Autor Zpráva
WanTo
Profil
Ahoj všichni!

Vytvořil jsem klientovi web a teď řeším drobný problém - kam ho umístit. Mám vytipovaných několik solidních hostingů, ale je tu jeden háček. Nechci kupovat hosting s doménou. Už máme připravenou doménu 3. řádu, která je pro naše účely naprosto vyhovující, dokonce vhodnější než doména 2. řádu. A za tu platit, přestože bychom ji nevyužili, se mi nechce.

Nevíte tedy o nějakém hostingu, který umožňuje hostovat i bez domény 2. řádu?

Díky za všechny rady a odpovědi.
YaD
Profil
xD rulez
------>
Zober nejaký free(wz.cz, ic.cz, hostuju.cz, kgb.cz ...)
WanTo
Profil
YaD
Nechci free hosting. Navíc ten tohle neumožní už vůbec - má sice doménu 3. řádu, ale 2. řád té domény je jejich vlastní a určitě se nebudou obtěžovat nastavovat nějaké virtual hosty a podobné záležitosti, když jim doména navíc dělá reklamu.

Mám subdoménu existující domény 2. řádu, u které si můžu nastavit DNS záznamy, aby odkazovaly na jakýkoliv server. A potřebuju ten server.
libol
Profil
Nějak mi uniká v čem je problém. Hostingu bez nutnosti registrace domény je většina. Z těch co se tady prezentují snad všechny.
armin
Hosting armin.sk
Profil
WanTo: asi nejspis myslis to ze je domena blablabla.cz hostovana u spolecnost A a ty provozujes neco.blablabla.cz a chtel bys jen to neco.blablabla.cz mit na hostingu B, chapu to spravne? Pokud ano, tak kazdy hosting by mel byt schopen tuto pozadavku vyridit. Je to tedy mozne.

0