Autor Zpráva
drVaz
Profil
chtěl bych si zaregistrovat doménu + hosting ale nemám žádné zkušenosti tak bych se chtěl zeptat zkušenějších -
potřeboval bych okolo 500 mb
php,mysql
neomezeně subdomén
e-mail
smtp (na odesílání emailů skriptem)
díky mockrát všem co se ozvou
Oleg
Profil
me, jedine dobre zkusenosti jsou jen s web4ce.cz - hostovali jsme na nem velice narocny na obycejny hosting projekt webber cz a zadne problemy. podpora vzdy je na tel, icq, e-mail a zkusene poradi/pomuzou.

ale mozna ti nekdo z webhosteru tady da vlastni doporuceni na svuj hosting.
DavidBP
Profil
drVaz

Doporučuju porovnat si jednotlivé webhostery na Hostingy.cz, jelikož tam máte přímo hodnocení hostingů a také porovnání jednotlivých firem a tarifů

Hostingy.cz
armin
Hosting armin.sk
Profil
drVaz: Ja ti muzu doporucit www.banan.cz a predevsim www.savana.cz - me to proste neda, ale musim ti rict ze savana jede na klastru. Doufam ze jsem dostatecne zastoupil Hofy-ho, on ma hafo prace nyni :)
Dero
Profil
armin: Klidně doporuč sám sebe, ale prosím nepleť uživatele doporučováním služeb /narážím na banan.cz/, které mají lepší alternativy.
libol
Profil
Tak já teda doporučím www.armin.sk - zvláště jestli jsi student ;-). Admin je furt na na příjmu a dělá to z lásky a tak jak si on představuje nejlepší hosting ;-) - určitě by se doporučil sám, ale má moc práce s doporučováním jiných :-) . Jinak účet i servery mají v česku
armin
Hosting armin.sk
Profil
libol: muhuhehehe, tak toto je fakt prca :D Hezky naformulovane, fakt ze jo :)
Ne fakt vazne, klidne se muzes podivat aj na muj web, kdyz mas nakej dotaz nebo cokoliv, tak bud psat na icq/msn/skype/email.

Nebo debatovat na http://forum.armin.sk - moderatori mi odsouhlasili zverejneni teto url na zdejsim foru (pokud by byla zdejsi debata moc stavnata a mimo misu, pouzijte prosim toto forum).

0