Autor Zpráva
Jardanet
Profil
Dobrý den, potřebuji doporučení na SERVER HOSTING nebo VIRTUAL HOSTING, který bude spolehlivostí na úrovni FORPSI, ale za trochu méně peněz. Doporučení prosím jen od lidí, kteří mají s providerem smlouvu alespoň jeden rok. Uveďte co nejpřesněji, jak funguje podpora a spolehlivost.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Jardanet: V cem vlastne potrebujes poradit?
Server hosting (spravne housing) = prineses si krabicu a firma ti zprostredkuje umisteni do housingu + pripojeni na linku
Virtual hosting (silne nedoporucuji) = na 1 serveru se mlati x uzivatelu a vesmes vsichni nadavaji jak je to pomale

Suma sumarum - neni mi jasne co vlastne chces, je mi vsak jasne ze potrebujes odbornou pomoc na urovni. A jak uz byva zvykem, za konzultace na urovni se plati. Proto bych necekal ze ti zde nekdo s prominutim vyblije zadarmo sve x let tezce nabite zkusenosti...
Jardanet
Profil
to: armin

Upřesňuji: chci server pronajmout o poskytovatele s plnou podporou a správou.

Píšeš: "Proto bych necekal ze ti zde nekdo s prominutim vyblije zadarmo sve x let tezce nabite zkusenosti..." - nechápu, proč by se někdo nepodělil o dobré zkušenosti s providerem? To, že si nechá provider za své služby zaplatit, tak to je taky zcela normální. Přečti si prosím ještě jednou moji otázku ("který bude spolehlivostí na úrovni FORPSI, ale za trochu méně peněz"). Nic není zadarmo, ale je zcela možné platit za stejné služby méně. Ty taky poskytuješ hosting za méně než ostatní a přitom ve vláknech vykřikuješ, že poskytuješ to samé, co nabízí konkurence levněji. To tě štve, že mi nemůžeš nabídnout své služby, proto sem hodíš toto OT vlákno? Začněte prosím používat trochu mozek. Pokud někoho jako poskytovatel služeb napadneš v nějaké diskusi, tak každý soudný člověk si u tebe žádnou službu neobjedná. Představa, že mu potom odpovíš podobně, při nějakém banální otázce, to odradí i otrlé jedince.

P.S. Já mám dlouholeté dobré zkušenosti s FORPSI a netajím se tím, ale hledám levnější alternativu. Tímto jsem s radostí vyblil své x le těžce nabyté zkušenosti. :-)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Jardanet:
nechápu, proč by se někdo nepodělil o dobré zkušenosti s providerem
Co by z toho mel ten co by ti doporucil skvelej housing? Ze by jen tak zcela nahodou ZCELA NIC?

spolehlivostí na úrovni FORPSI
to je v prekladu co? Podpora sice zdarma ale do 24 hodin? Neboj, mam klienty (kterym programuji ruzne veci) kteri jsou u nich...

Ty taky poskytuješ hosting za méně než ostatní a přitom ve vláknech vykřikuješ, že poskytuješ to samé, co nabízí konkurence levněji.
Ukaz mi jedno jedine vlakno... zatim mi x lidi jen vycitalo ze jsem drahy. Proc? Protoze nejsem jako 95% "konkurence" - to jest: phpmyadmin jede rychlosti 0,2-0,3kB/s, porad neco nejede, podpora je za penize a pomala, neochotna / v podstate zadna,...

To tě štve, že mi nemůžeš nabídnout své služby, proto sem hodíš toto OT vlákno?
Viz to ci pisu dale... spis jsem reagoval na tvuj nejasnej dotaz - ze nevim co vlastne hledas = nejsi schopen popsat (odborne) co hledas, ztracis se v pojmech

Pokud někoho jako poskytovatel služeb napadneš v nějaké diskusi, tak každý soudný člověk si u tebe žádnou službu neobjedná.
Mas naprostou pravdu, do tydne zkrachuji, je to hrozne :) Ja zatim nemam ani 1 uzivatele co by na me mel jedinou vyhradu, az je to neuveritelne vid? Inu, cena odpovida kvalite. Jinak na napadani konkurence je zde x aktivnejsich uzivatelu ;)

Upřesňuji: chci server pronajmout o poskytovatele s plnou podporou a správou.
Tomu se rika MANAGED SERVER. Ze jen pouzivas server bez toho abys ho musel spravovat - muzes vystupovat jako ze nabizis vlastni webhosting, s tim ze nemusis mit ani sajnu o poskytovani techto sluzeb. Mam x klientu kteri jsou s toutou sluzbou max. spokojeni, pokud mas zajem napis mi na icq/msn/mail, ukazu ti scrshoty me administrace kterou dostanes na server a muzeme poresit x dalsi podrobnosti - od konektivity pres konfiguraci stroje az po nevim co. Tve bezduche emocianalni zvasty me nezajimaji, nakolik ani sam nevis co vlastne chces resp. vis co chces, ale nevis ani jak se to jmenuje...

P.S.: Abych nestracel s tebou cas, vychazi to asi na 4000,- Kc bez DPH / mesic mit "vlastni webhosting". Konfigurace je velice slusna a tezce predimenzovana (jako ze to ma velikou rezervu ve vykonu = aby to bylo pochopitelne i pro tebe).
Sakrament
Profil
Jardanet

Ja mam spis pocit, ze Armin musi za kazdou cenu napsat neco do kazde diskuze. No a tobe nema co poradit, tak z tebe dela alespon blbce.

Tvuj dotaz mi prijde naprosto normalni. Proste chces virtualni server za nizsi penize nez u Forpsi, ale s podobnou kvalitou. Take nechapu, proc by ses tady nezeptal.

Takze Armina si nevsimej, asi ma kramy.
Retal
Profil
Pokud chceš serverhosting v ČR, lidi doporučují Nethost, Czechii a Explorer.
V USA je nabídka podstatně rozmanitější, viz
Dedikovaný server v USA?
a především
http://www.webhostingtalk.com/
armin
Hosting armin.sk
Profil
Sakrament: Ma tvuj prispevek nejakou hodnotu? Ja bych rekl ze ne. Poradil jsi Jardanetovi nejak? A to je u vsech tvych prispevku - jen sproste pomlouvat kazdy prisprevek a posmivat se. Proste jen stouras vsude mozne jak takovej idiot. Mas zkusenost se server hostingem coz je podle jardaneta to same jako virtual hosting? Pokud ano, PORAD MU, pokud ne DRZ HUBU. Jemne slova na tebe nejspis neplati.
Jardanet
Profil
armin

Jelikož mám s "bratry" při diskusi velice špatné zkušenosti, protože jim nejde nic vysvětlit, melete všichni stále dokola to samé tak si tu piš co chceš, ale další reakce se nedočkáš. Mel si to svoje, stejně jako melou další tvoji "bratři" a to bude to nejlepší.

THE END
Jardanet
Profil
Pro ostatní:

jde mi jen o to, abych se už nikdy nesetkal s podporou, která reaguje za xx hodin, měl 3 hodiny výpadků (dopoledne) za měsíc atd. Dekuji za pochopení.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Jardanet: :)))) Bratre ČECHU, co vůbec umíš?

Doporučte prosím SERVER HOSTING
Hledám copywritera
Poptávám e-shop
Vzorová smlouva - kde najít?
Názor na e-shop
Koupím jednoduchý katalog odkazů
Poptávám vytvoření jednoduchého loga na web
Hosting (virtuální server) pro speciální projekt
Máte někdo zkušenost s hostingem - corecluster.cz
Antispam na miniBB
Existuje diskuse podobná miniBB?
Hledám hosting pro nekomerční projekt
Hledám človíčka znalého HTML a PHP pro vytvoření stránek...

Taky koncim s takovym znalcem jako ses ty :)
Jardanet
Profil
Barmin

Nejsem tvůj bratr. Všechny moje projekty a zadané zakázky jsou v provozu. Zaplatil jsem všem, co si řekli. Ty jsi jen prd, který tu smrdí a začíná mě srát. Jdi tam, kam patříš.
Jardanet
Profil
armin

Mám 5 webů, které jsou na prvním místě na Google, Seznam, Centrum, Atlas - Co máš ty - čas tady prudit. Prde.

Nejsem programátor, ale obchodník. To je to, po čem ty jenom sníš, ale s tou tvojí čobolskou hlavou nedocílíš.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Jardanet: Buh zehnej tvym kseftum... patrne jsi clovek na svem miste (bo vsemu rozumis a mas ve pod kontrolou)... Ja ti chtel s dobrym umyslem pomoct a ty jsi vse obratil proti me. Takhle se spravny podnikatel nechova. Preju ti vsak hodne uspechu ve tvem dalsim "pusobeni"...
Jardanet
Profil
armin

Ty jsi mi nechtěl pomoci, ale zesměšnit. Pak se nediv, že se do tebe ihned pustím. Přečti si po sobě to, co jsi napsal.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Jardanet: precetl jsem 6x po sobe svuj prispevek, neprijde mi nic na nem "zesmesnujiciho"... chtej jsem si ujasnit pojmy co vlastne shanis... ale to nema cenu se tim dale zbyvat. Sam jsi se vyjadril na moji adresu dostatecne, proto nevidim nejmensi duvod tuto temu dal resit. Nevim a ani me nezajima jak se jmenuje tva firma/spolecnost, ale asi ne Jardanet, jinak bys nepouzival tak stavnate vyrazy. Podivej, ja ti rozepsal co co znamena, tak oslovuj dalsi spolecnosti spravne ze co hledas a hledej. Vic ti nereknu. Hotovo, koncim tuto temu.
Jardanet
Profil
armin

P.S. tak jsi si určitě přečetl, že dělám i neziskový projekt, který se snaží pomáhá každému třetímu páru v této republice. Co jsi udělal ty?
Jardanet
Profil
Napsal jsi: "Suma sumarum - neni mi jasne co vlastne chces, je mi vsak jasne ze potrebujes odbornou pomoc na urovni. A jak uz byva zvykem, za konzultace na urovni se plati. Proto bych necekal ze ti zde nekdo s prominutim vyblije zadarmo sve x let tezce nabite zkusenosti..." - to je co?

Já jsem reagoval: Upřesňuji: chci server pronajmout o poskytovatele s plnou podporou a správou.

a na tvůj výpad jsem reagoval:

Píšeš: "Proto bych necekal ze ti zde nekdo s prominutim vyblije zadarmo sve x let tezce nabite zkusenosti..." - nechápu, proč by se někdo nepodělil o dobré zkušenosti s providerem? To, že si nechá provider za své služby zaplatit, tak to je taky zcela normální. Přečti si prosím ještě jednou moji otázku ("který bude spolehlivostí na úrovni FORPSI, ale za trochu méně peněz"). Nic není zadarmo, ale je zcela možné platit za stejné služby méně. Ty taky poskytuješ hosting za méně než ostatní a přitom ve vláknech vykřikuješ, že poskytuješ to samé, co nabízí konkurence levněji. To tě štve, že mi nemůžeš nabídnout své služby, proto sem hodíš toto OT vlákno? Začněte prosím používat trochu mozek. Pokud někoho jako poskytovatel služeb napadneš v nějaké diskusi, tak každý soudný člověk si u tebe žádnou službu neobjedná. Představa, že mu potom odpovíš podobně, při nějakém banální otázce, to odradí i otrlé jedince.

P.S. Já mám dlouholeté dobré zkušenosti s FORPSI a netajím se tím, ale hledám levnější alternativu. Tímto jsem s radostí vyblil své x le těžce nabyté zkušenosti. :-)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Jardanet: Proc se tema ubira jinym smerem? Ja si nepotrebuji nic dokazovat (chces-li vedet me aktivity, napis na icq, nebudu zde rozebirat me aktivity nakolik se jedna o pripravovany projekt ktery bude spusten v prubehu nasledovnich x dnu a spada pod granty EU a bude ve spolupraci s ministerstvem zdravotnictvi).

Ja jsem sel do tohoto prispevku s nejlepsim umyslem (pomoct ti se zorientovat, ne zesmesnit), ty jsi vse obratil proti me. Nic, jdu si delat vlastni veci, nevidim nejmensi duvod pokracovat v teto debate.
Jardanet
Profil
armin

U tebe dobrý úmysl? To by se nikdy toto vlákno neproměnilo v OT. :-)
Jardanet
Profil
armin

Téměř na každém vlákně se najde trotl, který si něco dokazuje. Jinak to, že dávám poptávku sem, mi šetří mnoho peněz. Naštěstí ti, kteří realizují nebo již realizovali pro mne nějakou práci, tak nikdy nepsali do vlákna. A tuto hru, já hraji rád. Přeji ti hezký večer.
Jardanet
Profil
Sakrament


Děkuji za Váš komentář. Popsal jste to přesně tak, jak jsem to myslel (a většina lidí to snad chápe stejně). Armin to asi nepochopil, tak udělal OT diskusi. Děkuji Vám.

0