« 1 2 3 »
Autor Zpráva
DavidBP
Profil
mamut

ad. Interhosting - Nevím, co kdo má proti interhosting.cz, není to již dlouhou dobu můj majetek. K zákazníkům jsem se vždy choval slušně, nespamoval diskuse a nikdy jsem žádného zákazníka "nevyšplouchnul" tak jako jiní webhosteři. Vaše narážky jsou tedy zcestné a vzhledem k tomu, že na tomtu fóru máte jeden jediný příspěvek a to výše uvedený, považuji Váš příspěvek za silně účelový. Máte-li proti mému tvrzení nějaké důkazy, sem s nimi.

Jinak, zde jsou reakce nových klientů neomezeny-webhosting.cz na služby, které jsou jim poskytovány:
http://www.hostingy.cz/poskytovatel-webhostingu-neomezeny-webhosting-c z-73.html (viz. spodní tabulka hodnocení zákazníků)

Jmenovitě zde:

zzuzu (http://www.charmed-mysteria.net)
Vy máte skvělý přístup k zákazníkům. To jsem u nikoho takovou podporu neměla.

PetrL: (http://www.e-shoper.cz, http://www.beautymarket.cz)

Hostuji na neomezenem-hostingu.cz. Jsem pouze spokojenejsi a spokojenesi. Je to skvely hosting, který pro můj portál dělá první a poslední. Všechno co si vymyslím se snaží admin realizovat a je maximálně vstřícný.

Slamak: (http://www.ems-emk.cz)
Pane Požár, spolupráci s Vámi si nemohu vynachválit.


ad. URL - to je tedy podpásovka, ale to už jsem předal k řešení advokátovi. Ne, že bych s panem Krčmářem opravdu neměl nějaké problémy, ale zas tak jednoznačné jak se tam tvrdí to také není. To už ale vyřeší advokát, jelikož takový lživý příspěvek tam může opravdu zaslat kdokoliv bez jakýchkoliv podkladů.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
jelikož takový lživý příspěvek tam může opravdu zaslat kdokoliv bez jakýchkoliv podkladů.
Na každém šprochu —
DavidBP
Profil
djlj
Určitě, také jsem v minulém příspěvku uvedl:
"Ne, že bych s panem Krčmářem opravdu neměl nějaké problémy, ale zas tak jednoznačné jak se tam tvrdí to také není. , ale zase některé věci jsou tam vyloženě nepravdivé (dluhy, vychloubání atp.). Nepočítaje to, že pan Krčmář je sám teenager.
matak
Profil
Já se jen mohu k panu Požárovi přidat vyšel mi vždy maximálně vstříc a snažil se mi vyhovět i tam kde ostatní hosteři se jasně vyjádřili, že je to ojedinělý nebo zanedbatelný problém a nebudou to řešit kvůli jednomu člověku. Jedna věc je diskuse o tom co je omezené a neomezené, ale patří k těm lepším hosterům s výborným přístupem a hlavně snahou řešit problém zákazníka nejen inkasovat.
PetrL
Profil
Kdyby každý hoster měl přístup k zákazníkům jako má neomezeny-webhosting.cz ,tak nevznikne ani tento topic... Neomezený je nejlepší hosting co znám, když si vzpomenu na arogantní jednání banan.cz, při komunikaci z banan.cz se mnou hovořili jak s *******, v tu chvily sem mel chut cely podpoře nafackovat. Neomezený je spolehlivý, rychlí bezpečný.

Závěrem k panu Požárovi, nezdá se mi, že by neuměl dostát svým závazkům.
DavidBP
Profil
djlj
Ale co je na tom nejzajímavější, že Vás tam prostě vloží a basta. Nikdo se Vás nezeptá na vyjádření atp. Prostě Vás někdo nemusí mít v lásce a jste tam. Věřím, že to by se asi nelíbilo ani Vám. Potom bych byl zvědav, jak by jste reagoval na "Na každém šprochu —" :-)
Dero
Profil
DavidBP: A dlužil jste tedy v minulosti Jakubovi Krčmářovi nějaké peníze? Ano nebo ne?
DavidBP
Profil
chyba prohlížeče...
DavidBP
Profil
chyba prohlížeče...
DavidBP
Profil
Tímto mé přispívání v této diskusi raději ukončím, stejně nemá cenu zde cokoliv vysvětlovat.
Oleg
Profil
jako vzdy se najde klad a protiklad - chavala pochvala :)))

jezajimave jak poskytovatele sleduji ruzne diskuse pak ruznorode zasahuji
DavidBP
Profil
mamut
K tomu URL, na informace, které jsou tam uvedeny dám jedinou reakci:


O pravdivosti informací které pan Krčmář k mojí osobě prezentuje, nechť rozhodnou orgány činné v trestním řízením.

Aktualizováno k 19.8. v 19:25 hod.

Záznam o mé osobě byl ze sezamu neplatičů smazán přímo panem Krčmářem. Trestní oznámení bude po vzájemné dohodě zítra staženo. Tímto bych tu věc rád považoval za uzavřenou.
Sakrament
Profil
Abych trochu odlehčil napjatou atmosféru, tak tady mam pro vás hádanku.

Otázka: co mají tyto hostingy společného?

www.neomezeny-webhosting.cz
www.bravenet.cz
www.livehost.cz
www.oxehost.cz
Oleg
Profil
no to je jasne co je spolecneho... to jsem videl jeste pred mesicem jak jsem zkoumal trh :)

maji spolecneho majitele... vede to jedna firma pod ruznymy cenami a mazvami hostingu. imho ..... radsi nic
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
DavidBP
To je hezké, jak jsi tam svoje údaje smazal, ale ty Krčmářovy jsi tam s klidem nechal ;).
DavidBP
Profil
djlj

Krčmářovi údaje jsem nemazal, je tam jeho adresa a IČ což je myslím veřejně dostupné (www.rzp.cz)
Moje údaje byly poněkud většího rozsahu, tj. rč, číslo op, datum a místo narození.
Dero
Profil
djlj: http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB.sh?VSS_SERV=ZVWSBJVYP&IDICO=93f d538fecc6d7805289&historie=1

DavidBP: Pro Vaši informaci - pokud si o Vás někdo udělá špatný úsudek, tak jistě ne na základě poloanonymního seznamu, který téměř nikdo nezná. Hrob si dle mého názoru kopete svým zmatečným a dětským chováním. Kdyby v tomto státě nebyla nabubřelá ega podobná, jak mně osobně přijde, tomu Vašemu, justice by se konečně mohla zabývat skutečnými celospolečenskými problémy.

A nezlobte se na mě, pokud jste měl s p. Krčmářem nějaké neshody, ve kterých jste mu tím či oným způsobem odmítl proplatit práci, již pro Vás vykonával, tak byste měl raději mlčet a šoupat nohama. Opakuji - POKUD jste měl - nemám zájem účastnit se soudních tahanic a nepochybuji, že Vám nedělá problémy na každé křivé slůvko reagovat trestním oznámením, na což nemám čas.

To je opravdu magnet na potenciální klienty. Mimochodem, píše se "Krčmářovy".
DavidBP
Profil
Dero
Až Vás někdo zařadí neprávem na seznam neplatičů, potom si popovídáme o tom, kdo, jak a na co přehnaně reaguje.

Co se týče nezaplacení pohledávek, určitě má pan Krčmář k dispozici nějaké doklady, na základě kterých to chce vymáhat. A pokud chce něco vymáhat, pak v občanskoprávním sporu. Já mám smlouvu, kterou jsem s ním na tu zakázku uzavřel. Z té smlouvy jasně plyne, že do dnešního dne nesplnil to, k čemu se zavázal. Smlouvu má policie jako součást vyšetřovacího spisu.

Možná mojí osobu považujete za nabubřelce, upřímně říkám, je mi to jedno. K zákazníkům mám přístup, který si pochvalují a opravdu je mi šumafuk co si o mé osobě myslí teenager z gymplu.

Toto je první trestní oznámení, které jsem v životě podal. Jsem ochoten nechat se urážet, ale co je moc, to je moc.

Ještě k vaší poznámce o justici. Aby případ začal projednávat soud, musí ho nejdřív vyšetřující policista zhodnotit, následně to předá státnímu zastupitelství, které teprve poté rozhodne o stíhání obviněného. Jak tedy asi pochopíte, k soudu to má docela dlouhou cestu.
Dero
Profil
Až Vás někdo zařadí neprávem na seznam neplatičů, potom si popovídáme o tom, kdo jak a na co reaguje.

Až mě někdo zařadí na seznam neplatičů, budu to řešit přímo s dotyčným a právě s ním věci urovnám, aniž bych do toho zatahoval orgány činné v trestním řízení.

opravdu je mi šumafuk co si o mé osobě myslí teenager z gymplu

Pokud to má být urážka, pak jsem ji nepochopil. Nevidím nic limitujícího na nízkém věku a ukončeném středoškolském vzdělání.
DavidBP
Profil
Dero
Až mě někdo zařadí na seznam neplatičů, budu to řešit přímo s dotyčným a právě s ním věci urovnám, aniž bych do toho zatahoval orgány činné v trestním řízení.

OK, to je Váš názor na věc. Pan Krčmář to z mého pohledu přepískl, dostal tedy odpoveď zbraní stejné ráže.
Považuje se za dospělého a všude se tak prezentuje, pak by měl nést i následky svého jednání.
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
Nevim tomu celemu hlavu ani patu a ani vedet nechci. Ale zcela obecne bych se na to dival asi nasledovne. Pokud uvadim nekoho na nejaky seznam, kde pravdepodobne nechce byt (treba uvedeny seznam dluzniku), vzdy by mela byt prave druha strana sporu (tedy ten, kdo je pozici pravdepodobneho neplatice) pozadan o vyjadreni, resp. mu nabidnuta moznost vyjadreni, ktera by byla samozrejme publikovana spolecne s textem kde se uvadi informace o tom, ze je nekdo neplatic. Ted neresim zdali je nebo neni, ale resim, ze zjevne druhe strane nebyla nabidnuta zadna moznost vyjadreni, coz mi nepripada uplne v poradku.

To Dero - myslim, ze by se Ti nelibilo (doufam ze nevadi tykani, jsme vrstevnici :-) ), kdyby te nekdo uvedl na seznam neplaticu, kdyby to bylo dle tveho nazoru neopravnene. A taky by ses urcite nejak branil. Netvrdim ze takhle, mozna bys to resil jinym zpusobem, ale to uz je vec kazdeho. Ze strany whitwy (pana Krcmare) mi prijde ponekud neuvazene nazyvat nekoho "teenagerem" v souvislosti s necim "nechvalnym", kdyz teenagerem sam je. Navic si nemyslim, ze by teenageri nebyli lide ci meli mit nejaka mensi prava.

Co se tyce trestniho oznameni - dane si platime tak nevidim duvod proc bychom nemohli vyuzivat policejni organy, jak je kdo vyuziva je pouze na jeho uvazeni.
Kazdopadne me ponekud zarazi, jak se Dero jednoznacne stavi na jednu stranu toho, kdo nedostal zaplaceno, byt tomu nezna hlavu ani patu, stejne jako ja (alespon z jeho prispevku jsem nabyl toho nazoru). Samozrejme pokud si nekde neco objednam, tak bych to mel take zaplatit, ale pokud druha strana neudelala to co mela, pak nevidim duvod platit. To je jako kdybych si dal do serverovny server, mel bych podle smlouvy 24/7 pristup, server se mi pokazil a ja bych zjistil ze dotycny je na dovolene v Turecku a k serveru se dostanu za mesic. Pokud by to nebylo v souladu se smlouvou (coz by pravdepodobne nebylo), potom bych samozrejme take odmitl platit.
Nevim o co tu slo nebo neslo a jak jednoznacne bylo ve smlouve definovane co ma byt vysledny produkt za ktery se zaplati, ale pokud nebyla smlouva dodrzena ze strany dodavatele, pak nevidim zadny duvod, proc by mel platce platit.
Ale jak jsem jiz uvedl, nevim o co slo, takze nevim jeslti byla smlouva naplnena ci nikoli. Kazdopadne myslim, ze by mela vzdy dostat prostor k vyjadreni i druha strana, resp. mel by ji ten prostor byt primo nabidnut. Pokud tato moznost neni, duveryhodnost daneho clanku by u me vyrazne klesla protoze je prilis tendencni a rozhodne neni objektivni.
mat
Profil
Tématická skupina "hosting" na jakpsatweb.cz opravdu nezklame, člověk se tady pobaví, zasměje a pak zase hupky dupky do práce... ale vážně... jen by mě zajímala jedna věc - jak chce pan Požár prokázat v případném sporu, že údajně pomlouvačná data vložil na zmíněný web j. krčmář? Už vidím vyšetřovatele, který si dělá jméno na kauze požár-krčmář, těší se na titulní stránku blesku a bombarduje isp a zmíněný web soudními příkazy, aby vydaly logy a kdovíco ještě...

Já to vidím takhle - pan Požár je nepříliš úspěšný webhoster (jak jinak si vysvětlit, že je při rozsahu svých služeb neplátcem DPH, tj. nedosahuje při provozování několika "firem" ani miliónového obratu ročně) a takhle to i zůstane. Proč? Protože vyhledávače mají tuhle diskuzi rádi a zcela určitě tahle stránka bude při vyhledávání některých klíčových slov dost nahoře - a kdo si tuhle diskuzi přečte, ten se asi nebude muset dlouho rozhodovat, kde hostovat.

Stejně jako Dero nemám moc času na nějaká trestní oznámení pro nactiutrhání, děkuji za pochopení...
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Mimochodem, píše se "Krčmářovy".
Za to se omlouvám.
tsunami
Profil
diskusia ide upolnym inym smerom ako bola povodne zalozena.
co sa tyka hostingu, je to spickovy hosting. mam tam niekolko giga dat a nemam problem. podpora je dokonala, vsetko sa riesi rychlo a ochotne. dsostupnost? 100% podla merani.

co sa tyka tej kauzi, plne suhlasim s p. pozarom. ak na mna chcie niekto kydat nieco co nieje pravda a poskodzovat mi dobre meno tak nech za to nesie zodpovednost.
Dero
Profil
Pan Krčmář to z mého pohledu přepískl, dostal tedy odpoveď zbraní stejné ráže.

To tedy nedostal. Nemáte jediný důkaz, že daná slova p. Krčmář opravdu použil. Fakt, že je jeho jméno uvedeno u příspěvku, který staví Vaši osobu do nepříznivého světla, přece na internetu není žádným důkazem. Můžete se domnívat, že to skutečně byl on, ale pokud to nevíte, tak je neuvážené podávat trestní oznámení.

Rozumné řešení by bylo konktaktovat provozovatele služby a požádat o odstranění příspěvku. Ten by Vám samozřejmě měl vyhovět nebo příspěvek autentizovat.

To Dero - myslim, ze by se Ti nelibilo (doufam ze nevadi tykani, jsme vrstevnici :-) ), kdyby te nekdo uvedl na seznam neplaticu, kdyby to bylo dle tveho nazoru neopravnene.

Viz odpověď D. Požárovi.

Kazdopadne me ponekud zarazi, jak se Dero jednoznacne stavi na jednu stranu toho, kdo nedostal zaplaceno, byt tomu nezna hlavu ani patu

S whitwou úzce spolupracujeme, takže mám víc informací, než kolik je prezentováno zde na tomto fóru. Nestavím se ani tak za whitwu ve sporu zaplatit-nezaplatit, ale jednoznačně se za něj stavím ve věci, jestli je na místě řešit takovou věc podáním trestního oznámení. To totiž není. I kdyby whitwa opravdu onen příspěvek napsal, pak se D. Požár ani nenamáhal jej kontaktovat a žádat, aby byl příspěvek odstraněn (jak by to udělal normální člověk). Podání tr. ozn. je afektovaný krok.
DavidBP
Profil
mat
Jak to prokázat? To není zas tak těžké, jelikož přímo správce zmíněného seznamu neplatičů mi poskytl odpověď, na to kdo tam ten záznam vložil. Jeho výpověď se též nachází v protokolu.
tsunami
Profil
nie je JEDINY dovod preco by mal d.pozar kontaktovat dotycneho! za to co napisal nesie zodpovednost on sam. toto mi pripada ako ubohe argumenty lebo dotycny sa boji stihania. postup bol spravny. nie je povinnostou d.pozara sa starat aby ten prispevok tam nebol! raz bola jeho osoba napadnuta a poskodena tak sa k tomu tka psotavu a bude sa to riesit!

plne suhlasim s konanim
DavidBP
Profil
Dero
Žádal jsem o odstranění, jak whitwu tak správce toho serveru. Whitwa neodpověděl, správce ano. Záznam odmítl smazat, jelikož prý whitwowi důvěřuje. Záznam tam přidal sám whitwa. To mi též pan správce odpověděl :-) . Policii jsem taktéž předal kopie výzev k odstranění a odpověď pana správce. Z toho plyne, že o této záležitosti víte málo či skoro vůbec nic.
Dero
Profil
tsunami

Není jediný právní důvod, proč by D. Požár měl dotyčného kontaktovat.

DavidBP

Žádal jsem o odstranění, jak whitwu tak správce toho serveru.

Můžu vědět kdy?
DavidBP
Profil
Dero
S Vámi nemám důvod již dál cokoliv probírat. To je házení kamenů do vody, nepočítaje to, že nemáte a nemůžete mít k dané věci dostatek faktů. Máte možná tak to, co Vám řekl whitwa. Nemáte smlouvy, záznamy, nemáte nic. Tím pádem se nemáte ani právo pasovat se do role vyšetřovatele či soudce, což evidentně činíte.
Tímto konec.
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0