« 1 2
Autor Zpráva
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
arminnaco panel expiraci, ktere si tam urcite bouchas sam, kdyz registrator ti to pres API pohlida sam
armin
Hosting armin.sk
Profil
Hofy: me se to pri pridavani nove domeny (dom+host) vyplni samo, jen checknu kdy byla domena zakoupena (u presunu) a prip. upravim 2 datumy. Vubec nespoleham na komunikaci s centralnim registrem. Takhle mi nikdy nenastane vypadek, fce na cca. 2 radky manazuje zobrazovani grafu, a asi 8 radku na vypocty hodnot. Nic sloziteho, ale fakt jak registraci domen, tak expirace nechci delat automaticky.
DavidBP
Profil
Hofy
Ono mezi námi děvčaty, problém není jenom v cenách ale i v mentalitě českého národa. Dneska lidé kupují hlavně levné výroby - od oblečení až po potraviny a jelikož jsou zvyklí na to, že vždy existuje levnější alternativa, tak ji prostě hledají. Ale ono je to tak půl na půl, jsou lidé, kteří se takto jednou spálí a příště si radši připlatí a jsou lidé nepoučitelní, kteří si ty prsty spálí několikrát a stejně si nedají říct. Když jsou ale nespokojeni, tak taky dost často paušálně odsuzují celý český trh - měl jsem hosting tady, tam jsem za tu dvacku měsíčně nebyl spokojen a tak vám nevěřím i když jste dražší...s tím se setkávám poměrně často.
Oleg
Profil
Hofy: tak to je dobre, jsi tedy zkuseny clovek a to ocenuji. v mych ocich takove lide jsou borci co vedi co delaji.

armin: :)
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
DavidBP to neni problem "cechacstvi" ale problem lidske inteligence. S tim nikdy nic neudelame a co nezvladne ze strany vychovy vlastni rodina my uz nedozeneme. Kdyz se chci na silnici zabit, jezdim preci ve Felicii a kdyz ne, jezdim ve Volvu, pokud nato tedy mam. DOst nadneseny priklad, ale tak to funguje. Lide si koupi auto od Cinanu, protoze stalo 100 000, ale uz neresi crash testy a pak v tom aute umrou pri narazu do stromu pri 50 km rychlosti. Takto to je s hostingem, take je nezajimaji "crash testy". Je fakt, ze si u hostingu nenabiji hubu, ikdyz obrazne receno ano, protoze pri delsim vypadku a nefunkcnosti emailu pak rvou jak spacci za oknem, ze prichazi o penize kvuli vypadku, ale to je jejich problem.


Oleg nikdy nerikam, ze jsem borec a zkuseny, me tyhle oznaceni nedelaji dobre, pisu jak mi zobak vyrostl a dost lidem to vadi a pisi co si zrovn amyslim narovinu. Nechci se tu hadat, jen pisu svuj nazor a jak to je. Pokud nemas trpelivost, vydrz a par set tisic pro zacatek a schopnout dotovat sve sluzby priblizne 2-3 roky. kasli nato, nabijes si jako lide v tech cinskych autech.
Oleg
Profil
Hofy: ja trpelivost mam a kdo neriskuje nema nic. zivot je boj.
Hofy
Hosting savana.cz
Profil
Oleg pokud to bere sjako boj, je to dobre pro zacatek, ale kazdy bojovnikj se rychle unavi. A spravny podnikatle by mel riskovat co nejmene a kazdy krok by mel byt promysleny. Vidina prijmu je hezka, ale jen malo dosahnou onoho Olympu, kde padaji pecena kurata rovnou do huby.
Oleg
Profil
Vidina prijmu je hezka, ale jen malo dosahnou onoho Olympu, kde padaji pecena kurata rovnou do huby.
:) jj presne tak jak rikas
« 1 2

0