« 1 2
Autor Zpráva
libol
Profil
armin: doufám, že si děláš srandu ;-) . Třeba tam spadne to letadlo.
Uvedu tedy svůj konkrétní případ. Měl jsem celkem (pro mne) důležité stránky u hostingu - A - byl jsem možná mladý a naivní, ale celkem se mi líbil. A nějak se mi začalo zdát, že tam něco neklape, pomalá odezva helpdesku, sem tam výpadek - nic moc neobvyklého, prostě pocit, nezvyk. Takže jsem koupil, levný program u hosttingu B a tam dal zálohu stránek. A taky, že jo hosting A se docela položil - velké problémy - a co udělal já, ten samý den přesměroval domény na hosting B (a tam jsem přirozeně povýšil program - ale až teď když to začalo být potřebné. Mohl jsem to udělat protože domény mám jinde. Co myslíš, u hostingu A měli hlavu v pejru ze svých problému, jak rychle by zareagovali na mé požadavky? BTW: administrace byla down, takže já sem mohl udělat velké h...o. To je zcela konkrétní případ.
Já neodsuzuji ani 10Kč hostingy - můžou se hodit, když vyžaduji služby, dostupnost, platím víc. 10Kč hosting beru jako free web bez reklam. Beru, že je problém s lidmi, kteří za to požadují full confort, ale to je váš problém ;-)
armin
Hosting armin.sk
Profil
libol: Je Brno a Praha dostatecne od sebe daleko, ze kdyby byl treba pozar v Praze, tak aby neuhoreli stroje v Brne a obracene? Souki muze vykladat ;) Dela si totiz u me (na Prazsky backup stroj) kompletne zalohy sveho serveru kazdy den.
To co popisujes - nemuselo se jednat o pozar. Spis jim nekdo sestrelil masinu jen tak ze srandy a hosani to nemohli rozbehat. Kazdopadne opingovanim jejich serveru zjistis zda jede nebo ne, tudiz zda uhorel nebo byly odstaveny vsechny slizby. Ale coece, toto je uz tezce mimo temu. Pokud chces pod sem a muzeme pokracovat v debate, aby zde zustala cistota fora a neresili se tady furt temy mimo misu.
Oleg
Profil
libol: pokud to vyslovene neni registrator - tak hostingy a, b, c, d .... maji partnerstvi s registratorem tj registrator je nekdo jiny nez zminovane hostingy a to znamena - pokud se hosting A polizi tak domena bezi i nadale a muzes se obratit na registratora aby ti zmenil DNS


ale to je váš problém ;-)

spise vsech co maji web ? mega poskytovatele to jako moc nebere +/- uzivatel ... kapka v oceane
« 1 2

0