 10GB nevyužiju, bez PHP, navíc se mi nelíbí stránky...
Nobelicek:Jestli myslíte netzonu, vypadá to pěkně, ale málo informací... když to srovnám s blueboardem, c4 a savanou, tak toho říkáte o svém hostingu dost málo.
Keilew
Profil
g-hosting.cz
khuazyan
Profil
Keilew:Tam máš svoje stránky keilew.net? Můžeš mi prosím říct, jak ses k tomuto hostingu dostal, jaký program od nich máš a jak jseš spokojen/jaké jsou problémy? Dík.
Keilew
Profil
khuazyan
Dostal jsem se k němu, protože jako jediný tu v té době nabízel alespoň v nějaké podobě JSP. Jsou s tím ještě trochu problémy, to JSP je stále ve fázi testování, ale PHP5 tam funguje skvěle. Tam mám www.optimic.cz. Dostupnost 99,68% a výpadky jsou převážně v noci při updatech serverů apod., takže nic vážnýho. Na maily reagují docela rychle a za tu cenu je to dobrý hosting. Hlavně se s nima dá dost dobře mluvit o individuálních změnách, specielním nastavení apod. Já jsem spokojen. JSP by se mohlo zlepšit, ale mám slíbeno, že v brzké budoucnosti bude samonahazovací modul apod.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
khuazyan vice jak 20 email je mozne u S1000, S2000 atd. Pristup k logum neni, jen ke stats. Verze php ti zdeli admin na tech@savana.cz a nastaveni take, musis napsat oco konkretne ti jde, ono nejde vypustit do eteru vse a zaroven to ani nema smysl, stejne jde vetsinou o timeouty a max velikost fajlu atd. Ale pokud neni ten log, asi jsem o tebe prisel :) SAKRA SKARA! :)
khuazyan
Profil
Hofy: c4-php5info - sice to není nutné zveřejňovat, ale dost se mi to líbí :-). Ty logy jsou škoda, taky to samozřejmě není úplná nutnost, ale rád se v nich hrabu :-).
raddyseven
Profil
co třeba http://www.banan.cz ?

já nevím, já jsem tam a dost spokojen
quinux
Profil
Hofy
Ale pokud neni ten log, asi jsem o tebe prisel :)
Je nějaký důvod proč není log? Vím, že onebit.cz jej taky neměl resp. ho zpoplatňoval jako službu navíc, ale to zrušili a již nějakou dobu je přístupný v admministraci. Myslím, že to není nějak extra služba, aby nemohla být dostupná (alespoň ve vyšších programech).
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Stranky webzony jsou asi mene informacni, ale je to tim ze pro verejnost teprve zacniname. Od roku 2002 sme se zabyvali hostingem jen pro velke spolecnosti. Jinak prave u nas je ta vyhoda, ze si muzete nevymyslet i to co v programech nemame nebo si vymyslet vlastni programa vzdy se dokazeme rozumne dohodnout :)
Gekon
Profil
raddyseven
Další one-post wonder?
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
quinux my totiz nelogujeme kazdy ucet zvlast ale generujeme jeden mega log, ze ktereho kazdou noc pocitame stats. TO je ten duvod. Zatim log chtelo asi 5 lidi z tech 4 tisic co u nas hostuji, takze to nepovazuji za problem. Bohuzel to mame takto resene. V tomto pripad enejde o penize.
Richi
Profil
co třeba http://www.banan.cz ?
NEBRAT !!!
WebMaster
Profil
nejlepší je podle mě www.superhosting.cz nabízí kvalitní služby za docela dobrou cenu...
soudruh
Profil
kazdy uz dnes vi, ze nejlepsi je www.social.cz :-)

0