Autor Zpráva
miniJOHN
Profil
Dobrý den,
znáte nějaký hosting s možností více domén?(ne alisu, ale proste mit na vse jedno misto, a to pak rozdelovat podle potreb)

Diky
armin
Hosting armin.sk
Profil
gigaserver.cz
soudruh
Profil
hosting4u.cz - dohodou obdrzite napr. 500MB prostoru, 10x DB a 50x email - prostory lze "ukrajovat" dle potreby, ftp ucty jsou separatni, on-line editace DNS, atd.
miniJOHN
Profil
ja nevim, jestli ste me dobre pochopili, myslel jsem neco jako tady
DJ Miky
Profil
ja nevim, jestli ste me dobre pochopili, myslel jsem neco jako tady

Však Gigaserver z vlastní zkušenosti povoluje více domén na jednom účtu... Nevím, jak moc je to omezené.
miniJOHN
Profil
Jo? ja jsem tam hledal, ale nic nenasel...:-)
armin
Hosting armin.sk
Profil
na gigaserver.cz je kamarad, ma tam asi 20 domen pod 1 uctem a max. spokojenej. Ale provozuje vyhradne obyc html stranky. Zadne php, databazy, nic. O stabilite a zpusobu nastaveni tedy nemuzu rict nic...
Mike8748
Profil
armin: a to ma jako webhosting, nebo server (VPS) ?


me by vyhovovalo neco (webhosting) kde bude moznost vice domen jako zakladni sluzba, ze si je pres administraci budu domeny pridavat/mazat sam, ne kvuli tomu nahanet support. neco ve stylu servage.net (takovyho mista ale neni treba, staci malo, klidne 2-3GB)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Mike8748: virtual urcite nema... bo kamarad neumi ani php, takze by tezko spravoval vs. Jinak na 100% ma "normalni hosting", s tim ze tam ma tusim 5gb placu a muze si sam v adminovi pridavat domeny a dle sveho vlastniho usudku rozdelovat misto mezi domenami. Nevim zda to jde jeste separovat zvlast pro jednotlive sluzby (ftp,db,mejl), ale myslim ze na tve ucely by ti to postacovalo. Ale neber me info jako 100%, ja v tom jejich adminu nikdy nebyl, nevim jak jim to funguje, vim ale ze kamarad je u nich a provozuje to co provozuje. Kdyz tak se zeptej jich na hotlajnu co a jak...
miniJOHN
Profil
jj, myslel jsem to presne jako Mike8748.
armin diky
Tomtomas
Profil
miniJOHN
Zkus se poptat na detaily k tarifu WEB-SHARE u Onebit cz.
libol
Profil
u gigaserver mam několik domén pod jedním hostingem i já, takže je to tam asi tak. Koupíte si prostor s doménou "asi nějaká hlavní" potom napíšete na support, které další domény tam chcete mít a jak zakoupený prostor rozdělit. Praktický obratem je to hotovo (prakticky obratem=jak jsem se zalogoval znovu už to bylo, ale fakt si nepamatuji jestli to byla 1,12,24 hodin).
V administraci se přihlašujete přes tu hlavní doménu a potom si z "roletkového" menu vybíráte doménu s kterou chcete pracovat - db, mail, statistiky. Když jsem potřeboval změnit poměr - napsal jsem a bylo změněno
Mike8748
Profil
>> potom napíšete na support, které další domény tam chcete mít a jak zakoupený prostor rozdělit.

vim ze jejich support ma dost velkej denni uptime na icq (kolem 18-20 hodin denne), ale pokud si prectete muj prispevek pred tim ( "ze si je pres administraci budu domeny pridavat/mazat sam, ne kvuli tomu nahanet support."), tak psani na support je to co ja nechci.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
miniJOHN
http://g-hosting.cz/cz/price-list/php/#multihosting
libol
Profil
Mike8748
Jen jsem popsal jak to má gigaserver, protože se tady nad tím dumalo.
Rychlost jejich supportu nejsem schopen posoudit, ICQ jsem niky nepoužil, mail mi (subjektivně) stačil
To co požaduješ ty - tedy, že si s doménama budeš hrát sám - ti prozatím v česku nepovolí asi nikdo (jako koncákovi), takže buď cizina, nebo nějaké obezličky.
To konstatuji nechválím - nechápu proč to v česku běžné hostingy (ne třeba hostingzdarma) nepovolují.
Lukáš Potěšil
Profil
Dobrý den všem, u nás nabízíme u všech hostingů kontrolní panel Plesk, který v případě reseller programů umožňuje přidávat/odstraňovat domény, měnit u jednotlivých domén limity (disk, počet emailů, webmail, jaké jazyky spustit - php/python apod, počet db atd.). Dalé je možné pro klienty resellerů vytvařet kontrolní panel, také lze nastavit co klient resellera může nastavovat atd. Vše bez našeho zásahu. Lukáš Potěšil, HostingSolutions.cz
Jardanet
Profil
Nedávno jsem to řešil a skončil jsem u vshosting. Zatím to jde dobře, ale jsem tam teprve měsíc, tak to asi nebude zcela relevantní.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
www.savana.cz take uz nabizi na uctech vice domen 2. radu. To uz te dnabizi kazdy a budou casy, kdy bude bezn eza 50,- mit 500 GB mista a 50 domen, jen BEDA TI, kdyz si tam das TOLKIK MB a TOLIK DOMEN :)

Jsou to reklamni zvasty, pozor na ne. :)
Plaváček
Profil
Hofy

Při vší úctě k vaší osobě.

Nezačínáte mít pocit, že vaši neustálou účastí na tomto fóru a dík nevybíravé kritice ostatních hostingových služeb sklouzáváte mezi stejné spammery, které snad asi nemusím jmenovat?

Opravdu musíte shánět pro váš skvělý webhosting zákazníky tímto způsobem? Nešlo by to lépe a na úrovni?
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Plaváček tykej mi, ja ti taky tykam, jsme ve foru a ne na konferenci o IT. Me to tu bavi, kdyz davam relax a chci se pobavit mistni falesnosti a nadutosti. Jinak ja taky nikoho neshanim, jen davam do placu co vim ja. Ono tu tu stejne koluje 20 stale stejnych lidi, 25 poskytovatelu a jejich zamestnancu a 5, kteri sem prijdou nahodou. Takze nemam o teto diskuzi zadne iluze, al ebavi me negativni rekace na mou osobu.
Dero
Profil
Hofy: Jenže Vaše zábava stojí nás, moderátory, nezanedbatelné množství času.

Kdyby Vám někdo cíleně shazoval servery jen tak pro zábavu, asi byste to taky nepřešel jen tak s úsměvem. A ano, je to srovnatelné, útok na dobře fungující službu jako útok na dobře fungující službu.
Tom22
Profil
Můžu nabídnou vlastní volné hostihgové kapacity na zahraničních serverech, nebo zprostředkování webhostingu s neomezeným počtem domén v zahraničí. S anglickou administrací mohu pomoci vlastními zkušenostmi.(platba hostingu na ČR účet v Kč) www.WEBsHosting.cz

0