Autor Zpráva
xlevyv
Profil
Zdravim,
mate nekdo nejake zkusenosti s gatompark.cz navenek se to zda az moc profi a kdyz to clovek prohledava hloubz tak se to zda silne amaterske, ale muze to byt jenom muj subjektivni nazor. Proto se radeji ptam. Diky
Nox
Profil
Nevim jak sou na tom se službama, ale stránky mizerný a ceny hrozný;-)
armin
Hosting armin.sk
Profil
rofl: https://client.gatompark.net/login/
K cemu je tam dobre mit text "zapomněli jste heslo?" bez jakehokoliv odkazu na nakej formular :o))) Ale hlavne ze je tam captcha, mam takovej pocit ze to tedka docela frci - opisovani kodu z obrazku, inu proc to nedat do prihlasovani do adminu, ze? :)
libol
Profil
Nevím, čím vám připadá profi. Maximálně silně nadsazenými cenami.
To "zabezpečení přihlášení administrace" je fakt super :-( - pravděpodobně ochrana proti slovníkovému útoku :-(
xlevyv
Profil
Uz jistou dobu se prave pohybuji na poli spravy webhostingovych serveru a uz par firem jsem procestoval, takze vim jak to chodi ve velke spolecnosti. Ale tento "webhosting" se mi zdal divni a na moji poznamku ze maji neplatny certifikat uplne na jiny server s jinym datumem mi bylo receno ze maji takovych zakazniku ze nestihaji a ze servery se pridavaji tak rychle ze v tom je bordel. A kdyz se mi to moc nezdalo tak mi bylo receno ze maji vlastni serverovnu a ja jsem cucacek co si spravuje max racky. Vtipne ... :o) hlavne pamatuji jak pred casem ukecavali kolegu aby jim sel spravovat ten jeden server.
armin
Hosting armin.sk
Profil
xlevyv: njn, jednim slovem: aušus

0