« 1 2 3
Autor Zpráva
Dero
Profil
DavidBP

Nezlobte se, ale mně prostě z této diskuse připadne, že jste se o daném příspěvku dozvěděl předevčírem. Den nato jste už podával trestní oznámení, takže mě čistě z pozice pozorovatele zajímá, kolik času měl whitwa (který je v posledních dnech v terénu a bez internetu), aby Vaší žádosti vyhověl a příspěvek stáhl.

Pokud se ve svých počtech pletu, věřím, že mě rád opravíte. V opačném případě budu předpokládat, že mám pravdu.
Dero
Profil
DavidBP

A přestaňte prosím neustále a opakovaně měnit své příspěvky. Ze čtrnácti Vámi zaslaných příspěvků do tohoto vlákna jste zpětně nepozměnil pouze čtyři. Je těžké na Vás reagovat, když se příspěvek, na nějž chce člověk odpovídat, mění jemu před očima.
Oleg
Profil
:DDD me jen vzdy pobavi jak chvala na hostingy vychazi od uzivatelu, kteri se nedavno zaregistrovali. Proc ?

muzu tady mit neomezene uctu ? abych za rok tady zalozi nejake tema o svem hostingu a pres 100 svych nicku napsal samou chvalu ?
tsunami
Profil
ja mam zas rypalov ako ty Oleg. zapajam sa do diskusii kore ma zaujmu a zaujimaju. uz som tu bol regnuty ale zial neviem s akym nickom tak som sa regol znovu. mas s tym problem?? je to uzvareta komunita?
armin
Hosting armin.sk
Profil
tsunami: uz som tu bol regnuty ale zial neviem s akym nickom

Zasláno: 31.7.2007 15:54:54
haha, dalsi mudrc co sa ohana kyblsoftom...boha jeho...amater

Docela valis clovece :)

// edit:
Cituji "Pokud jste zapomněli své staré heslo,
zadejte svůj email pro zaslání nového hesla:"

Takze valis poradne, tak to ma byt.
tsunami
Profil
mal 10 mailov ktore pouzivam/som pouzival. a nemam sajnu aky som zadaval pri registracii takze klud hochu
armin
Hosting armin.sk
Profil
tsunami: ja jsem porad v klidu, akorat nechapu proc je pro tebe takovej problem vyzkouset zadat 10 mejlu do formulare. Ale asi je, viz prispevek Alese Jandu (autora mereni.kyblsoft.cz), predevsim:
Dnes kolem poledne byl neomezeny-webhosting.cz přidán na mereni.kyblsoft.cz a už v odpoledních hodinách mi psal administrátor tohoto hostingu žádost o vyřazení z databáze. Přímo tento hosting již tedy neměříme.

Nevim jak ty, ale me to prijde ze asi nemeli 100% dotupnost, kdyz po par hodinach zadali o vyrazeni z mereni dostupnosti. Co ti muzu doporucit - dobre si premysli co napises, abys pak nebyl za "amatera" ty. Doposud tomu vse nasvedcuje. HOWGH
tsunami
Profil
preco som neskusal tych desta mailov tam zadat je moja vec, radsej sa regnem, je to rychlejsie a je to za jedno. tak to prosim neries.
na druhej strane, mozno maju svoje dovody preco tam nechcu byt merani a to ze tma nechcu bt merani neznamena ze su zly hosting.
to ze nechcem byt clenom futbaloveho druzstva neznamena, ze neviem hrat futbal ;-)
DavidBP
Profil
Záznam o mé osobě byl ze sezamu neplatičů smazán přímo panem Krčmářem. Trestní oznámení bude po vzájemné dohodě zítra staženo. Tímto bych tu věc rád považoval za uzavřenou.
armin
Hosting armin.sk
Profil
tsunami: <ot> Ked vies hrat futbal, vypises prihlasku do FC Inter Bratislava a za 3 hodinky povies ze nechces byt v ich druzstve? </ot>
Zde myslim nikdo nerekl ze se jedna o spatny nebo nevyhovujici hosting. Ovsem kdyz je jejich rozhodovani nejiste (chci byt meren, za par hodin nechci byt meren), kde je jistota ze spravce na doporuceni nekoho neupgradne treba databazi, a po 2 hodinkach prijde na to ze to vubec nejede zadnemu klientovi a zacne zmatkovat a davat vse do puvodniho stavu?
libol
Profil
armin jsi trochu mimo. Nikde nebylo řečeno, že se do měření přihlásil a po dvou hodinách to odvolal. Přidat ho tam mohl "kdokoli", on mohl požádat (a požádal) o vyřazení. Takže tvůj poslední příspěvek je mimo. Když pan Požár nechce, aby byl měřen je to jeho rozhodnutí a nijak nepredikuje jeho práci s databázi.

Pro mne jako potenciálního zákazníka (a mám tu výhodu, že na rozdíl od většiny z vás jsem zákazník) je to ovšem důležitý argument, kde nejít. Měření na kyblsoftu není zdaleka dokonalé, ale nevím u nás o lepším. Je to tedy pro mne jedno kritérium v tom smyslu 100%, 99,9% dostupnosti nic neznamená - nepřítomnost, 90% dostupnost ;-) - vyřazuji z úvahy.
armin
Hosting armin.sk
Profil
libol: Ja to tedy odcituju jeste jednou (Ales Janda je autorem + spravcem mereni.kyblsoft.cz) a ten napsal v tomto vlakne na 1. strance:
Dnes kolem poledne byl neomezeny-webhosting.cz přidán na mereni.kyblsoft.cz a už v odpoledních hodinách mi psal administrátor tohoto hostingu žádost o vyřazení z databáze. Přímo tento hosting již tedy neměříme.

Nechce se mi verit ze by se nasla naka dobra duse ktera by ve volnem case pridavala hostingy do jejich systemu. I kdyby, asi to byla ohromna souhra nahod a hnedka to stihl majitel hostingu zrusit (to jejich mereni).
DavidBP
Profil
armin
ad. Měření - Já jsem se do seznamu hostingů nepřidával, kdo tak učinil to nevím, to asi ví jen pan Janda.

libol
Lepší než měřeni na kýblsoftu je také jejich placená služba monitoring-serveru.cz. Tam neomezeny-webhosting.cz přidám následujícího týdne, dřív jsem to nestihl.

David Požár
armin
Hosting armin.sk
Profil
DavidBP: Ja prave myslel ze tam se pridava kdo chce... ja se tam regnul az nejak koncem prosince 06, a od te doby tam az jsem...
DJ Miky
Profil
Nechce se mi verit ze by se nasla naka dobra duse ktera by ve volnem case pridavala hostingy do jejich systemu.

Proč by ne? *nevinně se kouká vedle*


ad. Měření - Já jsem se do seznamu hostingů nepřidával, kdo tak učinil to nevím, to asi ví jen pan Janda.

Já to vím taky, heč :-).
Aleš Janda
Profil
Aby nedošlo k nějakým omylům: neomezeny-webhosting.cz jsem na mereni.kyblsoft.cz přidával já sám, a to právě na základě této diskuse :-) Prostě jsem se o tomto hostingu dozvěděl tady. Když mi David Požár napsal, abych ho z měření vyřadil (zřejmě také na základě této diskuse), měl ještě stoprocentní dostupnost (za těch několik hodin). O důvodech vyřazení nic nevím a ani mi nepřísluší se k tomu nějak vyjadřovat :-)

DJ Miky Já to vím taky, heč :-).
Jak to víš?
DJ Miky
Profil
Aleš Janda
Tak teď jsem buď nepochopil srandu, nebo mi z tvého mailu odpovídal nějaký robot… :-) Ale to nic.

Moderátor: E-mail vymazán.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Aleš Janda: Fajn ze jsi napsal, alespon jsi vnesl svetlo do teto diskuse...
Aleš Janda
Profil
DJ Miky
Aha, omlouvám se, už je to nějak dávno :-) (3 týdny). Samozřejmě, na tenhle hosting jsi mě upozornil ty. V pořádku, už nějak stárnu nebo co..
Prosím smaž ten můj mail z diskuse, než ho tu nějaký jiný robot najde ;-)

armin
:-)
matak
Profil
Připadá mi, že tato diskuse se stáčí naprosto jinam než měla být. Za 4 roky své praxe (popravdě je mi jedno jestli to uznáte za dostatečnou dobu pro tento příspěvek) jsem poznal na více než 10 hostingů a osobně jsem měl možnost je vyzkoušet (dlouhodobě i krátkodobě, po stránce technické i přístupnosti k lidem). Věřte mi potkal jsem vše možné, od neschopnosti správně nastavit hosting, přes neschopnost komunikace s klientem, arogantní chování, nezájem, ignoraci až po nezájem o potřeby zákazníka. Nepotkal jsem hosting co by byl schopen spolehlivě obsloužit více než je statická prezentace (statická v obrazném slova smyslu - sice používá php, ale max. na select typu -> SELECT * FROM table a jeho následný výpis na obrazovku). Nemám představu kolik takový hosting může točit za měsíc, ale možná přeceňují své schopnosti, když prodávají hosting za 100 Kč měsíčně, protože by měli uvést za tuto cenu: jsme schopni obsloužit klienta co nehostuje aplikace, ale prezentace. Hostoval jsem už různé druhy aplikací, ale nikdy nic nešlo bez problémů a spousta z nich se za roky nevyřešila. Jeden z hosterů, který mne nejvíc zklamal mezi řadou ostatních byl tehdy oceněný hoster roku. Typický hoster pro statické prezentace, nechápu jak dosáhl tohoto ocenění.

Co se týče slova "teenager", nechápu tuto diskusi o co tu jde? Asi to berete jako nadávka, ale když jsem prolezl profili pár lidí co se na toto slovo odkazují, byli to hlavně teenageři. Asi z toho má většina lidí tady mindrák nebo litují, že jim ujel vlak. Copak na tuto diskusi lezou jen samí cucáci? A když to berete jako nadávku tak proč se nevykašlete na nějaké rádoby podnikání a raději nejdete na diskotéku sbalit nějakou bábu a sedíte do noci u kompu a píšete tuto diskusi.

Pokud jde o pana Požára je mi celkem jedno kolik mu je, jestli je teenager nebo jestli se každý víkend zbourá v nějaké hospodě a není schopen odpovídat na nonstop podporu. Nevěřím na slovo neomezený, tomuto marketingu se raději vyhnout, podle mne je to bič který si plete každý sám na sebe, ale nabídl mi naprosto férové podmínky, vrácení peněz bez průtahů v případě nespokojenosti (po netu mi běhá pár domén co jen čekají než dojde platba za hosting a nijak dále se nerozvíjejí, takže toto gesto uznávám za plus), vyšel mi maximálně vstříc. Bohužel jsem jeho služby doposud nevyužil, ale nikdo mi nenabídl tak férové podmínky a starost o klienta jako on. Ale nemohu mluvit za skutečné klienty, třeba mají jinou zkušenost.

Btw. současný hoster slibuje max 5 minut výpadek za měsíc a už je to několik hodin a neozvala se ani technická podpora. A jestli měl v minulosti problémy se servery? S dostupností? S platbami? Nevím a taky se to nikdy neprokáže, ale jak říkám nepoznal jsem hostera, kterého by tyto problémy nepotkali.
YoSarin
Profil
Tohle téma by se mělo buď promazat nebo locknout. Spousta hnoje, žádné (skoro) informace.
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0