Autor Zpráva
hanz
Profil *
Dobrý den, co si myslíte o tomto hostingu www.chcihosting.cz. Byl mi doporučen.
PetrK
Já jsem tohoto poskytovatele do dneška neznal takže žádná zkušenost, jenom trochu budu opakovat co jsem psal v jiném vláknu:

Štve mě když není nikde jasně uvedeno co je to za ceny které na stránce webhostingu uvádějí. Pochopitelně jsou to ceny BEZ DPH ale to jsem se dozvěděl až po prolistování skoro celého webu v sekci "Často kladené dotazy" :-( ( u mě velké mínus).

Ceny jsou takové řekl bych střed, znám dražší poskytovatele ale i levnější a s kvalitními sužbami. Záleží jaké má člověk nároky, nejlevnější hosting bez podpory PHP atd.. s pouhými 20MB prostoru je za 52Kč měsíčně, pro nějaké jednoduché stránky to snad stačí ale stejně, je to hodně malý prostor. 200MB stojí 237Kč a za prostor 500MB je již cena 536Kč/měsíc (s DPH)........ no nevím.

Provozují webhosting pouze pro domény II.řádu tak jsem se chtěl podívat kolik chtějí za domény. Na jedné stránce píšou cenu za registraci domény CZ 999Kč + 666Kč prodloužení na rok, na jiné stránce je uvedena cena 970Kč + 650Kč. U nadnárodních domén je na jedné stránce cena 250Kč a na jiné stránce cena 290Kč (vše bez DPH). Takže abych se přiznal, mám v tom trochu hokej a nebo by si ty stránky měly aktualizovat :-)

A kdo je třeba ještě náročnější a potřebuje databázi, o nich jsem se tam vůbec nedočetl. Určitě je mají ale informace na jejich webu jsou tedy celkově dost nedostatečné. Podle toho bych pak taky očekával i poskytované služby ale samozžejmě můžu se plést a nerad bych někomu křivdil, je to pouze můj názor.

Minulý měsíc jsem dost intenzivně jeden webhosting sháněl a byla to zajímavá zkušenost. Zkuste si vybrat více poskytovatelů a obrátit se na ně s nějakým technickým dotazem. Já jsem obeslal takhle v neděli o půlnoci mnoho poskytovatelů, jeden mě odpověděl během půl hodiny, někteří pak v průběhu pondělního dopoledne a někteří vůbec. Zajímavé byly i odpovědi, někdo napsal jasnou odpověd na to na co jsem se ptal, jiný mě odpověděl takovým způsobem že jsem se nic nedozvěděl. Pak teprve bych doporučoval udělat si nějaký obrázek a podle toho se rozhodnout. Za sebe můžu říct že jsem se rozhodl více než dobře :-)
Anonymní
Profil *
moc drahé , mam hosting za 120 kč 500 mb , no a tady za 199 kč 200 mb , tak to at si nechaj.
ronnie
www.cesky-hosting.cz - vřele doporučuji.
bob
Profil *
Vypada to zajimave.. pekny design, slusna nabidka, prijemne ceny
PetrK
Záleží taky co člověk potřebuje. Do 50MB prostoru s příjemnými cenami souhlasím, pak už ne. Například 450,-Kč + DPH měsíčně za 500MB bych nedal. Webhostingový program s tímto prostorem mám v současné době tady kde je cena téměř třetinová, dostupnost serverů vynikající a technická podpora rychlá a ochotná.....
Lišák
Profil *
www.banan.cz - taky vřele doporučuji.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0