Autor Zpráva
oukeys
Profil
Co říkáte na to co nabízíme, co Vám tam chybí, atd. Na webu se ještě pracuje. Děkuji za pochopení.
Rád si vyslechnu jakou koliv kritiku. :)

www.n1ce.cz
Gekon
Profil
Chybí mi klikací logo a hover efekt.
Vertikální menu mi přijde nedodělané a působí amatérským dojmem.
EDIT:// No, a kód radši komentovat nebudu.
oukeys
Profil
Ano vertikální menu mi přijde také amatersky, už jsem to řikal webmastrovi a zapracuje na tom :) Klikací logo taky nechám udělat, děkuji za připomínky.

Hlavně ani vůbec nejde o web,ale o nabídku. Psal jsem že web není dodělaný :)
DJ Miky
Profil
Nemělo to být spíš v Názoru na stránku?

Písmo je malé, odkazy nepodtržené, neodlišené, neviditelné.
Chybí klikací logo.
V kódu jsou vložené styly.
Odstavce se nedělají <br /><br />.
Říkají vám něco nadpisy h1 - h6?
Při vypnutých obrázcích skoro není vidět menu.
Menu se dělá pomocí <menu> nebo <ul>.
Proč element <center>?
V kódu je mnoho odkazů s id="odkaz2". To by se stávat nemělo.
oukeys
Profil
Tak ještě jednou :D. Jde o nabídku webhostingu a služby.
quinux
Profil
oukeys
Já bych asi podotkl jen jedno"Nehotový web může způsobit víc škody než užitku".
Mistr
Profil
oukeys
Objednávky zatim zasílejte na oukeys@seznam.cz .

To nezní moc profesionálně, co? E-mail na Seznamu.

Je to červený nápis na stránce http://www.n1ce.cz/index.php?action=webhosting
armin
Hosting armin.sk
Profil
reseller?
ZdenekVecera
Profil
Co říkáte na to co nabízíme

Docela dobře nechápu, jak webhostingy mohou nabízet přihlašování přes nezabezpečený protokol. Co je na tom nejhorší, tak to není vidět jenom u Vás, ale i u mnoha jiných (sami se nazývajících) "profi" hostingů.
oukeys
Profil
quinux: Teď jsem si toho vědom :(


Mistr: Ano máte pravdu není to vůbec profesionální.


ZdenekVecera: To přihlašovaní co myslíte není vůbec přihlášení do administrace webhostingu, je to pouze na ovládání webi n1ce.cz, takže ceníky,atd.
ercecko
Profil
no tak ja se vyjadrim :D Ten web sem zatim celej delal uplne zadarmo a vzhledem k tomu ze nemam zadne prachy a dost je potrebuju tak sem se moc nesnazil, ale kdyz je to i moje vizitka tak sem vsecky chyby opravil:
CSS a HTML
Dale vetsina vlozenych stylu je kvuli tomu, ze web je kompletne administrovany, cili se vsecko vklada pres admina a treba na clanky mam editor spaw, tak pres nej jsou ty vlozene styly textu, to same ty odstavce... Asi 18 chyb bylo zpusobeno tim, jak oukeys pridaval ty tri barevne nabidky pres editor (snad se polepci)... Objednavka pro gamehosting je jiz hotova ale na webhosting bude potreba take overeni domeny, ktere se musi nakodovat atd atd, web slouzi pouze na prezentaci nasich sluzeb, a ze je to delano s laskou zdarma tak to tak mozna vypada ...
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
reseller?

Neni to reseller. Pouze maji servery uhostovane u nas.

Tonda
Manq
Profil
oukeys
Když si chci něco objednat, tak se musím zaregistrovat? Divné a nepohodlné. Kde jsi to viděl?
Pavel Vlček
Profil *
Dovolte mi prosím otázku. Je tento gamehosting zdarma? Zrovna by se mi game hosting hodil.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Pavel Vlček zdarma checht....


BUDIIICEK< NIC NENI ZDARMA..copak vam nekdy nekdo dal neco jentak a ZADARMO? Naivkove.

0