« 1 2 »
Autor Zpráva
cri-cri
Profil *
Prosím máte nekdo zkusenosti z hostingem svethostingu.cz, popripade zde prosim uvedte ("vedsi") weby, které jsou umisteny na tomto hostingu. Zvazuji ze prejdu prave na zmineny hosting Mam totiz potize u stavajiciho hostingu, že klekne pri vedsi sledovanosti online nad 20. Predem diky za odpoved.
FiryCz
Profil
Ahoj, já mám na tomto hostingu pár webů a zatím jsem stoprocentně spokojený. Dobrá dostupnost a vynikající rychlost, ale zatím nemám moc návštěvníků... i podpora mi několikrát rychle pomohla.
Mastodont
Profil
Větší weby by snad oni sami měli uvádět jako reference, ne? Pokud ne, tak asi žádné takové nemají :)
DavidBP
Profil
Problémem hostingu se stává to, že ho může provozovat kdokoliv. Poté se nelze divit, když Vám budou .htaccess kontrolovat týden, protože musí nejdřív najít někoho, kdo tomu rozumí :-).

Celkem by mě zajímalo, v jakém poměru jsou objednávány jednotlivé varianty webhostingů. Mají tam tři:
- Basic - 49,- Kč - 1500MB
- Standard - 74,- Kč - 5000 MB
- Profi - 129,- Kč - 9000 MB

Můj osobní tip je, že nejprodávanější variantou je "Basic" a vezmu-li cenu BASICu pak mi dojde, že z toho asi živeni nejsou, jelikož po srážkách (daně, pojištění) a nějakých těch nákladech třeba housing, mobil a fakturace jim toho moc nezbyde. Spíše jsou v mínusu. Nemám ŽÁDNÁ fakta o které bych se mohl opřít, tudíž můj příspěvek berte prosím jako LOL a nekamenujte mne. Díky
Oleg
Profil
DavidBP: naprosto s vami souhlasim. Ja si myslim, ze by se meli v tomto smeru zavest nejaky cenove normy regulovane zakonem. Protoze jako podnikatel planuji taky provozovani webhostignu, ale mam tady riziko, ze se moc neuchyti pac ceny budou vyssi jen proto aby se mi vratila navratnost z kvalitniho HW, ktere jsem poridil, SW a aby se mi vralil provoz (konektivita, housovani). Dale abych mel na vyplaty zamestnancu, na zaplaceni zdravotniho a soucialniho pojisteni a abych mohl v klidu odvadet dan statu.

Kdyz si spocitam, ze bych mohl zavest absolutni revoluci v cenach a potopit hodne host firem tak bych prodelal rocne jeden milion korun. A pokud uvedu ceny trosku nizsi (o 5-10 Kc) tak sice zaplatim zamestnance, provoz serveru a zaplatim dane ale mesicne vydelam pro sebe 5000-10000 tisic ! a to je opravdu hruza, protoze se tady nejde nijak uzivit, nevim jak to provozuji ostatni za tak nizke ceny. Bud nemaji zamestnance, delaji danove podvody nebo maji uplne nejlevnejsi HW a nebo vse dohromady.

Je to stejne jako s web designem - dnes to muze delat kde kdo. Cely web tak vyjde u nekoho na 3000-5000 tisic. Takze delat webdesign taky se nevyplaci, protoze platiti elektrinu a licenci na photoshop 20000 rocne x 3 PC moc vynosne neni.

Bud si poridit SW nelegalne a delat na cerno (coz vetsina urcite dela, protoze si jinak ceny nizke nedovedu vysvetlit) - coz bych ve svem pripade nedelal pac bych nerad prisel o svuj majetek
DavidBP
Profil
Oleg
Existuje dost poskytovatelů webhostingu, kteří tuto živnosti neprovozují jako fulltime byznys, ale spíše "na koleně". Dokonce pan majitel GigaServer.cz se na blogu Michala Kraji vyjádřil, že to webhosting již nelze poskytovat tak aby jste z toho mohl vyžít. S tímto názorem nesouhlasím. Webhosting jako obživu poskytovat lze, za předpokladu, že máte stanoveny určité zásady, například cenu pod kterou prostě "nepůjdu". Občas mě fascinuje, když mi zákazník napíše, co mu nabízí jiný webhoster za přechod k nim. Například v normální nabídce mají hosting pro jednu doménu, ale že je to právě on, dají mu hosting pro 3 domény za cenu jednoho tarifu. Chápu, občas je nutné zlevit, ale není základem úspěšného podnikání právě dodržování určitých zásad?

Ovšem zase musím dát já za pravdu Vám, že pokud teprve hosting rozjíždíte, pak je zcela nemožné z něj minimálně první rok uživit nějaké zaměstnance, tak aby i majitel měl z čeho vyžít.

Co se Vaší poznámky k webdesignu týče, tak nedávno jsem se bavil s jedním začínajícím grafikem, který se mi vysmíval, že on má vyhráno, jelikož v oboru webdesignu se točí "velké peníze" a zákazníků je stále dost. Nutno poznamenat, že on sám měl za své půlroční působení jediného zákazníka :-)
Oleg
Profil
DavidBP: Ano, naprosto souhlasim. A jak prezit v poskytovani webhostingu, kdyz zakaznik nevi kam ma jit a jiz podvedome smeruje tam kde je to o par korun levneji. To se proste neda a snizovat ceny se mi nechce az to pak spustim. To je proste k nicemu.

Co se webdesignu tyce - to je presne ono. Mel pouze jednu zakazku a proc ? Protoze takovych jako je on je spousta a klient nevi od koho si nechat vytvorit web / grafiku protoze kazdy nabizi totez a kazdy se snazi klienta ziskat tim, ze mu nabidne nejlevnejsi cenu. Kdyz to klient vidi tak hleda jeste levnejsiho. A to je pak konec.

Dale k hostingu - ted opravdu nevim zda se mi vyplati kupovat ctyrjadrove stroje s dostatkem ram a kvalitni HDD s minimalne 10-15 tis. otacek. Nebo byt jako 90% hosteru a poridit si server za 35 tisic s HDD 7200 otacek ve formatu skrine ATX :).

Ne, asi budu v tomto smeru lepsi a koupim poradne stroje za statisice... :( Snad to lid oceni
DavidBP
Profil
Oleg
Další věcí, kterou jsem zapoměl zmínit je, že někdo chce rozjet novou webhostingovou firmu. Aby přilákal zákazníky, tak nasadí extra nízké ceny tj. 1GB za 30Kč apod. , s tím, že to později zvedne. Hošové si ale neuvědomují, že v tomto byznysu platí pravidlo: zlevnit můžeš, zdražit nikoliv :-). V podstatě si tak tito malí, nerozvážní hosteři zadělávají na problém, který se stane v podstatě neřešitelným. Není to tak dlouho, bavil jsem se na icqs člověkem který v ČR provozuje webhosting (smazáno) a ten bude dokonce rád, když se toho zbaví, jelikož mu daná služba prodělává. Upletl si na sebe bič, stejně jako mnoho dalších. Já jsem kritizován za nabídku neomezeneho-webhostingu, ale já jsem již tři roky provozoval interhosting (který jsem musel z VÁŽNÝCH osobních důvodů) prodat. Vím tudíž, co zákazníci chtějí, kolik ze zaplaceného skutečně využijí atp., prostě mám ty zkušenosti, které ti začínající nemají. Je mi jasné, že se nemohu rovnat s nějakým Hofym, který hostuje tisíce domén, ale já se snažím svojí práci dělat pořádně, ne jen inkasovat. Mám pocit, že ten kdo si dneska otevře webhosting vidí jen ty peníze. Nevidí to, že slíbí-li nonstop podporu a bezproblémový chod tak to nejsou jen slova, ale jsou to především závazky a jelikož jsem od zákazníka za danou službu dostal řádně zaplaceno, mám závazek poskytnout mu to k čemu jsem se zavázal. Proto nechápu přístup některých, kteří pomalu ani nevědí co je to .htaccess a přesto si udělají hosting a komerčně ho nabízejí. Když jsou pak zákazníci nespokojení, tak je posílají do háje, v tom horším případě jim banují přístupy na různé diskuse, to že by jim vrátili peníze - pravděpodobnější je nález sopky uprostřed Prahy..Doufám, že se trh v blízké době nějak pročistí, tak aby si lidé konečně uvědomili, že je lepší si trochu připlatit, než po nocích urgovat podporu aby mi laskavě zprovoznila stránky nebo DB....Ono se taky není čemu divit, vy by jste za 39kč měs. seděl u PC celou noc?
Oleg
Profil
Samozrejme, ze bych za 39,- nesedel u PC celou noc... protoze z tech penez mi zbyde 1,- ? po zaplaceni HW, provozu atd. To se proste neda.

Pokud mate kvalitni stroje tak touto cenou je znehodnotite a vubec zadna navratnost z toho neni.

Ono je zde otazka proc kazdy nabizi nejlepvensi cenu ? Snad nechapou, ze se to nevyplati ? Ze prijdou i jine poskytovatele a nabidnou jeste levneji nez oni, protoze si taky neuvedomuji, ze to co delaji je zdela zbytecne. Ceny se jiz neda zvednou, uzivatele jsou zvykle na nizke ceny az skoro zdarma. Muzeme tedy zapomenout ze v budoucnosti bude stat 1-3 GB mista (mail, db, www) neco pod nebo lehce nad 100,- / mesic.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Oleg: Nechapu proc se nad timto pozastavujes. Holt par fachmanu co nema ani paru o tom co provozuje a jak co funguje hodne davno zacalo kazit ceny. Nyni mas v planu zridit vlastni host, tak ti to opravnene vadi. Nic s tim nenadelas, je jen otazkou casu kdy to bude na stejnem levelu jako u prodeje PC techniky - vsichni se predhaneli kdo co proda levneji a nyni vsichni blbecci breci nad tim, ze maji 3-5% marzi a ze proste z toho nejde utahnout najem, elektriku, nemluve o platech svych zamestnancu a odvodech. Videl jsi treba nekdy ze by pokladac obkladacek ti zacal pomlouvat kolegu ze jakej je to fusher a ze on je nejlepsi? A pritom by se coural s 1 metrem ctverecnim pul dne a bylo by to cele krive. Nebo zazil jsi nekdy ze by dosel obycejny jednoduchy clovek ja nevim premontovat radiator, rekne si o 2000 korun a ty bys na nej zacal - ale ten a ten je levnejsi, dejte mi slevu 80%. Bud by ti dal pres hubu, nebo to co udelal demontuje a pujde nastvanej pryc. Proc u pc techniky a sluzeb souvisejicich s pc musis mit silene dovednosti (nemluvim ted o lidech co nevi ani co provozuji) a nechat sebou zametat jako kus hadru? Co myslis, cim to asi tak muze byt? Ze by obrovskym potencionalem lidi v tomto oboru, kteri nemaji ani sajnu o co jde a kazi ceny? :)
Oleg
Profil
armin: nedovedu presne odpovedet na tve otazky.

Cim to tedy muze byt, reknes mi to ?

Ano, ted kdyz planuji suj vlastni byznys tak mi to zacina vadit... stejne jako pred dvema lety zacalo vadi u webdesignu... jeden z mych dobrych klientu najednou neprisel za mnou a napsal mi omluvny mail s tim ze jejich firma nasla nejakeho levnejsiho cloveka na tvorbu webu a grafiku.... :( no budiz... prece ja blbec ho nebudu premlouvat at zustane u me. Me se nevyplati splacat eshop za 4000 a k tomu design + delat obcasne aktualizace. Protoze predtim jsem za stejnou praci mel 25000. Zaplatil jsem zamestnance jednorazove, a po odvodu dane mi zbylo z nej 8000,- a za niz bych ani nesel. Protoze je to prace na mesic... a mesicne treba clovek dela 2-3 zakazky. Takze pracovni doba 15+ hodin denne byla docela narocna... apokud bych mel pracovat za ultra nizke ceny tak bych proste zkrachoval + zhoutil bych se pretizenim
Plaváček
Profil
DavidBP
Oleg
armin

Pánové, nechci být šťoura, ale nezdá se vám, že úvodní otázka zněla úplně jinak a ani jediná z vašich odpovědí není k věci?
DavidBP
Profil
Oleg

Tu nejlevnější cenu stanovují na základě svých vzdušných zámků. Každý hoster věří, že právě on bude mít úspěch a naláká tisíce klientů. Pokud by jich opravdu hned od začátku měl tisíce, pak by to již bylo o nečem jiném. Jenže poté co to spustí prostě zjistí, že příjmy jsou menší než výdaje a už to začíná...začnou lidem odpojovat weby s tím, že si mají připlatit viz. článek o FLYER.cz na Lupě, podobné praktiky má ÚDAJNĚ i ovocný hoster atp...
DavidBP
Profil
Plaváček
Omlouvám se, jaksi se to zvrtlo, ostatně jako vždy...
armin
Hosting armin.sk
Profil
Plaváček: mas pravdu, puvodni otazka znela zcela jinak, nakolik autor dotazu si jiz vybral me pro hosting sve domeny (pred x mesici jsem mu instaloval CMSko na nejmenovany hosting ktereho nazev zacina na magicke pismeno "B"). Nejspis prisel na to, ze asi je lepsi se sverit lidem, ktery i kdyz nemaji 24/7 podporu a nejsou nejlevnejsi, tak alespon jsou ochotni pomoct bez ohledu na to, zda to je / neni klient dane spolecnosti.
Oleg
Profil
Plaváček: ano, tez se omlouvam, ale jak je znamo stejne kazda diskuse konci uplne jinak nez zacala. moderator muze bud toto tema smazat nebo uzamknout.

nekde asi zalozim nejakou diskusi o tomto... zda se, ze sjem nasel par lidi na diskutovani teto problematiky :)

DavidBP: ano, presne tak. Taky jsem cetl ten clanek. Ostatne ctu vse co se da v teto oblasti :)
mat
Profil
Oleg

nic ve zlém, ale regulace cen nebo třeba plánované hospodářství tady už kdysi byla a dopadlo to tak, že tropické ovoce bylo jednou ročně nebo toaletní papír (když vyhořela papírna) na příděl - jsme prostě v tržním hospodářství, pokud se ti to nelíbí, buď zaměstnancem, pokud se chceš a dokážeš přizpůsobit, podnikej a vyděláš, je ale fakt, že oblast poskytování webhostingových služeb už je docela dost rozebraná a uchytit se je těžké... Jediné řešení, které mě osobně napadá, je zkusit oslovit segment větších firem, které potřebují být online vždy a bez výpadků, eshopy apod. - pokud bych já osobně rozjížděl hostingové služby, zkusil by virtualserverhosting... ale já naštěstí potřebu poskytovat hostingové služby nemám...

Tak a ke světuhostingu.cz, abych neodbíhal od tématu - neznám, ale určitě se moc neliší od ostatních low-endových služeb...
Oleg
Profil
mat: ta doba, kterou popisujes je uz davno za nami. a uz se tady neda podnikat v teto oblasti normalne. konkurence vzdy snizi cenu tak, ze dotycny podnikatel dolu nepujde a ztrati objednavky. prezije jen ten kdo pujde tezce do minusu a precka obdobi snizovani cen.

virtualserverhosting je jen pro omezene mnozstvi uzivatelu, ktere vyzaduji vykon a jsou ochotni za nej platit. nedokazu si predstavit spravovat vice jak 3000 vps a uz vubec si nedokazu predstavit jak by to vypadalo s vps cenami za par let
Pavel Ondřej
Profil
Dokonce pan majitel GigaServer.cz se na blogu Michala Kraji vyjádřil, že to webhosting již nelze poskytovat tak aby jste z toho mohl vyžít. S tímto názorem nesouhlasím.

Pane Požáre, pokud citujete, je slušností odkázat na zdroj a označení pan majitel - mám taky jméno :-) - http://blog.kraja.net/7-kam-bych-si-dal-web.html#comm-42

Výdělek ve webhostingu je cifra, která Vám pokryje víceméně náklady a přidá něco k dobru - pokud máte ceny stanovené "přesně na okraj". Pokud ceny máte vyšší dostávame se na hranici dobrého výdělku, který, ale stejně nemusí pokrýt vše - ale může (záleží na mnoha faktorech, ale to už si každý určitě doplní sám). S webhostingem se dá provozovat x dalších služeb - beru takto i registrace domén - na kterých se dá vydělat a zároveň mít takřka minimální náklady. Webhosting sám o sobě nemůže být dobře rentabilní, pokud k němu nenábídnete další služby - nebo je prostě provozujete absolutně zvlášť a webhosting máte jako další z mnoha služeb.

bavil jsem se na icqs člověkem který v ČR provozuje webhosting (cyb...) a ten bude dokonce rád, když se toho zbaví, jelikož mu daná služba prodělává

Tady se Vás musím zeptat zda to byl záměr. První se nenápadně vyhíbate uvést jméno, ale uvedete tři počateční písmena v závorce - a ejhle tohle si přectou zákaznící cyberhost.cz a pravděpodobně budou chtít rychle řešit situaci kterou si představí. Pokud tedy o cyberhost.cz jde. Nemyslíte, že by bylo etické, pokud se někdo s Vámi baví v soukrémí, nezveřejňovat obsah rozhovoru? V jiném topicu jste podal TO za pomluvu, to samé by mohl udělat teď p. Fišera jako jednatel společnosti, který i kdyby to trvrdil by mohl trvdit, že nic takového netvrdil - a předem říkám, že logy z ICQ Lite (třeba) nebudou žádným důkazem.

Jelikož mi to nepřisluší (jak z pozice konkurenta, tak z pozice, že jsem službu nevyzkoušel) tak se přímo nebudu vyjadřovat k Vaší nabídce webhostingu - myslím konkretně neomezené nabídce, ale spíše se zeptám. Když si u Vás objednám tento program a denně na něj nahraji dvě giga záloh všech mých důležitých dat a budu je mít chtít - když už to mám neomezeně - zpět po dobu 90 dnů, myslíte si opravdu, že Vám to neučiní problémy?

90 * 2 = 180 GB => dejme tomu kvalitnější HDD se může pohybovat kolem 4 - 5 K o velikosti 200gb. Takže v podstatě vám to zaplatím za cca tři - čtyři čtyři roky - myslím konkrétně HDD nepočítám další náklady. Ano je tady opět teorie zákazník využije jen pár MB, ale i takové exrémy jsou. Má otázka zní tedy opravdu Vám to neučiní problémy? Stačí ano / ne.

Pavel Ondřej
armin
Hosting armin.sk
Profil
Pavel Ondřej: Ja jen doplnim ze se v par vecech pletes - treba ze na domenach se vydelava. To je docela for, nakolik se prodavaji bud za nakupku nebo se nahodi max. 30 korun aby to pokrylo transakce na uctu co si strhne banka. A vzhledem k tomu ze je to prakticky zdarma, je to skvele pro kohokoliv - vypisovat x formularu zcela zdarma (technicky kontakt, administrativni kontakt, majitel domeny... u vsech tri nazev, ulici, mesto, psc, telefon, email, zemi) ;)
Pavel Ondřej
Profil
Pavel Ondřej: Ja jen doplnim ze se v par vecech pletes - treba ze na domenach se vydelava. To je docela for, nakolik se prodavaji bud za nakupku nebo se nahodi max. 30 korun aby to pokrylo transakce na uctu co si strhne banka. A vzhledem k tomu ze je to prakticky zdarma, je to skvele pro kohokoliv - vypisovat x formularu zcela zdarma (technicky kontakt, administrativni kontakt, majitel domeny... u vsech tri nazev, ulici, mesto, psc, telefon, email, zemi) ;)

-- Tak jeste jednu reakci ok :-) -- Vypisovat formulare? Proc? Kazdy lepsi Registrator ma API, staci si ho naprogramovat, registrace domeny nam zabere asi minutu. Do budoucna to zautomatizujeme snad uplne. Takze nic nevypisujeme. Banka je zadna nic.-), my mame momentalne prichozi zdarma. A tricet korun to u vsech domen neni, je to nekde min a nekde vic a vic. Ale verim, ze pochopis, ze tohle uz je interni, takze to tu nebudu rozebirat. Jde spise o to, jaky si to kdo udela takovy to ma. A ceny muze mit opravdu od zadna nic pres stovky po tisice. Ale i drahy hosting, muze mit mnohem vetsi naklady atp.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Pavel Ondřej: api je sice hezka vec, ja se s tebou hadat nebudu, ale nemyslim ze je to pro me idealni volba. Preci jen neregistruji dene 200 domen... a mam jistotu ze u tech par se nespletu a je to v cajku. Jinak u sebe v superadminu mam vse automatizovane - nacitani dat z faktury, zalozeni veskerych uctu, atd atd... ale u nakupu domeny jsem radeji opatrnejsi ;)
Pavel Ondřej
Profil
To Armin
Jasne souhlasim s tebou, proto zatim jen zakladame kontakty atp, ale vlozeni domeny a pridruzeni kontaktu je jen otazka kontroly zalozeneho kontaktu a potvrzeni registrace. Proto, jsem psal, ze snad v budoucnu plne automatizovane - ale chce to poradne sednout a vymyslet to at nedojde k omylum. V podstate jsme neupravovali tyhle automaticky vytvorene kotakty nikdy. Jinak faktury atp, samozrejme mame taky automatizovane. Ale u domen je to opravdu neco jineho, je treba byt opatrny. Preci jen uz se mi stalo, ze jsem jednou registroval manualne domenu a omylem jsem vybral jinej kontakt. Samo me to stalo nejaky prachy na vic:-).. Takze co muzu tak pres automaticke kontakty.). Pro dnesek dobrou noc.
Oleg
Profil
Zde je nazorna ukazka jak minimalne 90% poskytovatelu webhostingu sleduje jakoukoliv diskusi a v pripade potreby vzdy zasahuje :)
DavidBP
Profil
Pavel Ondřej
NE
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Velmi zajimava a pouzna debata teoretiku a kritiku, kteri nevedi o hostingu a jeho utrapach zhola nic.

Nekdo tu narazel, zda zakaznik oceni, ze ma nekdo 4 CPU stroj od IBM za 300k misto nejakeho dekstopu za 20k. NEOCENI, je mu to jedno. Jedine, co zakaznika zajima je odezva jeho webua zda to bezi na tom ci tom ho nezajima. Spise je takovy naklon, ze laicky zakaznik ma rad , kdyz ma hosting vice serveru, nez mene. Ono nato spise narazi par pitomecku, kteri nevedi, co jim tece z huby, ale to nechme byt. Proste je jedno co tam mas, hlavne to musi jet stabilne a rychle a bez vyznamnejsich vypadku.

Co se tyka stanoveni cen a dotovani. Preci kazdy rozumny zacinajici podnikatel si udela jasny podnikatelsky zamer, udela si pruzkum trhu a take si prepdocita naklady, ktere odhaduje a prijmy, ktere by mel mit po dobe, kdy uz by chtel byt ziskovy. Kazdopadne pokud nekdo nasadi cenu 30 Kc mesicne, urcite sezene 1000 zakazniku, kteri jsou taci "cestovatele" po hostinzich a vzdy hledaji to nejlevnejsi. Ale pak se to zastavi, vetsinou po roce a toci se perioda a je cas znovu platit a dost techto zdrhacu zase jde dal na jiny hosting, ktery nabizi vice a levneji, takze o takovych 50% hosting prijde. Zalezi hodne na KVALITE, pokdu je kvalita, lide si to reknou mezi sebou sami a zakaznici se nabaluji. Prvni 2 roky se hosting dotuje, protoze neco stoji HW, rekneme 300k pri zacatku, ale nepocitejme, ze to budou znackove masiny, je nutne koupit min 4 stroje, na zalohym, dns atd. Pote je nutne brat, ze servery jsou za 3 roky kaput a je nutne je vymenit, ci pri nejlepsim trosku zrepasovat. Takze opet 300k. A tak stale dokola.

Nadsenec, ktery vse bude delat sam si vydela po 2 letech rekneme 20-30 mesicne, ale za ty dva roky pred tim neuvidi ani korunu a naopak tam tak 500k nastrka, navic se tomu nemuze venovat naplno, protoze musi prodavat v supermarketu, aby mel na obzivu a jeho firma skonci.

Trh s hostingem je uz rozebran a uz jsou tu 3-4 velci a pak 20-30 malych a pak 300 prizivniku, kteri jen zivori s jednim desktopem a "kurvi ceny" nehoraznym zpusobem.

Pokud bych nemel vedlejsi prijmy a dostatecny kapital an dotaci savany, nikdy bych do toho nesel. Uz jsme v cernych cislech a po 3 letech jsme konecne v plusu.

A ten borec, co by chtel nastavit nejaka omezenia rizeni cen, ten by se nemel do podnikani vubec poustet. Ten je velmi legracni a ten ukazuje, ze nato nema. Dle meho mu je max 25 roku a vidi prave ty prachy, ktere z toho koukaji, nikoliv to jak tu psal nekdo tu kvalitu, co musi dat. Lide ho jinak rozcupuji...
Oleg
Profil
Hofy: mily Hofy, jestli narazis na me, ze jsem blbec co nevi co mu tece z huby a ze se nemam poustet vubec do podnikani... tak je mi te vazne lito :(

je mi 24 let, vim co mi tece z huby a rad se pustim do podnikani v oblastni, ktera je plne obsazena podnikateli, kterym prerusta ego a mysli si jak jsou uspesni a ze nikdo jiny proste lepsi nemuze byt. Kteri radi tvri, ze vsechno vi, jsou v oboru jednicky a nikdo na ne nema. Jsou samochvalne a nemaji radi velkou kritiku a nedoceneni jejich kvality.

doplneni:

Hofy, kdyz jsi zacinal s poskytovani hostingu - vedel jsi presne co a jak funguje? Byl jsi tak presne zkuseny abys vyhovel v kazdem smeru lidem? Nerikej, ze jsi jsi tak dokonaly, ze jsi vedel jak na to.

Kazdy v zacatku byl blbec co nevedel co mu tece z huby, nemel ani paru o tom jak to cely bude fachat
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Oleg nikdy jsem si nevsiml, ze ty bys nekdy tvrdil, ze nejdulezitejsi je pocet serveru. Nebud vstahovacny na neco,m co na tebe nebylo mireno. Ty od zacatku tvrdis, ze chces poradne kvalitni stroje a to ti schvaluji.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Hofy, kdyz jsi zacinal s poskytovani hostingu - vedel jsi presne co a jak funguje? Byl jsi tak presne zkuseny abys vyhovel v kazdem smeru lidem? Nerikej, ze jsi jsi tak dokonaly, ze jsi vedel jak na to.


Ano vedel jsem, byl jsem pred 10 ti roky zamestnanec PVT.NET a delal jsem u nich webhosting, tehdy 2 MB prostoru za 450 mesicne. Krasne to casy.
Pote jsme provozovali s kolegou cca 5 let Matrixway a pote jsme se rozhodli udelat LOW COST hosting s PROFI sluzbami SAVANAU a ta jede 3 roky. Na tvou otazku tedy odpovidam ANO, vedel jsem do ceho jdu a co to obnasi a nespletl jsem se.

Na ostatni tve vylevy nemuzu reagovat, protoze o nich nic nevim.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Oleg: ty uz napriklad vis ze v administraci budes mit ten muj panel expiraci... a to je poradna deviza do zacatku :) Sam jsi tvrdil jak jsem te inspiroval :)
« 1 2 »

0