« 1 2 »
Autor Zpráva
tajny spion
Profil
Zdravim. Rad bych do konce roku presel na placeny hosting, ale opravdu se v tomto tematu moc nevyznam. Na internetu me zaujal c4 webhosting, co vy na to?

Pro zacatek mi bude stacit kolem 500MB, PHP 5, MySQL 5, Neomezeny FTP, 10+ emailu, htaccess, mod_rewrite.

Poradte prosim...
Gekon
Profil
www.armin.sk
ppooler
Profil
Určitě www.c4.cz

Nejsem kompetentní abych posoudil technickou kvalitu služeb napříč jednotlivými hostingy,ale
z vlastní zkušenosti vím, že u c4.cz je přívětivá technická podpora a ochota ...- a měření dostupnosti jsem měl naposledy 99.99 %
tajny spion
Profil
Gekon
Mohl bysto oduvodnit podobne jako ppoler?

ppooler
Taky me to zaujaĺo, ale nekdo mi rekl, ze pozaduji i dalsi poplatky za vedeni databaze, za vybrani ze zalohy atd atd, je to pravda nebo jen dalsi fam? Nikde jsem se o tom na c4 totiz nedocetl (jeste aby to psali :D)
Webhosting_C4
Hosting C4
Profil
tajny spion

Vaše informace jsou mylné. Žádné další poplatky se neplatí. Cena 1.200 Kč bez DPH (1.428 Kč s DPH) je konečná (doména je rovněž v ceně každým rokem). Za databáze, či obnovení ze zálohy se žádné dodatečné polatky neplatí. Kompletní popis služby Webhosting C4 najdete na adrese:

http://www.webhosting-c4.cz/programy/c4


Spozdravem
Jan Chyský

Webhosting C4
ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.
Gekon
Profil
tajny spion
Skvělá opravdu nonstop podpora, vtipný admin, zatím jsem nezaznamenal žádný výpadek, vždycky ochotně poradí.
tajny spion
Profil
Gekon
Jeste by to chtelo, aby se uzivatel armin dostavil i sem, a popsal mi svuj vytvor :)
Trocha reklamy neuskodi :))
armin
Hosting armin.sk
Profil
tajny spion: http://forum.armin.sk - ptej se co te jen napadne ;)
Oleg
Profil
muzu poradit jedine web4ce.cz
'

jinak zde vidite jak poskytovatele hostingu kempi na forech a kdyz uz neco tak se zaregistruji co nejdrive aby odpovedili a nalakali zakaznika :)


tajny.spion@seznam.cz

napis mi z tohoto mailu na info@webber.cz dam ti hodne mista za nejlevnejsi cenu na trhu :) hosting na 8 serverech Intel(R) Xeon(R) E5335 @ 2.00GHz s 4GB RAM Quad Core - budes prvni kdo osidli server 2 :) konetivita 22GiB moznost hostovat i vice domen :)))
tajny spion
Profil
Ste blby :D Ja to myslel vazne, ne ze situ budete delat reklamu :D

Popravde jsem tohle cekal, takze mi tohle vlakno je uplne na prd... reklama, reklama a zase jen reklama.
Oleg
Profil
tajny spion

ja jsem tu zadnou reklamu nedelal, jen sjem se doporucil, nechces-li to je tvoje vec a ja te nenutim.

Jenze si uvedom, kolik hostingu clovek prostira nez dojde k tomu dobremu, ktery neni znamy pac nedela reklamu na sve sluzby
tajny spion
Profil
Oleg
Tezka vaha tohodle vlakna. Neni to slozita vec, ja vim, proto jsem se ptal tady :D
Takze tipy od vas:
c4
armin
web4ace
webber
n1ce


Staci si "jen" vybrat ze? :D
Oleg
Profil
tajny spion

pro jistotu uvadim stats dostupnosti (uptime) moemntalne za tento rok je 99,99%

hostujeme tam nekolik nasich projektu... takze pravdopodobne pokud bys chtel hostovat budes prvni a jinak jiz brzi spustime servery pro webhosting.

pokud mas strach z nejistoty tak doporucuji, z mych vlastnich zkusenosti, web4ce.cz

jinak pokud ti nevadi anglictina - muzeme tve stranky hostovat jiz ted na nasich serverech ale s administraci, jak jsem se zminil, v anglictine (preklad je na ceste a jsem prvni kdo bude tuto admistraci v CR pouzivat - je dosti znama a popularni :) )

ale je to tva vec. a rikam na rovinu - nejsme zabehnuty, zatim jsme komercne hosting neposkytovali, nemame zadne jmeno (neznaji nas), administrace je zatim v english, php a mysql 4 (jiz brzy bude 5)

hodne stesti pri vyberu

// EDIT

ted jsem si poprve udelal reklamu... to jsem asi nemel delat :/
tajny spion
Profil
Oleg
Vzhledem k tomu, ze to bude novy a nevyzkouseny, asi ne.

Uvazuju nad c4, n1ce a web4ace (diky tobe). Jeste ale vazne nevim :(
Oleg
Profil
tajny spion

neni problem sjednat zkouskove obdobi - jedna se pouze o zmenu NS v tve domene (na normalnim serveru kde bezi nase weby - ne cisty server) - je to i v nasem zajmu to cely vyzkouset :)

ale jak chces :)
tajny spion
Profil
Dobre... mohl bych byt prvni tester? Samozrejme zadarmo. Rekneme rok zdarma? Pak bych to bral. A podle ne-/spokojenosti bych ne-/pokracoval dal. CHapem? :) Napsal jsem to dost divne :D
Oleg
Profil
tajny spion

rok samozrejme ne, ale rekneme mesic ano :) v tom nevidim zadny problem a +/- mesic zadarmo me nezabije

zalezi na tom zda budes rozumet anglicke administraci. a zda ti bude vyhovovat (zatim) php a mysql 4
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
tajny spion, Oleg
Pánové, proč si to nedomluvíte na mailu? Já to sem — a předpokládám i většina zdejších — nechodím číst proto, abych se dozvěděl, že tajny spion chce od Olega hosting na rok zdarma, načež Oleg nesouhlasí a chce mu dát jen měsíc zdarma.
Oleg
Profil
djlj

jezis maria, pardon djlj

kdyz mi tajny spion nenapise mail tak s nim tezko muzu komunikovat jinak nez v teto diskusi
tajny spion
Profil
Oleg
4 mi stacit bude, AJ rozumet asi nebudu. Kdy ze bude ten preklad? :) Btw mesic davaj skusebni vsude ne? :D
tajny spion
Profil
Oleg
Treba si staci sehnat moje ICQ :D
Kdyz se ti nechce kliknot na to "člen" pod mym nickem, napisu ti ho teda: 451-870-409
armin
Hosting armin.sk
Profil
tajny spion: treba ja nedavam zkusebni provoz nikomu. Nepokladam to ze nutne.
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
Tady bych se doporucenimi moc neridil, je to tu samy nochsled ci majitel a perou sem sve hostingy. Dej na reference a optej s elidi, co u nich hostuji primo, NIKOLIV ZDE!
tajny spion
Profil
armin
Tim padem k tobe nejdu :)

hofy3
Dik, asi to tak bude nejlepsi.
armin
Hosting armin.sk
Profil
tajny spion: Nic se nedeje, me to nevadi, nikdy jsem na nikoho nijak nenalehal. Dyt kazdy ma prece vlastni rozum a dovede si vybrat sam to co mu bude nejvice vyhovovat.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
můžete zkusit www.banan.cz , nezávisle i s doménu k otestování pokud máte zájem, napište na kaluza@banan.cz , pošlu vám testovací přihlašovací údaje
tajny spion
Profil
banancz
Nekuji, zatim ne. Jeste delam neco ohledne databaze, potom mozna potestuju vice hostingu a nasledne si do vanoc vyberu. Popripade se ozvu
banancz
Hosting banan.cz
Profil
není problém se ozvat kdykoliv, tento měsíc navíc pouštíme nové databáze firebird a sqlite ..
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
banancz Radovane, zrovna cumim na tu tvou reklamu. Prestizni reference mas jo? Jakou prestiz mas za reference? To slysim prvne. Kvalitnim HW myslis ty desktopy na sobe nahazene v tom Racku, kolem ktereho prochazim kazdy tyden? To si snad delas z lidi vazne legraci ne? :))) Ty ses komik..... Pokud napises kvalitni HW, tak bys mel hned pridat fotku racku s DELLama atd. A ta kabelaz...to je take krasa..jak se v tom bordelu vyznas, co zrovna odpojujes? :))))
banancz
Hosting banan.cz
Profil
reference najdeš zde : http://www.banan.cz/cz/50*reference

a hw zde http://www.banan.cz/cz/45*hardware , pro komerční hosting jsou VŽDY používány pouze 1U/2U/4U značkové servery, takovou blbost můžeš říct opět jenom ty

ty zase hostuješ na 386PC (asi informace podobná jako že máme bordel v kabeláži)
« 1 2 »

0