Autor Zpráva
peki
Profil
Zdravim chcel by som sa opytat ktory hosting by najviac vyhovoval poziadavkam:
cena 40-50Sk/Cz mesacne
Neobmedzeny pocet subdomen
priestor na db cca 200MB (dokopy cca.400MB)
neobmedzny trafic , php, mysql,htaccess(mod_rewritte),cron,ftp (aj na subdomeny),ssl, mail() -povoleny
thx
Oleg
Profil
nezlob se, ale vetsinou hosting do 100,- Kc mesicne byvaji problemove. Radsi si koupit drazsi, profesionalni plany (tarify). Mel jsem dobre zkusenosti s web4ce.cz - ale pokud nepresahnes 100k prikazu na DB a nebudes davat 20% zatez serveru tak jejich profi baliky jsou vynikajici. je to asi jediny hosting co me osobne kdy vyhovoval
armin
Hosting armin.sk
Profil
Oleg: cena nehraje roli... k cemu ti bude 200,- / mesic hosting od spolecnosti ve ktere majitel nema ani sajnu o zakldanich vecech ale ma 24/7 podporu. Akorat nevim k cemu je dobra takova podpora, kdyz vi jeste min nez kde jaky jeji klient. A urcite vis o cem mluvim ;)
peki
Profil
Pozrite, som student , a nepotrebujem nonstop podporu 25 hodin denne telefonicky,telepaticky,icq,mail,skype :)
a ani 99.999% dostupnost, nerobim eshop,...
Oleg: kukni napr profitux ten to ma (ak sa pytate preco zakladam thread - lebo chcem vediet ci je nieco lepsie)
takze tak..
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
pekij amohu sam za sebe nabidnout svuj www.savana.cz, zadne reci okolo, muzes se podivat na nabidku na webu.

Jinak neni pravda, co tvrdi Oleg, ze hostingy do 100 Kc jsou problemove, protoze takovych hostingu je uz vetsina a jen par hostingu jsou tzv. HI-CLASS hostingy, ale ti maji take vypadky, protoze proste slitne vse, je to holt HW+SW a jako takovy nikdy nebud e100% stabilni, vsude jsou chyby, jak v SW tak v HW. Doporucuji ti to, co tu doporucuji vsem. Vyber si rekneme 5 hostingu, ktere se ti na prvni pohled zamlouvaji nejvice, pak zamailuj ci zavolej na referencni weby, ktere tam najdes a pripadne zkus demo hosting a podle toho se rozhodni. Je to tezke rozhodovani a vse si je podobne jako vejce vejci.
ZdenekVecera
Profil
peki: Tebou požadované podmínky plně pokryje třeba Savana.cz. Viz včerejší recenze na Programujte.com.
Orion
Profil
Pozor, Programujte je sponzorováno Savanou a to PR z článku přímo křičí.
Orion
Profil
Jo a ani to jako PR neoznačili - to taky o něčem vypovídá.
ZdenekVecera
Profil
Orion: Ano, Savana.cz je hlavním partnerem Programujte.com, to je pravda. Není to nic tajného, vždyť na každé stránce je uveden text "hostujeme u" s bannerem Savany.

Ale trochu mi uniká to PR. Co je na článku PR? Fakta? Dostupnost? Nebo co? Navíc, sám hostuji u Savany.cz 3 domény (pro rýpaly: vše si sám platím), a jsem plně spokojen. Nemám nejmenší problém pochválit schopné lidi.
quinux
Profil
Orion
Jo a ani to jako PR neoznačili - to taky o něčem vypovídá.
Tak sice to není přímo označeno jako PR, ale je to v sekci "Partneři", což samo o sobě vypovídá, že to bude PR článek, takže se imho zbytečně rozčiluješ.
Orion
Profil
quinux
Ale ne, já se nerozčiluji, jen mi to připadá zvláštní...


ZdenekVecera
Aha, ty jsi autor. Takže: nikde tam nejsou objektivní zkušenosti, ale seznam informací z webu savana.cz a to pouze v pozitivním duchu, čili to není recenze, jak píšeš, ale propagace (na tom není nic špatného na sponzorovaném portálu, ale sem se to vyloženě nehodí), uvádíš ceny pouze bez DPH, neříkám, že to neuvádíš, ale obyčejné zákazníky to moc nezajímá, proto by si každý autor normálního článku dal tu práci a převedl to, na konci nahazuješ vábničku.

Jak říkám, nic proto, ale je to PR článek, žádná recenze.
ZdenekVecera
Profil
Orion:
Pokud článek píše jeden autor, nikdy to nemohou být zcela objektivní zkušenosti (vždy budou ovlivněny subjektivním pocitem). Objetivní zkušenosti je třeba hledat (většinou) na fórech. Ale když jsme u toho, zmínka v článku o dostupnosti tech. podpory mimo pracovní dobu je co? To jsou informace z webu Savany nebo mé osobní zkušensti?

Cenu s daní jsem uvedl pouze u nejnižšího programu, protože ten bude asi zajímat většinu nepodnikajících čtenářů.

Na konci je uveden způsob, jak si služby Savany otestovat.
jen
Profil
Co třeba tento, myslim ze by mel splnovat vsechny tve pozadavky ;)
derek
Profil
http://www.n1ce.cz
adaptec
Profil
400 MB na db? a 40-50sk/mes.? treba si dať v tomto prípade potom jednoznačne pozor na zálohovanie databázy ... SQL dump takejto db asi nezbehne moc rýchlo ... neviem ako to riešie hostingové firmy ale na mojom lokalnom stroji už 100MB db dumpuje pekne pekne dlho. a ak má niekto 100 hostingov po 400MB? ..asi backup nebude mať.

tu nájdeš prehľad hostingov podľa ceny (len .sk): webhostings.sk je tam aj štatistika hostingov (kto má koľko domén reg. a hostingov).
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
adaptec ale no taaaak. mame na hostingu celkem 150 GB databazazi a je to zazalohovane behem 1 hodiny

0