Autor Zpráva
loleq
Profil
Zdravím, chtěl bych si zde koupit hosting, ale nejdříve bych se rád zeptal někoho, kdo s tím má zkušenosti. Máte-li někdo dobré/špatné zkušenosti, prosím podělte se.

A je opravdu pravda, že nabízejí neomezený prostor ?

Díky
WMPopi
Profil
Ať hledám, jak hledám, nikde se nemůžu dočíst kolik prostoru nabízejí... :-/ asi jsem slepej :-)
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Nechci delat reklamu, ale zkus kouknout na www.netzona.cz :)
Gekon
Profil
Nobelicek
Jasně. Nechceš dělat reklamu, ale děláš jí sám sobě. Moc pěkné. Moc ubohé.
DJ Miky
Profil
WMPopi
http://www.levny-webhosting.cz/webhosting-cenik - sloupec „Základní cena obsahuje“, třetí bod:
„neomezený diskový prostor pro web i pro e-mail (při respektování podmínek provozu služby)“

Na Levném webhostingu jede třeba Plaváček a Moderní web, takže to asi špatný hosting nebude...
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Jasně. Nechceš dělat reklamu, ale děláš jí sám sobě. Moc pěkné. Moc ubohé.

Ja si nemyslim ze to je ubohe. Jak jinak v dnestni dobe dat o sobe vedet :) Nejsme spolecnost typu banan, ktera si zalozi nick jeno na reklamu aby to vypadalo ze to neni on. My napiseme odkaz, ale prizname se k tomu, ze jsme to byli MY kdo tu reklamu napsal. Nebo by se Vam libilo vic, kdebych si zalozil uzivatele pepa23 a z ni daval odkazy?
Hellla
Profil
Ja jsem zrovna dost nastvana, protoze mi zrusili domenu. Mela jsem u nich v registraci stary nefunkcni email, ktery jsem opomela zmenit takze mi neprislo varovani.

Kdyz jsem mela domenu u Forpsi, tak mi poslali varovani emailem a pro jistotu, kdyby nedorazil, jeste dopisem a to dokonce dvakrat.

Jako sluzba zakaznikovi by bylo dobre, kdyby to posilali dopisem jako treba Forpsi, pripadne zavolali. Maji adresu i telefon a emailove adresy zalozene primo od te domeny a moc dobre vedeli, ze na web chodi lidi, ze proste jede a email pouzivam.

Na telefonat "Dobry den, ja u vas mam registrovanou tu a tu domenu" mi bylo rovnou receno "no nemate" a to bez jakekoliv prodlevy, takze evidentne vedeli, ze zrusili neco, co se rusit nemelo....

Nevim, jestli jiny webhosting postupuje u svych klientu take takhle - email -spatnej, klienta blbost - KONEC, ale docela me nastvalo.
Evidentne tam tech zrusenych domen nemaji zas tolik, kdyz hned vedeli o co jde, takze by je par dopisu lidem, co z nejakeho duvodu nereaguji na mail nezabilo.

Jinak jim to funguje.
loleq
Profil
A buď jsem slepej, nebo to tam není (spíš první vrianta), ale nikde nevidím, jestli se musí spňovat věková hranice. Musím být straší 18 let ?
levny_webhosting
Profil
A je opravdu pravda, že nabízejí neomezený prostor ?

Dobrý den,
ano je pravda že nabízíme neomezený prostor, pokud dodržíte Všeobecné podmínky, které jsou v PDF uvedeny na našem webu.

Žádná věková hranice u nás splněna být nemusí.
levny_webhosting
Profil
Ja jsem zrovna dost nastvana, protoze mi zrusili domenu. Mela jsem u nich v registraci stary nefunkcni email, ktery jsem opomela zmenit takze mi neprislo varovani.

Kdyz jsem mela domenu u Forpsi, tak mi poslali varovani emailem a pro jistotu, kdyby nedorazil, jeste dopisem a to dokonce dvakrat.

Jako sluzba zakaznikovi by bylo dobre, kdyby to posilali dopisem jako treba Forpsi, pripadne zavolali. Maji adresu i telefon a emailove adresy zalozene primo od te domeny a moc dobre vedeli, ze na web chodi lidi, ze proste jede a email pouzivam.

Na telefonat "Dobry den, ja u vas mam registrovanou tu a tu domenu" mi bylo rovnou receno "no nemate" a to bez jakekoliv prodlevy, takze evidentne vedeli, ze zrusili neco, co se rusit nemelo....

Nevim, jestli jiny webhosting postupuje u svych klientu take takhle - email -spatnej, klienta blbost - KONEC, ale docela me nastvalo.
Evidentne tam tech zrusenych domen nemaji zas tolik, kdyz hned vedeli o co jde, takze by je par dopisu lidem, co z nejakeho duvodu nereaguji na mail nezabilo.

Jinak jim to funguje.


Hellla

Dobry den,
radi bychom se zeptali, o jakou domenu konkretne jde, nebot z Vaseho prispevku to neni jasne a rovnez takto v zadnem pripade nepostupujeme a radi bychom celou zalezitost podrobneji prosetrili, jelikoz poskozuje dobre jmeno nasi firmy. Zadny z nasich administratoru si nevybavuje, ze bychom v posledni dobe resili podobny pripad, takze si spise myslime, ze jde s nejvetsi pravdepodobnosti o zamenu nasi spolecnosti s nekterym konkurencnim poskytovatelem hostingu. Byli bychom opravdu sami proti sobe kdybychom timto postupem bez notifikace likvidovali klienty, na druhou stranu si kazdy klient sam zodpovida za spravnost svych kontaktnich udaju, ktere nam zasle, resp. kdyz nam neoznami jejich zmenu.

Nas standardni postup je takovy, ze v pripade, kdyz nasemu klientovi expiruje webhosting a nema zaplacenou prislusnou fakturu, jsou standardne zasilany 3 upominky mailem a pote je ucinen pokus o kontakt klienta telefonicky. Pokud klient neodpovida, webhosting pozastavujeme (nemazeme). Pokud se klient ohlasi, webhosting zpravidla ihned zase povolujeme pote co si vysvetlime duvody nezaplaceni. Domeny opravdu natvrdo rusime, az kdyz opravdu nikdo nereaguje na nase pokusy o kontakt a ani se po odstaveni domeny se 14 dni nikdo neprihlasi (pricemz pred "tvrdym" zrusenim je znovu proveden pokus o tel. kontakt).

Mame za to, ze uvedeny zpusob notifikace zakazniku je naprosto dostacujici a neplanujeme jeho rozsirovani o "papirovou" formu notifikaci. Za spravne kontaktni udaje si musi odpovidat klient, nota bene kdyz pri registraci hostingu souhlasi s elektronickym zasilanim faktur na svou e-mailovou adresu musi si tohoto byt vedom, ze tento e-mail bude pro funkcnost jeho hostingu klicovy a pokud je pro nej hosting tak dulezity jak pisete, rozhodne by nam mel zmenu oznamit.
Hellla
Profil
levny_webhosting
Mate pravdu, poskodila jsem Vas. Jde o Levny Hosting, NIKOLIV O LEVNY WEBHOSTING

V rozcileni, ze mam z cista jasna zrusenou domenu a vsechny emaily jsem prehlidla slabiku WEB. Omlouvam se.

Vas postup je, dle toho co pisete, korektni. Stacilo by zavolat, nebo zaslat fa. Mou domenu zrusili rovnou a to mi ani nezaslali fakturu....Nemela jsem ani co zaplatit. Kez by mi ji zaslali. Pry, nez mi poslou fakturu je potreba mit muj souhlas o prodlouzeni domeny.......Ted je na mesic v nejakem ochranem kosi. Zadny telefonicky kontakt ani dopis.Faktury mi zasilali postou.

Ze jsem mela uveden spatny email je moje chyba, to ano. Slo jen o dobrou vuli a snahu mne upozornit, nez budou uplne rusit.

Jinak jak rikam, vse ostatni jim funguje korektne.
Hellla
Profil
Ještě, kdyby to udělali tak jak říkáte vy, že doménu jen odstavite, tak se jim samozřejmě hned druhý den ozvu. Tak je to naprosto férové. Teď jsem se jim taky ozvala hned, ale jen mi řekli, že mi ji zrušili natvrdo....Za 3000 ji vyndáme z koše nebo čau.

No, nebudu si tu z toho dělat vlastní diskuzi a ještě na špatnym místě :-).

0